Grandstream Hakkında

Grandstream Networks, 2002 yılından beri dünyayı, işletmelerin her zamankinden daha verimli olmasını sağlayan SIP Birleşik İletişim çözümleri ile birleştirmektedir. Ödüllü çözümlerimiz, küçük ve orta boy işletme ve işletmeler pazarlarına hizmet etmekte ve dünya çapında kalite, güvenilirlik ve yenilikleri açısından tanınmaktadır. Grandstream çözümleri iletişim maliyetlerini düşürür, güvenlik korumasını artırır ve verimliliği artırır. Açık standart SIP tabanlı ürünler rakipsiz özellikler, esneklik ve fiyat rekabetçiliği ile birlikte endüstri genelinde geniş çaplı birlikte çalışabilirlik sunar.

Grandstream ürünleri, kurulu küresel dağıtım kanallarımızdan edinilebilir. Los Angeles, CA, Dallas, TX, Çin, Venezuela, Fas, Malezya, İspanya, Ukrayna, İsrail ve Kolombiya'da bölgesel konumlara sahip, merkezi ABD, Boston'da bulunan özel bir şirketiz.

Grandstream, ünlü pazar araştırma şirketi Frost & Sullivan tarafından Yılın 2016 Global Kurumsal IP Uç Nokta Şirketi seçildi.

Grandstream Misyonu ve Değerleri

Grandstream, 2002'den beri dünyayı birleştiriyor. Grandstream isimleri, iş verimliliğini, verimliliği ve iletişimi en üst düzeye çıkarmanın temel odak noktası olan 15 yılı aşkın süredir üstün IP birleşik iletişim ürünleri üretmekte olduğumuzdan kalite, yenilikçilik ve güvenilirlik anlamına geliyor. Grandstream'in geniş ürün yelpazesi, işletmelerin dünyaya bağlanmasına yardımcı olurken, onlara her zamankinden daha fazla başarı sağlamalarını sağlar.

Şirket yapısı

Grandstream Networks, Inc, Los Angeles, CA, Dallas, TX, Çin, Venezuela, Fas, Malezya, İspanya, Ukrayna ve Kolombiya'da bölgesel konumlara sahip , merkezi Boston, MA USA'de bulunan özel bir şirkettir.

Halen dünya genelinde 500'den fazla çalışanı bulunmaktadır ve 2003 yılından bu yana 2 basamaklı bileşik yıllık bileşik büyüme oranına ulaşılmıştır.