YEASTAR

Yeastar, 2006 yılından beri dayanıklı ve maliyet avantajı sağlayacak VOIP ürünlerini geliştirmektedir. Küçük ve Orta Boy işletme pazarına odaklanan Yeastar, kurulduğu günden itibaren hedef sektör büyüklüğünü değiştirmeyerek odaklılığını ispatlamış ve işletmeler için hayati olan iletişim sistemlerine yönelik çözümlerini geliştirmeye devam etmiştir.

Yeastar, IP Santral ve VoIP gateway ürünlerinin geliştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmış aynı zamanda kurumsal iletişim alanında yeni nesil teknoloji ürünlerinin dağıtım görevini üstlenmiştir.

Yeastar sürekli yenilikçi ve yüksek performanslı profesyonel ağ ürünleri için VoIP sektöründe faaliyet göstermektedir.Yeastar, inovatif IP çözümlerinin dünya üzerindeki tüm uygulamalarda dizaynından bakımına kadar tüm ürünlerde uzun vadeli stabilite ile kullanılmasını tahahhüt eder.

Yeastar dünya üzerinde 2 farklı ofis, 100’den fazla teknik personeli ile 100’den fazla ülkede ürünleri yer bulmaktadır.  Bircom, Yeastar ürün ailelerinin Türkiye pazarında münhasır distribütörlük görevini üstlenmiştir.

Yeastar, dünya çapındaki uygulamalara yenilikçi IP çözümleri tasarlar, yerleştirir ve sunar ve ürünlerin uzun vadeli istikrarını kullanıcılara büyük ölçüde fayda sağlamak için korur. Yeastar, yenilikçi ve yüksek performanslı profesyonel ağ ürünleri için VoIP endüstrisinde sürekli olarak tanınmaktadır.

SMB İletişim İhtiyaçları

SMB'ye güvenebilecekleri iletişim çözümü, iş hareketlerini sürdürecek istikrarlı ve verimli bir telefon sistemi, yatırım getirisini en üst düzeye çıkaran güçlü ve tam özellikli bir sistem sunuyoruz.

Yeastar çözümü, 100'den fazla ülkede konuşlandırılmış ve 100.000 mutlu müşteri tarafından güvenilmiştir. Dünya çapındaki şirketlerin iş telefonu gereksinimlerini karşılamasını sağlıyoruz.