Skip to content

Bu video sertifika eğitimi, en yeni teknolojiler ile donatılmış Yeastar S-Serisi IP Santral kurlum ve yönetimi yanında temel voip bilgileri vermektedir. Ayrıca bu teknik uzmanlık eğitimlerini tamamladıktan sonra sınavlara girerek Yeastar Santral Sertifikası sahibi olabilirsiniz. Telekomünikasyon, ip telefon sistemleri, SIP, telekonferans, video konferans ve voip güvenliği alanlarında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, bu sertifika eğitimlerine mutlaka katılmalısınız.

Bu sertifika kursu, VoIP işinde ve Yeastar’da yeni olan ve son kullanıcılar için temel teknik servis hizmeti verecek veya bunların kullanımı ve işlevselliği hakkında bilgiye ihtiyaç duyanlar için tasarlanmıştır. Bu kursta, Yeastar VoIP telefon santrali sistemlerini temel düzeyde nasıl yapılandıracağınızı, yöneteceğinizi ve bakımını yapacağınızı öğreneceksiniz.

Yeastar, ortaklarımız için P Serisi santral Sistemi ile ilgili kurslar, Yeastar bulut santral ile ilgili kurslar ve S Serisi telefon santrali ile ilgili kurslar olmak üzere üç ana kategoriye giren çeşitli teknik eğitim ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır. Bu kurslardan, Yeastar santral öğrenme, işletme ve uzmanlık için gereken tüm bilgileri elde edersiniz.

Yeastar S-Serisi IP Santral ile ilgili sertifikasyon eğitimi 3 seviye, 5 kurs ve 5 sertifikadan oluşmaktadır. Her ders için hazırlanan sınavı atlayarak, ilgili bir sertifikaya sahip olacak ve bir sonraki seviyenin kurslarına erişebileceksiniz.

yeastar academy fb

1. Bölüm: Temel IP Santral Konfigürasyonu

2. Bölüm: S-Serisi IP Santral Çağrı Kontrolü

Sertifika eğitmi 2. bölümü bir telefon santraline gelen ve giden çağrı kontrolünün ve rotalarının nasıl yazıldığını içeriyor.

3. Bölüm: Telefon Santrali Temel Yönetim

Sertifika eğitiminin 3. bölümünde Yeastar VoIP santralin temel yönetim ayarlarını göreceksiniz.

4. Bölüm: Telefon Santrali Bakımı

S-Serisi IP santrallerin sertifika eğitimi için son bölüm telefon santrali bakımı videosu

Sertifika Eğitiminin Sonunda Yapılması Gerekenler

Tebrikler! Kurs eğitiminizi tamamladınız ve Yeastar sertifikası almaya bir adım daha yaklaştınız.

Henüz tam olarak hazır değil misiniz? Merak etme. Tüm eğitim kurslarımıza buradan devam edebilir ve Yeastar veya yetkili eğitim ortaklarımızla çevrimiçi veya yerinde öğrenmeyi seçebilirsiniz.

Ben hazırım!
Şimdi, bilginizi test etme zamanı. Yeastar sertifika sınavında, kursta öğrendiğiniz en temel ve önemli bilgileri kapsayan 30 seçenekli soru bulunur. Sınavı geçtiğinizde, ilgili bir sertifika kazanacaksınız ve imajınızı Yeastar sertifikalı teknisyen, uzman veya uzman olarak oluşturacaksınız.

Lütfen başvuru formunu doldurun, sizin için bir sınav ayarlayalım. İyi şanlar! https://www.yeastar.com/academy/get-yeastar-certified/