Skip to content

Bizimhesap Promosyon Kodu arıyorsanız, 2 ay bedava kazanmak için “3ht9dsub” promosyon kodunu kullanabilirsiniz.

BizimHesap.com’a üye olurken “Promosyon Kodu” alanına 3ht9dsub promosyon kodununu yazmayı unutmayın! %100 indirim sağlayan bu promosyon kodu ile 1 AYLIK ÜCRETSİZ bizimhesap.com ÜYELİĞİ KAZANIRSINIZ. ilk ay ücretsiz olduğu için toplamda 2 AY ÜCRETSİZ KULLANIM HAKKINIZ OLUR.

Bizim Hesap (bizimhesap.com) Nedir?

BizimHesap.com, KOBİ’lere başta ön muhasebe olmak üzere hayatlarını kolaylaştıracak hizmetleri, ulaşılabilir ücretlerle sunma hedefiyle 2013 yılında kuruldu. Gücünü onbinlerce kullanıcısından alıyor. Yarının ihtiyaçlarına teknolojik çözümler üretmeye devam ediyor.

Firmanızın Ön-Muhasebe, E-Fatura, E-Arşiv ve tüm E-Ticaret süreçlerini tek platform üzerinden verimli bir biçimde yönetebilirsiniz.

“Resmi muhasebemizi dışarıda tuttuğumuzdan günlük kayıtlarımızı takip edebilmek adına şimdiye kadar bir muhasebe programı almamıştık. Excel dosyaları ile uğraşmak yerine artık tüm kayıtlarımızı Bizim Hesap ile tutuyoruz. Ofiste olmasak bile cep telefonumuzdan tüm kayıtlarımıza ulaşabiliyoruz.”

2020 yılı içerisinde yaptığımız en doğru hamlenin bu programı kullanmaya başlamamız olduğunu dürüstçe söyleyebilirim. Ofis işlerimize inanılmaz derecede katklı sağladı. Teklif modülü ile müşterilerimize çok hızlı bir şekilde fiyat çalışması yapabiliyor olmamız işlerimizi kolaylaştırdı, hataları sıfırladı. Tüm muhasebesel işlemlerimizi, e-ticaret, e-fatura süreçlerimizi çözüyor, böylece asıl işimize, ticarete, satışa odaklanıyoruz. Tüm işletmelere tavsiye ederim.

Bizim Hesap Programının Avantajları

Bizimhesap promosyon kodu ile ilk 2 ay bedava kullanmaya başlayacağınız bu muhasebe programının sunduğu avantajlar ve kampanyalar ile her zaman kazandırmaya devam ediyor. Sadece Bizim Hesap’ta bulabileceğiniz kampanya ve avantajlarla muhasebe süreçlerinizi yönetirken para ve zaman kazanabilirsiniz!

Online ön muhasebenin avantajları zaman ve maliyet açısından fayda sağlarken hem operasyonel yükünüzü hafifletecek hem de esas işinize çok daha fazla zaman ayırmanızı sağlayacaktır. Bizim Hesap avantajları yalnızca ön muhasebe programının gerekliliklerini yerine getirmiyor, aynı zamanda kullanıcılarına farklı durumlar için de fayda sağlar.

Çiçeksepeti.com Kampanyası

ÇiçekSepeti mağazınızı, daha az harcama yaparak açmanız Bizim Hesap ile mümkün! Bizim Hesap’ın kullanıcılarına özel sunduğu “0” komisyon avantajı ile siz de ÇiçekSepeti’nde mağazanızı şimdi açın, müşterilerinize ÇiçekSepeti’nden de ulaşın. Bizim Hesap kullanıcıları ÇiçekSepeti mağazalarını “0” komisyon avantajı ile açmanın yanısıra ücretsiz ürün listeleme fırsatından da yararlanıyor. Belirli bir süre için geçerli olan bu kampanyayı kaçırmayın.

Hepsilojistik ile Operasyonel Süreçler

Hepsilojistik entegrasyonu Bizimhesap’ta! Hemen avantajlar menüsünden, Hepsilojistik kampanyasına tıklayıp, başvurunuzu yapın,Hepsiburada ve diğer pazaryeri mağazalarınız için tüm depolama, sipariş hazırlık, kargo işlerinizi Hepsilojistik halletsin, siz sadece satışlarınıza odaklanın.

Hepsiburada Kampanyası

Kampanya kapsamında Hepsiburada’da mağaza açacak firmalara; %30 Komisyon İndirimi uygulanacak, 500 TL Hediye Sponsorlu Reklam desteği verilecektir.

