skip to Main Content

Nolto Bilişim ve Telekomünikasyon

IP Santral ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon ürünlerinde dünyanın önde gelen üreticilerinden Yeastar'ın Türkiye'deki tek distribütörüdür.
Küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink gibi dünyanın önde gelen IP Telefon markasının yanında farklı IP Telefon markalarının da partnerlik ve distribütörlüğünü yürütmektedir.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM FCT, LTE Router gibi ekipmanları ihtiyaçlara göre sunmakta ve yazılımlarının gelişimine destek olmaktadır.

Bize Ulaşın

Email: info@nolto.com
Telefon: +90 216 912 1314
Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Nolto, bilişim ve telekomünikasyon alanlarında faaliyet göstermektedir.

Bayi (Re-seller) olarak geçen süreçte, IP Santral kurulumları, çağrı merkezi kurulumları, IP telefon, kablosuz (dect ve wifi) telefon kurulum ve destek hizmetleri, sanal santral, bulut çağrı merkezi hizmetleri sunmuştur.

Yeastar, Yealink, Teltonika, Grandstream, Escene, Audiocodes, Xpeech, Sennheiser, Jabra, Teltonika, Tegsoft, Gigaset, Cisco, Avaya, Atcom, gibi bir çok markanın satış, kurulum ve destek hizmetlerini gerçekleştirmiştir.

Türkiye genelinde, destek verdiği saha kurulum operasyonlarında, 10.000 üzerinde bireysel DSL Modem kurulumunu tamamlamıştır.

Bulut Çağrı Merkezi ve Bulut Sanral hizmetleri üzerinde toplamda 20.000 dakikadan fazla ses görüşmesi yapılmıştır. Bu süreçte taahhüt ettiği %99.9 uptime oranı ile hizmet vermiştir.

Nolto Bilişim 2020 yılı itibariyle yoluna distribütör olarak devam etmektedir.
IP Santral, IP Telefon ve VoIP Ağ Geçidi gibi ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Misyon

  • Türkiye genelinde mevcut bayi ağını korumak ve geliştirmek
  • Bayilerine, eğitim, destek, pazarlama ve proje faaliyetlerinde destek olmak
  • Marka bilinirliğini arttırmak için gerekli çalışmaları yürütmek

Vizyon

Nolto, sadece bir dağıtıcı (Box-moving distributor) olmayı değil, katma değerli (Value-added) distributor olmak için özveri ile çalışmaktadır.