Skip to content

Santral seslendirme anons kaydı örneklerini aşağıdaki bölümden dinleyebilir ve seçim yapabilirsiniz. Fon müzikleri, santral anons sesleri, bekleme müzikleri ihtiyaçlarınızı Nolto Bilişim tecrübesi ile çözebilirsiniz. Profesyonel bir kurumsal kimlik ve prestij için firmanızı arayanları otomatik olarak bir IVR sistemi (telesekreter) ile karşılamak, tuşlama yaparak istediklere yere ulaşmalarını sağlamak, durum bilgisi (meşgul, cevapsız vb..) bilgileri vererek gerektiğinde mesaj bırakmalarını sağlamak ve mesai saatleri dışında özel mesajlar ile karşılama yapan sistemler kullanmak gerekir.

Santral (IVR-Telesekreter) Seslendirme Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Santral seslendirme fiyatları anons dosyası adedi, seçilen konuşma sesi ve metin uzunluğuna göre değişmektedir. Kadın sesi-1 genelde tercih edilen sestir ve en uygun maliyetlidir. Diğer sesler seçildiğinde fiyat yükselmektedir. Sayfamızdan ses tercihinizi yapıp, anons metinini iletişim sayfamızan veya [email protected] adresi ile yazılı olarak paylaşabilirseniz net fiyat teklifini gün içerisinde paylaşabiliriz.

Santral anons örnekleri için sayfamızda bulunan referanslarımızı dinleyebilirsiniz ve ses bankamızdan seçeceğiniz uzman seslendirmen kadromuzdaki sesler ve santral fon müzikleri ile bizlerden teklif alabilirsiniz. IVR Ses Kaydınız ortalama 2 iş günü içersinde paylaşılacaktır.

santral seslendirme - ivr telesekreter anons kaydı

Santral seslendirmenin, firmaları arayan müşterilerde olumlu bir izlenim bıraktığı, profesyonel bir karşılama anonsunu duyan müşterinin şirkete bakış açısının olumlu olduğu yönünde bir gerçek var. Santral seslendirme genellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edildiği için arayan kişiler telefonda profesyonel bir karşılama anonsu duyduklarında kurumsal bir firmayı aradıkları izlenimini edinmektedir.

Santral seslendirmenin, firmaları arayan müşterilerde olumlu bir izlenim bıraktığı, profesyonel bir karşılama anonsunu duyan müşterinin şirkete bakış açısının olumlu olduğu yönünde bir gerçek var. Santral seslendirme genellikle kurumsal firmalar tarafından tercih edildiği için arayan kişiler telefonda profesyonel bir karşılama anonsu duyduklarında kurumsal bir firmayı aradıkları izlenimini edinmektedir.

Profesyonel seslendirme sanatçılarının yer aldığı ses bankasından demolarını dinleyip seçeceğiniz her sesin bir kaşe bedeli mukabili çalıştığını hatırlatmak isteriz. Bu nedenle fiyatlar seçilen seslendirmene göre değişiklik göstermektedir.

Ek olarak santral seslendirme fiyatları, kelime birim fiyatları üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Bu yüzden son bütçeleme “kelime sayısı + seçilen seslendirmenin kaşe bedeli” göz önünde bulundurularak yapılır.

(Firma) hoşgeldiniz. Welcome to (Firma)
Dahili numarayı biliyorsanız lütfen tuşlayınız. Bilmiyorsanız,
(Departman) için 1’i,
(Departman) için 2’yi,
(Departman) için 3’ü,
(Departman) için 4’ü,
Santral’e bağlanmak için lütfen 0’ı tuşlayınız.
Telefonunuzu şimdi aktarıyorum, lütfen bekleyiniz.
Beklettiğimiz için özür dileriz.
(Firma) aradığınız için teşekkür ederiz.
Şirketimiz şu anda mesai saatleri dışındadır, bize haftaiçi hergün 09-18 ve cumartesi günleri 09-14 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında veri işleyen şirketlerin kullanıcılara bildirmekle yükümlü olduğu Kişisel Verileri Koruma Aydınlatma metni seslendirme (KVKK Anons Seslendirme) hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bulut santral, Yeastar, 3CX, Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Genesys, Alotech, Tegsoft, Grandstream, 2N, Ascom, AudioCodes, Avaya, Bang & Olufsen, BlueGate, Cisco, Digicom, Easygate, Ericsson, Fortel, Gigaset, GoldStar, Grandstream, iPECS, Karel, LG, Linksys, Matrix, Motorola, Multitek, NEC, Netaş, Nortel, Panasonic, Pelikan, Philips, Polycom, Samsung, Siemens, Snom, Soho, Stargate, Superfone, Tecom, Telcom, Telesis, Telpaş, Telsam, Tenovis, Ttec, Vopstar, Woxcom, Xpeech, Yealink, Yeastar, Zycoo, Synway, bulutsantralim, vodafone, turkcell, isnet, sanal santral, netgsm, kobikom, digicell, nolto, verimor, turknet, ip santral, hibrit santral, analog santral, voip hizmetlerinde santral anons ve seslendirmeye ihtiyacınız olacaktır.

