skip to Main Content

NOLTO Bilişim, Telekomünikasyon ve Bilişim sektörlerinde 10 yılı aşkın edindiği müşteri deneyimlerini geliştirerek, bilgi birikimini ve tecrübesini kendi müşterilerine aktarmak için İstanbul’da konularında eğitimli ve deneyimli uzmanlaşmış girişimci kişiler tarafından kurulmuş ileri teknoloji firmasıdır.

NOLTO Bilişim, kurulduğu yıllarda çeşitli endüstrilerdeki ve büyüklükteki kuruluşlara, kamu kurumlarına, çağrı merkezlerine, telekom operatörlerine altyapı donanım tedarikçisi ve sistem entegratörü olarak hizmetler vermiştir.
Güçlü ve yaygın saha ekibi kadrosu ile Türkiye genelinde 10.000 üzerinde bireysel DSL Modem kurulumunu tamamlamış, Bulut Çağrı Merkezi ve Bulut Santral hizmetleri üzerinden toplamda 20.000 dakikadan fazla ses görüşmesi yapılmasını sağlamıştır. Bu süreçte hizmetlerini taahhüt ettiği %99,9 çalışma süresi oranı ile vermiştir.

NOLTO Bilişim, 2019 yılında, Türkiye’de tek yetkili firma olarak distribütörlükler almış,üreticilerin ürün ve hizmetlerini, Çözüm Ortakları aracılığı ile her endüstrideki ve büyüklükteki kuruluşlara sunmaya başlamıştır. İlk olarak sektörlerinde ve konularında pazar liderleri arasında olan YEASTAR ve ESCENE markalarını portföyüne dahil etmiştir.

NOLTO Bilişim, müşteri deneyimlerini Telekomünikasyon ve Bilişim sektörlerinde Türkiye genelindeki geniş Çözüm Ortakları ağı ile paylaşarak distribütörlüğünü yaptığı markaların, ses ve veri iletişimine yönelik IP Telefon Santral, IP Telefon, IP DECT Telefon, Android IP Telefon, WiFi kablosuz telefon, IP Otel Telefonları, VoIP Gateway (GSM,FXS,FXO, PRI, LTE), IP FCT (GSM Terminaller), Wi-Fi Access Point, Video ve Ses Konferans, Ofis ve Çağrı Merkezi Kulaklıkları, Microsoft Skype For Business, Microsoft Teams, Zoom Uyumlu IP Telefon gibi teknoloji çözümlerini kendi geliştirdiği katma değerli hizmetlerle birleştirerek yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz:

Mevcut işimizi geleceğin teknolojik yöntemleri ile geliştirip dijital dünyada müşterilerimiz ile buluşturarak sektör lideri katma değerli distribütör firması olmak.

Misyonumuz:

Müşterilerimize; genel iş süreçlerine değer katacak ve entegre olacak, müşteri deneyimlerini geliştirecek, zamandan ve paradan tasarruf etmelerini sağlayacak, çalışan verimliliğini arttıracak, daha iyi iş kararları vermelerine yardımcı olacak ve daha fazla gelir elde etmelerini sağlayacak en gelişmiş, en güvenilir, en yüksek performanslı hizmet ve teknolojik çözümleri, kişisel veri gizliliği prensiplerine önem vererek, en yüksek kalite standartlarında vermek.
Çalışanlarımıza; en iyi eğitim koşullarını, en yüksek sosyal imkânları ve en eğlenceli çalışma ortamını sağlamak.
Topluma ve Doğaya; en yüksek saygıyı göstermek.

Sosyal medyada bizi takipte kalın!

Join Our Newsletter