skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Xpeech IP Santral Kurulum Videolu Anlatım

XPEECH HAKKINDA

Xpeech IPPBX Large100 aynı anda 25 çağrıyı destekleyen ve 100 kullanıcı tanımlanabilen 1U rafa monte edilebilir IP santral modelidir. ISDN BRI, PSTN, GSM/UMTS ve VoIP ağ erişimlerini desteklemekytedir. İş ileşiminiz için XPEECH IPPBX LARGE100, yüksek performansı, kararlığı ve uyumluluğu bir arada sunar.

Xpeech IPPBX Large200, 50 eşzamanlı çağrı ve 200 kullanıcıya kadar olan şirketler için tasarlanmış bir IP telefon santralidir. PSTN, ISDN BRI hatlarını, GSM/UMTS ağlarını ve VoIP i destekler. Ayrıca, bir ses giriş portu ve bir ses çıkış portu ile donatılmıştır.

Xpeech IP PBX Large100&LARGE200 ile birlikte şirketler artık yüksek genişleme maliyetleri ve önceki yatırımları için endişe duymayacaktır. Modüler teknolojisi yapısı ile şirketler FXO, FXS, BRI, GSM, ve UMTS modüllerinden gerekli olanını kullanacak ve gelecekteki genişlemelerde sadece gerekli olan parça eklenecektir. Örneğin, 2 adet yeni PSTN hattı gerekiyorsa yeni bir santral almak gerekmiyor. Sadece O2 modülünün (2 FXO port) santralinize eklenmesi yeterlidir. Ayrıca yeni bir kullanıcı hesabı oluşturmanız ise ücretsizdir. Artık şirketiniz yeni çalışanlar için ek bir lisans ücreti ödemeyecektir. Ayrıca, Xpeech IPPBX Large100&LARGE200 IP Telefon Santrali Yealink, Snom, Grandstream, Aastra, Polycom ve Cisco gibi ana IP telefon markaları ile tam uyumluluk içinde çalışır. Yealink, Snom, Cisco, Aastra ve Polycom IP telefonların otomatik provizyon özellikleriyle toplu dahili kayıt ayarlarında büyük ölçüde zaman kazanılır. Diğer yandan, farklı ülkelerin müşterileri de Xpeech IPPBX Large100&LARGE200 kullanmanın rahatlığını hissedecektir. Çünkü Xpeech web ara yüzünde ve sistem sesinde ülke dillerinin seçilebilmesine olanak sağlar. Ayrıca, kullanıcı dostu web yapılandırma panelinin kolay erişebilir ve anlaşılır olması, yapılandırmanızı sorunsuz yapmanızı sağlar.

Bu klavuz Xpeech IPPBX Large100&Large200 sistemlerinin nasıl kurulacağını, web ara yüzünden nasıl konfigürasyon yapılacağını, dahili kullanıcı eklemeyi, PSTN hatlardan çağrı yapmayı ve almayı açıklamaktadır.