Skip to content

Zoom ve Yealink ile Geniş Ses Çözümleri Sağlayın
Yealink ve Zoom’un ortak ses çözümü, masaüstü telefonlar, DECT telefonlar ve konferans telefonları dahil olmak üzere üç farklı ürün hattı ile geniş bir çözüm sunar. Yealink T5 İş Telefonu Serisi, her ölçekteki işletme için mümkün olan en iyi kişiselleştirilmiş işbirliği deneyimini sunar. Konferans telefonları hem oda içi hem de uzaktaki katılımcılar için farklı toplantı ortamlarına uygundur. DECT Telefon kablosuz ofis gereksinimlerini karşılayabilir. Üç ürün serisi, müşterilerin farklı senaryolarda, boyutlarda ve bütçelerdeki ihtiyaçlarına uygun olarak giriş seviyesinden premium seviyeye kadar birçok çözüm içerir.

Zoom ve Yealink

Sıfır Dokunuş ile Kurulum
Yealink IP Phone, Zoom telefon sistemi ile tamamen zahmetsiz kurulum sunar. Zoom Phone’un Yealink RPS ile entegrasyonu ile Zoom Phone Platformuna eklenen her bir Yealink telefonu, Sıfır Dokunmalı Hazırlama yapmak için RPS’ye kaydedilecektir. Kullanıcıların yalnızca İnternet erişimine konektörü takmaları gerekir ve yapılandırma otomatik olarak tamamlanır. Sıfır dokunma provizyonu, kullanıcılara kullanımı kolay IP Telefon uç noktası portföyü deneyimi sunarak kolay ve rahat bir provizyon süreci sağlar.

Kolay Kurulum

Mükemmel Uyumluluk
Yealink ses çözümü Zoom telefon sistemi ile mükemmel uyumluluğa sahiptir. Yealink IP Phone, Arama Temsilcisi, Toplantıya Yükselt, Yeniden Senkronize Et ve Yakınlaştır Bulut Toplantıları gibi Zoom telefon sistemi ile hem temel hem de gelişmiş işlevleri tam olarak oynatabilir. Buna ek olarak, Yealink ses çözümü de Zoom Phone’un en son sürümüne göre güncellenir ve uyumluluk işlevini sürekli olarak ekler.

Zoom Uyumluluk

Yardıma ihtiyacınız varsa veya sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Zoom Nedir?

Zoom Video Communications , merkezi San Jose, California’da bulunan bir Amerikan uzaktan konferans hizmetleri şirketidir. Görüntülü konferansı, çevrimiçi toplantı, sohbet ve mobil iletişimi birleştiren, uzaktan konferans hizmeti sunan bir şirkettir. Zoom’un isim yazılımı birçok ülkede en popüler uzaktan toplantı çözümleri arasındadır. Özellikle rakipleriyle karşılaştırıldığında güvenilirliği ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekmektedir.

Özellikleri ve Avantajları

Zoom, 40 dakikalık zaman sınırı ile en fazla 100 katılımcı için video konferans sağlar. Bunun ötesinde, daha fazla katılımcıya izin vermek, zaman sınırını artırmak ve daha gelişmiş özellikler elde etmek için ücretli abonelikler mevcuttur.

  • Toplantılar: Çevrimiçi Toplantılar, Eğitim ve Teknik Destek
  • Video Web Semineri: Pazarlama Etkinlikleri ve Belediye Toplantıları
  • Konferans Salonları: İşbirliği Özellikli Konferans Odaları Oluşturun
  • Telefon Sistemi: Yeni nesil kurumsal telefon sistemi
  • Sohbet: Platformlar Arası Mesajlaşma ve Dosya Paylaşımı