skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Bizimle Şimdi İletişime Geçin

Hafta içi hergün ve cumartesi günü 8 ile 18 saatleri arasında sizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

İletişim formu ya da email ile bize ulaşmanız halinde size gün içerisinde kısa sürede cevap veririz.

Adres

Yukarı Dudullu Mahallesi, Alemdağ Caddesi, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775

Ümraniye/ İstanbul/ Türkiye

Nolto Bilişim Limited Şirketi Iletişim

Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Her e-postayı okuyoruz ve sizin fikirleriniz önemsiyoruz.
İşimizin en temel parçası iyi bir himet deneyimi sağlamaktır ve ancak açık iletişim ve eksiksiz destek ile bu mümkündür. Amaç ve hedeflerinize en uygun çözümü bulmak için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bütün aramalar (telefon çağrıları), form girişleri, e-posta mesajları, webchat (sohbet) ve destek talepleri kayıt altına alınmaktadır. Kurumsal iletişimde daha ölçülebilir ve görülebilir olduğu için genellikte E-Posta tercih edilmektedir. 

Yeni nesil telekomünikasyon distribütörü Nolto Bilişim: İşinizi iletişimde tutun!
VoIP Tabanlı Telefon santrali modelleri, Çağrı Merkezi Kurulumu, Bulut Santral, toplantı odası için Video Konferans Sistemleri, GSm Gateway, IP FCT, Yealink IP Telefon Fiyatı