Skip to content

Yeastar, iletişim çözümlerini sahiplik ve benimsemeden günlük kullanım ve yönetime kadar kolayca erişilebilir hale getirerek işletmelerin dijital değerleri gerçekleştirmesine yardımcı olur. Yeastar, küresel bir iş ortağı ağı ve dünya çapında 450.000’den fazla müşterisi ile kendisini lider UC çözümleri sağlayıcısı olarak kanıtlamıştır. Değer odaklı işletmelere doğru teknolojiyi sunmaya kararlı olan Yeastar, UC&C’nin modern dijital dünyada kazanmasını sağlayacak ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Burası Dijital Bir Dünya

Yeastar Logo

KOBİ’ler için tasarlanmış dünyanın önde gelen Telefon Santral Sistemi sağlayıcısı ve Birleşik İletişim (UC) çözümlerinin yenilikçisi olan Yeastar, müşteriler için kritik işleyiş olan iletişim sistemlerini modernize ediyor ve yeni performans ve rekabetçilik sunuyor.

IP Santral ürünleri daha önceki distribütör tarafından Xpeech markası ile Türkiye pazarında sunulmakta idi. Gateway ürün grupları Neogate adı ile sunulmuş daha sonra bütün markalarını tek çatı altında toplamıştır.

Küresel olarak katma değerli distribütör ve satıcı ağıyla faaliyet gösteriyoruz. 2006 yılında kurulduğundan bu yana Yeastar çözümleri, 100’den fazla ülkede 200.000’den fazla müşteriye bu ortaklar tarafından sağlanmıştır. Şirket içi santral ve bulut santral Sistemi’nin yanı sıra yerel masaüstü ve mobil Birleşik İletişim uygulamalarıyla KOBİ ölçeğinde, özellikle orta ölçekli işletmelerde müşteri tabanını büyütmeye devam ediyoruz.

Yeastar, müşterilerimizin iletişim gereksinimlerini anlar ve sağlam, sahip olması kolay, yönetimi kolay ve uyarlanabilir bir UC Santral sisteminin değerini öne çıkarır. Bu yüzden ürünlerimize kalite, özellikler, fiyatlandırma ve gelecek teknolojiler çok dikkate alınır. Ayrıca, çeşitli IP telefonları, SIP trunk ve SIP uyumlu tüm cihazlarla açık ve birlikte çalışabilir entegre bir sistemin ortaklarımızın ve müşterilerimizin çıkarlarına en uygun olduğuna inanıyoruz.

Değişen bir ortama ayak uydurmak ve müşterilerin başarısını sağlamak için sürekli yenilikler yapıyoruz. Ödüllü IP Santral sistemimiz, bir santralden daha fazlasını sunar ve kesintisiz iletişim deneyimi yaratmada ve dijital bir işyeri sağlamada mükemmeldir. Kullanıcılar zahmetsizce her zaman her yerden iletişimden yararlanabilir ve iş arkadaşları ve müşterileri daha iyi bağlanır.

Yeastar Misyon ve Vizyonu

Vizyonu

İletişimin nasıl gerçekleştirildiğini, yönetildiğini ve eğlendiğini kökten değiştirmek ve müşterilerimiz, ortaklarımız ve müşterileri için iletişim engellerini yıkmak.

Misyonu

Geleceğe hazır, entegre ve yenilikçi çözümlerimizle müşterilerimizin Birleşik İletişim donanımlarını, yazılımlarını ve hizmetlerini modernize etmelerine yardımcı olmak. www.yeastar.com

Yeastar Çin’in en büyük 3 IP Santral üreticisi ve Dünya genelindeki 10 Büyük santral üreticisinden biridir. Getirdiği yenilikler ve Arge çalışmalarıyla IP Santral teknolojisine yön vermektedir.

Teknoloji Partlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Yeastar Ürünleri

Yeastar’ı Dünya genelinde bilinen bir marka haline getiren gelişmiş özellikleri ve her ölçekten işletmeye uygun modelleri ile IP Santral ürünleri olmuştur. Ürünlerinde kullandığı gelişmiş güvenlik duvarı sayesinde VoIP ağlarında tam güvenlik sağlamaktadır. VoIP Ağ geçitleri telefon santrali ihtiyacı olan işletmelerin her türlü bağlantı noktası (FXS, FXO, GSM, 3G, 4G)  ile çalışmasını sağlar.

Telekom operatörlerinin ihtiyacı olan ağ geçitlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır. Bunun yanında Bulut santral çözümleri de bulunmaktadır. Yeastar ürünleri bir çok marka ile tam uyumlu çalışmaktadır. Bu gibi ar-ge yatırımı yapılmış bir çok özelliği ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Bir çok IP Telefon markası ve modeli ile auto provizyon yapabilmektedir. Telefon Santrali Fiyatı ve IP Telefon Sistemi Fiyatı araştırıyorsanız Yeastar ürünleri ile en uygun çözümü bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için üreticinin ingilizce websitesini inceleyebilirsiniz: https://www.yeastar.com/about-us/