Skip to content

Alcatel-Lucent Enterprise yeni Halo ve Myriad masa telefonları, artık Yeastar P-Serisi Santral sistemine tam uyumlu çalışıyor.

Alcatel Lucent IP Telefonlar
Alcatel Lucent IP Telefonlar

Küresel masa telefonu pazarında ses teknolojisi uzmanı ALE SIP Devices, Birleşik İletişim çözümleri yenilikçisi ve Küçük Orta Ölçekli İşletme (KOBİ) PBX sistemlerinin lider sağlayıcısı olan Yeastar ile iş ortaklığı yapıyor. Bu ortaklığın amacı, dünya çapındaki işletmeler, bayiler ve son kullanıcılar için değer yaratmaktır. İşbirliği, ALE SIP Cihazlarının ve Yeastar‘ın telekomünikasyon endüstrisindeki güçlü yanlarından istifade edecek. ALE SIP Cihazlarının ses ve performans mükemmelliğine sahip masa telefonlarını ve Yeastar’ın kritik öneme sahip iletişim sistemlerini modernize etme konusundaki uzmanlığını birleştirerek her iki şirketin de Birleşik İletişime olan bağlılığını stratejik olarak uyumlu hale getiriyor.

Alcatel-Lucent Enterprise SIP Ürünleri, yenilikçi iş ortakları belirlerken, telefon iletişimini optimize ederken ve daha fazla potansiyelin kilidini açarken, müşteriler için masa telefonu dağıtımını, tedarikini ve yönetimini zahmetsiz ve hızlı hale getirmeye devam ediyor.

“İşi Yeastar ile birlikte geliştirmekten heyecan duyuyoruz. Yeni SIP tabanlı masa telefonlarımız olan Halo masa telefonları H3P, H3G ve H6’nın yanı sıra Sayısız masa telefonu M3, M5 ve M7’nin Yeastar P-Serisi Santrale entegrasyonu, küresel müşterilerimizin zahmetsiz kurulum ve otomatik provizyondan yararlanmasını sağlıyor ve son kullanıcıya sonsuz telefon iletişimi seçenekleri sunmaya yardımcı oluyor, “diyor ALE SIP ürünlerinin Küresel Ürün Ekibi Başkanı Bamin Seinaye.

Yeastar P-Serisi Santral, ses, video, uygulamalar, işbirliği ve daha fazlasını içeren bir hizmet paketine sarılabilen birleştirilmiş bir sistemdir. Birleşik İletişim boşluğunu doldurmak için kolay bir yaklaşım sunar.

“Pazar liderliğindeki P Serisi Santral Sistemimiz, KOBİ’ler için sınırsız iletişim sağlamasına olanak tanıyan platform, modalite veya işlevsellik ile sınırlı değildir. ALE SIP Cihazlarının P Serisi PBX Sistemi üzerinde sertifikalandırılması, karşılıklı müşterilerimize gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunmanın yanı sıra, desteklenebilecek ve çeşitli işletmelerin farklı ihtiyaçlarını karşılayan bir çözüm sunuyor. ALE SIP Cihazlarıyla işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz, “diyor Yeastar Başkan Yardımcısı Prens Cai.

Alcatel-Lucent Enterprise SIP Devices Hakkında

ALE SIP Ürünleri, ALE China Co. tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. ALE SIP Cihazları ticaret adı altında faaliyet gösteren küresel masa telefonu pazarında bir ses teknolojisi uzmanı. Uygun maliyetli, güvenli ve esnek bir şekilde kolay sağlama araçlarıyla çeşitli çözümlere entegre edilebilen çok çeşitli SIP tabanlı ürünler geliştirmek için yenilikçi teknolojilere odaklanır.

ALE SIP Cihazları, global iş ortaklarına ve son kullanıcılara, piyasaya sürülmeden önce kapsamlı testlerden geçmiş birinci sınıf ses, güvenilir donanım ve yazılımla her yerde daha basit iş bağlantılarına sahip ürünler sağlayabilir.

Yenilikçi geliştirmeden yeşil üretime kadar ALE SIP Cihazları, ürünlerin dünya standartlarını karşıladığından emin olmak için her bileşeni ve her üretim prosedürünü titizlikle yönetir.

Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin: https://www.aledevice.com/site/news_details/930