skip to Main Content

Gigaset‘in tarihi aynı zamanda Bocholt’un da tarihidir. Gigaset, kablosuz telefonlarını ve diğer ürünlerini Bocholt’taki kendi fabrikasında üreten tek şirkettir. Bu bizi, üretim tesisleri Asya’da bulunan rakiplerimizden ayırıyor. Aynı zamanda ticaret ortaklarımız ve müşterilerimiz için lojistik ve hizmetler açısından faydalar sağlar.

gigaset-tarihi-fabrika-resmi

Gigaset Firma Tarihi

1941’den beri Bocholt’ta üretiliyor ve kablosuz telefonlarımız son 25 yılda tüm dünyada satılmaya başlandı. Bununla birlikte, bu telefonlar hala Almanya’da üretiliyor – neredeyse şirketin tüm ürünleri gibi.

Bugün, Bocholt’taki ana üretim tesisinde 550’den fazla çalışan, yalnızca sabit hatlı telefonlar ve iş telefonu çözümleri geliştirmek, tasarlamak ve üretmekle kalmıyor, aynı zamanda yenilikçi Akıllı Ev sistemleri ve – 2018 itibariyle – akıllı telefonlar da üretiyor. Gigaset, Avrupa’da bu tür ürünleri Almanya’da üreten tek firmadır. Uzun ömürlü kalite – gururla Almanya’da üretilmiştir.

gigaset-almanya-fabrika

Her Dönemin Lider Teknolojisi

2019 yılında , “kurumsal değerlerdeki sabitliği” nedeniyle özel “Alman Geleneksel Markası” ödülüne layık oldu. PLUS X AWARD jürisi, ödülü iş yapmak için Almanya’ya sadık kalan şirketlere veriyor; on yıllardır müşterilerine, çalışanlarına ve ortaklarına karşı sorumluluk sergileyen; ve değerlerinin kalıcılığı ile sektörleri üzerinde olumlu bir etki yaratırlar. Gigaset böylece Alman iş dünyasının liderler listesine katıldı. Bunun yanında Adidas, BMW ve Zeiss gibi şirketlere de ödüller verildi.

Gigaset PRO, yenilikçi iletişim çözümleri ile kuruluşunuz gerçek potansiyelini ortaya çıkarabilir ve rekabette öne geçebilir. En yeni telefon teknolojimiz, çok sayıda ürün yerine eksiksiz bir iletişim çözümü oluşturmanıza yardımcı olabilecek, kendini işine adamış ortaklardan oluşan bir topluluk tarafından sağlanır. Önde gelen şirket içi telefon sistemleri ve bulut tabanlı hizmet sağlayıcılarla sorunsuz uyumluluk sunmasının yanısıra, kullanıcı dostu olması, esnekliği ve olağanüstü performansı için tasarlanmış açık bir platforma erişim elde edersiniz.

gigaset-fabrika-üretim-çalışanı

Yıllarla Gigaset

1941 Bocholt’ta Siemens yan kuruluşunun açılışı
1948 Telefon üretiminin başlaması
1959 Şanzıman ekipmanı üretiminin başlaması
1982 Bocholt’ta Araştırma ve Geliştirme biriminin oluşturulması
1993 Telsiz telefon (DECT standardı) üretiminin başlaması
1997 Yeni üretim tesisi kurulumu (10.000 m²)
2000 GSM ürünlerinin üretimine başlanması
2001 Ses ve veri üretiminin başlaması
2005 WiMAX, IP telefonların üretimine başlanması
2007 100 milyonuncu Gigaset telefon üretimi
2011 150 milyonuncu Gigaset telefon üretimi
2014 Maxwell 10 gibi karmaşık ürünler için yalın üretim için yeni U-şekilli hattın kurulumu
2016 Montaj amaçları için HRC’nin (insan-robot işbirliği) ilk kullanımı
2017 200 milyonuncu Gigaset telefon üretimi
2019 PLUS X AWARD jürisinden “Alman Geleneksel Markası” özel ödülü
2020 220 milyonuncu Gigaset telefon üretimi

Telsiz Telefonlar

Telsiz Telefonlar

Kapsama alanı sizin kontrolünüzde olan DECT telefon. Ne kadar büyük, küçük veya zorlu olursa olsun herhangi bir ofis için uygundur.

Masaüstü IP Telefon

Masaüstü IP Telefon

Mükemmel ses ve donanım kalitesi. Çalışanlarınız, masalarından işinizi yönetebilmesi için bütün özelliklere sahip olacak.

Dect Telefon Sistemi

Dect Telefon Sistemi

VoIP Kablosuz Dect Sistemi ile iletişimini iyileştirin. Maksimum uyumluluk, ek özellikler ve artan çekim gücü ile sistemlerimiz kontrolü sizde olacak.