skip to Main Content

Nolto Bilişim, 2020 yılı itibariyle telekomünikasyon sektörünün lider markalarından Yeastar Türkiye distribütörü oldu.

Yeastar, KOBİ’ler için bulut tabanlı ve şirket içi IP Santraller ve VoIP ağ geçitleri sunan global bir firmadır. 2006 yılında kurulan Yeastar, küresel bir bayi ağı ve dünya çapında 100.000’den fazla müşterisi bulunmaktadır. Bu yapılanması ve üretimi ile Telekomünikasyon sektöründe küresel bir lider olarak kendini kanıtlamıştır. 

Yeastar Logo
Yeastar Logo

Yeastar, IP Santral (PBX) ürünlerinin yanında, FXS, FXO, GSM Gateway ürünleri ve Bulut Santral (Cloud PBX) çözümleri üretmektedir.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hatta, Nolto Bilişim iş ortağı olarak sizde Yeastar ve diğer markalarla ilgili avantajlı fiyatlar ve satış öncesi/sonrası destek alabilirsiniz.

Yeastar Türkiye Distribütörü olmanın dışında, Nolto Bilişim başka bir çok marka ile partnerlik anlaşması yapmaktadır. Bu nedenle, IP Telefon başta olmak üzere, Telekomünikasyon projelerinizde bizden fiyat ve destek alabilirsiniz.

Yeastar P-Serisi backgroun
Yeastar P-Serisi Telefon Santralleri

Yeastar Türkiye Distribütörü Nolto Bilişim, sadece dağıtıcı olarak değil, ürünlerin Türkçeleştirilmesi, geliştirilmesi ve pazarlama faaliyetlerinde de çözüm ortağı olarak destek verecektir. Yeastar 100’den fazla ülkede 200.000’den fazla mutlu müşteriye sahiptir.

Nolto - Yeastar - Yealink
Nolto – Yeastar – Yealink

Ar-ge yatırımları ve katma değerleri çözümleriyle rakiplerinden öne çıkan bir marka olarak; ürünlerinde yüksek güvenlik, mobilite çözümleri, çeşitli sektörler için katma değerler hizmetler de üretmektedir. Linkus Softphone yazılımı ile cep telefonu bilgisayar üzerindeki bütün işletim sistemlerinde sorunsuz çalışabilmektedir. Günümüzün en çok aranan özelliği olan mobilite; cep telefonunuzu, evinizi veya uzak bir ofisi, şirket merkezi ile kesintisiz iletişimde halinde tutar.

Gelişmeler için sosyal medya hesaplarımızı ve web sitemizi takip etmeyi unutmayın. Mail listemize üye olarak düzenli olarak paylaştığımız kampanyalar ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.