MNG Kargo’dan Özel Fiyatlar

BizimHesap.com promosyon kodu kullanıcıları artık MNG Kargo’dan özel fiyatlar ile kargo gönderimi de yapıyor. Bizim Hesap sayesinde yalnızca iyi bir kargo firması olan MNG ile çalışmakla kalmaz, aynı zamanda BizimHesap.com bedava kullanım kupon kodu kullanıcılarına özel olan fiyat avantajından da faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem ön muhasebe ve entegrasyon işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebilir hem de size özel sunulan fiyattaki kargo hizmeti sayesinde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Entegrasyonu

E-ticaret yapıyorsanız kargo kullanmak zorundasınız. Siparişlerinizin müşterilerinize sorunsuz bir şekilde gönderilmesi için internet sitenizde kargo entegrasyonunun yapılması gerekir. Böylelikle her sipariş için tek tek müşterileriniz ile iletişime geçmeden onlara gereken bilgiyi iletebilir ve siz de takibini yapabilirsiniz. Ön muhasebenin avantajlarından biri olan bu kolaylığı BizimHesap.com prmosyon kodunu kullandıktan sonra ile ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Sanal Pos

Kullanıcıların sitenizden güvenli bir şekilde alışveriş yapması gerekir. Aksi halde ödeme konusundaki herhangi bir sıkıntı hem sizin için hem de müşterileriniz için olumsuz bir deneyim olacaktır. Bu da sanal pos kullanımını kaçınılmaz yapıyor. Bizim Hesap kullanıcıysanız sanal pos kullanımı için ilave bir ücret ödemezsiniz.

Ücretsiz E-Fatura Entegrasyonu

Bizim Hesap avantajları arasında her daim ihtiyacınız olacak e-fatura entegrasyonu da ücretsiz olarak bulunuyor. E-fatura sayesinde bir siparişin tamamlanmasının ardından anında fatura oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte e-fatura sizi başta kağıt ve lojistik masrafı olmak üzere vakit kaybından da kurtarır. BizimHesap promosyon kodu kullandıktan sonra ile e-fatura entegrasyonumuzu tamamen ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz E-Ticaret Entegrasyonları

Ön muhasebe avantajları arasında ücretsiz e-ticaret entegrasyonu sayesinde aktif sanal mağazanızı Bizim Hesap ile entegre edebilirsiniz. Özellikle KOBİler için çok geniş bir hedef kitleye ulaşacak masrafsız bir ticaret kanalı için pazaryerlerinde mağaza açtıktan sonra tek panelden tüm ürünlerinize ait stok, ürün fiyat bilgisi ve siparişlerinizi kontrol edip yönetebilirsiniz.

Sınırsız Kullanıcı Özelliği

Ön muhasebe programınızdan yalnızca siz ya da tek bir çalışanınız sorumlu olamayabilir. Operasyonel yükünüz ya da işiniz gereğince birden fazla kişinin bu programı kullanması gerekebilir. Bizimhesap.com Promosyon kodu kullandığınızda avantajları arasında sınırsız kullanıcı özelliği de bu yüzden yer alıyor. Herhangi bir ek ücret ödemeden sınırsız sayıda kullanıcı programa erişim sağlayabilir.

BizimHesap Opet İndirim Avantajı

Akaryakıt Alırken Zamandan kaybetmeyin, Sadece işinize odaklanın… Bizim Hesap’ın avantajlı dünyası her yerde kazandırıyor.(Bizim hesap kolaylıklar sunmaya, zamandan kazandırmaya devam ediyor.)

BizimHesap Muhasebe Programı Özellikleri

Online Ön Muhasebe Programı promosyon kodunu kullandığınızda işinizi Bir Adım Öne Taşıyacak Özellikleri şunlardır:

Ücretsiz E-Fatura Entegrasyonu

BizimHesap promosyon kodu ile hemen e-fatura entegrasyonunu yapabilir, zaman kaybetmeden ister masaüstü bilgisayarınızdan ister cep telefonunuzdan elektronik faturalarınızı kesmeye başlayabilirsiniz.

E-Arşiv Entegrasyonu

BizimHesap promosyon kodu ile 2 ay ücretsiz kullanın. E-fatura entegrasyonu sonrasında, e-Arşiv fatura entegrasyonunu da aktifleştirip, e-fatura kullanmayan müşterileriniz için de elektronik fatura oluşturabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Cari Hesap Takibi

BizimHesap promosyon kodu ve indirim kuponu ile Cari Hesap Takibi ile müşteri ve tedarikçi bilgilerini basitçe kaydedebilir, borç ve alacakları takip edebilir, otomatik hatırlatmalarla hatasız ve eksiksiz cari hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Satışlarınızı Tek Panelden Yönetin

BizimHesap promosyon kodu E-Ticaret Entegrasyonu sayesinde Hepsiburada, Trendyol, N11, ÇiçekSepeti, Amazon, PTTAVM, Aliexpress ve birçok pazaryerinde ki satışlarınızı sisteme otomatik olarak aktarabilir, faturalarınızı hızlı bir şekilde kesebilir ve müşterilerinize iletebilirsiniz.

Gelir Gider Takibi

BizimHesap promosyon kodu ile 2 ay bedava kullanırken sonraki aylarda Gelir Gider Takip Programı ile işletmenizin nakit para giriş çıkışlarını, çalışanların harcamalarını, kasa ve banka hareketlerini kolayca takip edebilirsiniz.

E-Tahsilat

BizimHesap promosyon kodu ile 2 ay bedava ve sonrasında uygun fiyatlar ile e-tahsilat entegrasyonu ile tahsilat sürecini kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirsiniz.

bizim hesap bizimhesap.com bedava promosyon kodu
bizim hesap promosyon kodu bizimhesap.com 2 ay ücretsiz kullanım.