Skip to content

Çalışanların evden, kişisel ofis odalarında veya toplantı odaları gibi küçük bir toplantı alanında çalıştığı günümüzün hibrit iş yerinde, her zaman etkili iletişim, yüksek üretkenlik için hayati bir ön koşuldur. Basitçe söylemek gerekirse, herhangi bir yerden iş yapmanın anahtarı, mümkün olduğunca net bir şekilde görülmek ve duyulmaktır.

Bu hususlar, ileri görüşlü kuruluşların sürekli olarak Teams arama ve toplantı deneyimlerini daha da geliştirmenin yollarını aradıkları Microsoft Teams ortamı için de geçerlidir.

Bu nedenle AudioCodes olarak her çalışanın nerede olursa olsun görülüp duyulabilmesi için kristal netliğinde ses ve üstün görüntü kalitesi sunmaya büyük önem vererek Microsoft sertifikalı IP telefonlar, hoparlörler ve video kameralardan oluşan yenilikçi bir ürün yelpazesi oluşturduk.

Microsoft Teams için AudioCodes
Microsoft Teams için AudioCodes

Microsoft Teams için AudioCodes IP telefonlarının ve cihazlarının neden radarınızda olması gerektiğine dair en önemli 5 neden burada.

Microsoft sertifikası.

Listemizde haklı olarak en üst sırada yer alan Microsoft sertifikası, AudioCodes iş telefonlarının ve toplantı cihazlarının evde ve ofiste ses, video ve içerik paylaşımı da dahil olmak üzere optimize edilmiş bir toplantı deneyimi için Microsoft Teams ile sorunsuz bir şekilde entegre olacağı anlamına gelir. Microsoft sertifikalı ürünlerimiz şunları içerir:

  • Yöneticilere ait daha büyük ofis odaları için mükemmel görüntü netliğine ve gelişmiş ses kalitesine sahip RXV80 video işbirliği çubuğu.
  • Geniş, tek yüzeyli, tam dokunmatik arayüze sahip C470HD yönetici IP telefonu, olağanüstü netlikte 5,5” renkli dokunmatik ekran içerir.
  • Yüksek çözünürlüklü 5” renkli dokunmatik ekrana, isteğe bağlı genişletme modülüne ve etkileyici sese sahip C450HD/C455DBW yönetici IP telefonu.
  • Büyük 5” renkli dokunmatik ekrana sahip C448HD/C455HD giriş seviyesi/ortak alan IP telefonu.
  • 4,3” renkli LCD ekrana sahip C435HD giriş seviyesi/ortak alan IP telefonu.

Güçlü tasarım değerleri ve tonlarca özellik.

Harika bir ürünün her zaman iyi görünmesi gerektiğine kesinlikle inanıyoruz, bu nedenle kolay ve stressiz bir kullanıcı deneyimi için sezgisel çağrı akışlarına sahip çekici ve ergonomik cihazlar tasarlamaya önemli miktarda kaynak yatırıyoruz. Özellikler söz konusu olduğunda da sınırları zorluyoruz. Örneğin IP telefonlarımız, durum göstergeli entegre sepetler, özel çağrı aktarma düğmeleri, benzersiz Boss-Admin işlevi ve çoklu arama seçenekleri gibi şeyler içerir.

Merkezi cihaz yönetimi.

AudioCodes IP telefonları ve cihazları, Tek Ses Operasyon Merkezimiz (OVOC) kullanılarak BT departmanları tarafından kolay ve verimli bir şekilde yönetilebilir. Bu sesli ağ yönetimi çözümü, BT personeline, ister evde ister ofiste olsun, toplantı odası cihazlarını kolayca yönetebilecekleri ve izleyebilecekleri tek bir pencere sağlar.

IP telefon ve cihazlardan çok daha fazlası.

AudioCodes, neredeyse 30 yıllık sahada kanıtlanmış telekomünikasyon deneyimini masaya getiriyor ve her büyüklükteki kuruluşun eksiksiz bir uçtan uca birleşik iletişim (UC) altyapısı oluşturmasına yardımcı olmaya hazır. İş telefonları ve toplantı cihazlarının ötesinde, çeşitli ürün portföyümüz oturum sınırı denetleyicilerini, çok hizmetli iş yönlendiricilerini, dijital ve analog medya ağ geçitlerini ve yönetim çözümlerini kapsar.

Microsoft Teams’in kolay yolu.

Her kuruluşun Microsoft Teams’in üretkenliği artıran gücünden yararlanabilmesini istiyoruz. Ancak, her kuruluşun geçiş sürecini ileriye taşıyacak BT becerilerine ve insan gücüne sahip olmadığını da anlıyoruz. Bu nedenle, uzmanlarımızın ortaklarımızla birlikte A’dan Z’ye tüm Microsoft Teams ses geçişinizi üstlendiği bir yönetilen hizmetler portföyü olan AudioCodes Live for Microsoft Teams’i oluşturduk.

Kaynak:
https://blog.audiocodes.com/top-5-reasons-to-choose-audiocodes-devices-for-microsoft-teams