Skip to content

Yeastar P-Serisi
Telefon Santrali Yazılımı

Çağrı Merkezi ve Video konferans özellikleriyle geliştirilen Yeastar P-Serisi IP Santral Yazılımı, her ölçekten modern işletmeler için; tamamen işlevsel, güvenli ve uyarlanabilir birleşik iletişim çözümü sunmaktadır.

p-series-pbx-system-software-edition-img

Çağrı Merkezi + Video Konferans

Kendi Donanımınız veya Sanal Sunucunuz İçin Tasarlandı

Tam kontrolü ele alırken tüm iletişim ihtiyaçlarınızı tek bir platformda karşılayın. Yeastar P-Serisi Santral Sistemi, kendi donanım cihazınızda veya sanal ortamınızda çalışabilen bir yazılım sürümü sağlar. Bununla ses, video, uygulama, işbirlikleri ve daha fazlasını tek bir platformda birleştiren eksiksiz bir iş telefonu sistemine sahip olun; kendi özel ve güvenli sunucunuzla paradan tasarruf edin ve kontrolü elinizde tutun; ve kolayca ölçeklenebilen ve neredeyse teknoloji gerektirmeyen birinci sınıf bir yazılımla yönetimi kolaylaştırın.

Yeastar Çok Yönlü Video Konferans
Yeastar Çok Yönlü Video Konferans
yeastar-p-serisi-santral-chat-img

Kolay, Optimal, Ölçeklenebilir Bir Santral Sistemi

Daha az yönetim çabası gerektiren ve herhangi bir noktada işinizle birlikte büyüyebilen uyarlanabilir bir çözümle maksimum potansiyelden ve maliyet etkinliğinden yararlanın. Yeastar P-Serisi IP Santral yazılımı ile inbound çağrı merkezi ve video konferans özelliklerine de sahip olursunuz.

Esnek lisanslama seçenekleri ve 10.000‘e kadar kullanıcı desteğiyle kullanıcıları dakikalar içinde ölçeklendirin.

Web GUI ve akıllı kullanıcı tasarımları ile kullanımı ve yönetimi kolay.

Tam birleşik iletişim artı web/mobil uygulamalar dahildir – eklenti yok!

Seçtiğiniz IP telefonlar, ağ geçitleri ve SIP Trunklar ile birlikte çalışabilir

Bulut veya Kendi Sunucunuzda

Santral Yazılımı, donanım sunucunuz üzerinde “yerinde” bir çözüm olarak veya tercih ettiğiniz sanal altyapıda (Amazon AWS, Microsoft Azure, Google Cloud) bir “Sanal Santral” olarak kullanılabilir. P-Serisi yazılım sürümü tamamen paketlenmiş olarak gelir ve herhangi bir VMware veya HyperV uyumlu sanal makinede çalışmaya hazırdır.

Kendi seçtiğiniz sunucuyla daha iyi kontrol.

VMware veya Microsoft Hyper-V ile sanallaştırın.

Başlatma sihirbazıyla neredeyse anında, kolay kurulum.

Telefon Santrali Yazılımı

Küçük veya Kurumsal İşletme,
İletişimleriniz Çevik ve Güvenilir Kalsın

İster küçük bir işletme ister büyük bir kuruluş olun, tek bir site veya birden çok lokasyona sahip olun, kurumsal iletişim ve endüstri sınıfı güvenlik ve güvenilirlik için tek bir birleşik yaklaşımla içiniz rahat olsun.

Güvenilir ve En Yeni IP Santral Yazılımı

Nerede çalışıyor olursanız olun (evde, ofiste veya arada bir yerde) işinize açık kalın. Santralin özel olarak oluşturulmuş Uzaktan Erişim Hizmeti ve Linkus UC İstemcileri, konumlar arasındaki iletişiminizi doğrudan, kolay ve özel tutar. Linkus uygulaması, Android, Microsoft Windows, Apple Mac ve IOS uyumludur. Bu sayede evden ve uzaktan çalışanları olan, hibrit çalışma modelindeki işletmeler kesintisiz çalışmaya devam edebilir.

Yerleşik güvenlik duvarı, otomatik ve statik savunma, IP ve ülke kısıtlaması, TLS ve SRTP şifrelemesi ve daha fazlası gibi tüm zorlu güvenlik özellikleri yerindeyken içiniz rahat olsun. Yeastar’ın deneyimli arge ekibi, santral yazılımlarını hacker ve güvenlik safiyetlerinden koruyacak şekilde yayınlar. Düzenli olarak yeni firmware sürümlerini ücretsiz olarak alırsınız.

Hot-Standby yedekliliği ile kopya bir santral çifti oluşturun. Bir arıza meydana geldiğinde, beklemedeki santral sunucunuz, çok az veya hiç kesinti olmamasını sağlamak için hemen devreye girer.

Ömür boyu yazılım güncellemeleri ve büyüyen güçlü sistem entegrasyonları ile geleceğe hazır olun. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, başarınıza odaklanır ve uzun süreli avantajınız için sürekli olarak yeni özellikler oluşturur.

30 Gün Ücretsiz Santral Yazılımı Deneme Lisansı Alın

Yeastar P-Serisi Yazılım Sürümünü ücretsiz olarak ve tam özellikli erişimle deneyin! Bu 30 günlük denemede, 100 dahili hat ve 25 eşzamanlı çağrı içeren bir SANTRAL kapasitesi elde edeceksiniz. Sadece yazılımı indirin, kurun ve deneyimleyin.