Teklif almak için, kaydettirmek istediğiniz anons metnini ve ses seçimlerinizi bize yazılı olarak iletiniz.

Örnek metin 1
Nolto Bilişim’e hoşgeldiniz
Dahili numarayı biliyorsanız lütfen tuşlayınız
Bilmiyorsanız, operatöre bağlanmak için lütfen bekleyiniz.

Örnek metin 2
Merhaba, Nolto Bilişim
Please press 9 for English
Görüşmelerimiz kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır.
Dahili numarayı biliyorsanız tuşlayınız
Bilmiyorsanız
Satış için 2’i
Teknik servis için 3’ü
Muhasebe için 4’ü tuşlayınız
Operatöre bağlanmak için lütfen bekleyiniz.

Örnek metin 3
Nolto Bilişim müşteri hizmetlerine hoşgeldiniz
Yapacağınız görüşmeler kalite standartlarımız gereği ve güvenliğiniz için kayıt altına alınmaktadır.
Aradığınız kişinin dahili numarasını biliyorsanız tuşlayınız
Bilmiyorsanız
Satış için 2
Teknik servis için 3
Muhasebe ve Finans için 4
Operatör için lütfen 0’ı tuşlayınız.

Mesai Dışı Anonsu
Nolto Bilişim’e hoşgeldiniz
Şu anda çalışma saatleri dışındayız. Lütfen mesai saatlerimiz içerisinde bizi tekrar arayınız.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK), özel hayatın gizliliğini esas alarak kişisel verilerin işlenmesinin disiplin altına alınmasına ilişkin kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları kuralları düzenleyen kanun çerçevesinde aydınlatma metnine web sitemiz www.nolto.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Aydınlatma metni ve gizlilik politikası örneği: https://www.nolto.com/gizlilik-politikasi/

Karel eski analog santralleri halen bir çok firma tarafından kullanılmaya devam etmektedir. Karel MS26, MS38 ve MS48 başta olmak üzere üzerinde robot operatör modülü bulunan bütün Karel Santral cihazları için robot dolumu yaptırabilirsiniz. Telesekreter mesajı kaydı için metni bize yazılı olarak gönderin.

Karel santral robot dolumu, Multitek telesekreter seslendirme, Alcatel santral seslendirme, 3CX IVR Ses Dosyası, Siemens Santral IVR Mesajı, Ericsson LG telefon santrali telesekreter ses kaydı, NortelNetaş Santral Seslendirme, Cisco Santral IVR ses kaydı, Avaya IVR anons güncelleme, Telesis Santral Telesekreter Robot dosyası, NEC Telefon Santrali Robot Operatör, Panasonic santral ses dosyası değiştirme, Fortel Telesekteret Mesajı Kaydı, Asterisk Santral bekletme müzikleri, reklam anonsu koyma ve dublaj yapma, Fon müzikleri, Bulut santral ses kaydı yaptırabilir ve bizden en uygun fiyatı alabilirsiniz.

Ayrıca Yeastar, Grandstream, Tegsoft, Zycoo, Synway, Xpeech, FreePBX, Gigaset, Yealink, Fanvil gibi bir çok lider markanın seslendirmesi için bize ulaşabilirsiniz.

İnternette santral seslendirme diye aratınca çıkan ve çok ucuz fiyatlara bu işi yaptığını iddia eden firmalara lütfen dikkat ediniz. Bu firmaların çoğu aslında dublaj stüdyosudur ve ek iş olarak santral sesleri kayıt etmektedir. Fakat telefon santralleri konusunda tecrübesiz oldukları için kayıt metinlerini düzenlemeden müşteriden gelen hatalı metinleri kayıt edip amatör ses kayıtları paylaşmaktadırlar.

Nolto Bilişim, telekomünikasyon, çağrı merkezi ve telefon santralleri konusundaki tecrübesini aktarak size en kısa, en akıcı ve arayan kişilerin en hızlı şekilde bir numaraya ulaşmasını sağlayacak şekilde kayıt yaptırmaktadır. Bu da arayan kişilerin sıkılmadan anonsu dinlemesini, doğru tuşlamayı yaparak ilgili birime/departmana/müşteri temsilcisine ulaşmasını sağlamatadır. Sonuç olarak ortaya profesyonel bir ses kaydı, hızlı iletişim ve yüksek müşteri memnuniyeti çıkmaktadır. Bu yüzden tercihinizi yaparken, Telefon Santrali ve Bulut Santral seslendirme konusunda tecrübeli bir firma tercih etmeniz, doğru anons dosyasına sizi ulaştıracaktır.