Skip to content

Yealink Microsoft Team Uyumlu Ses ve Görüntü Ürün Portföyünü Genişletiyor

  • Yealink’in geniş ses ve video cihazı çözümleri, kişisel ve ekip işbirliğinden arkadaş gruplarına ve büyük konferans odalarına kadar senaryoları kapsar.
  • Hem Skype Kurumsal hem de Teams ile esnek cihaz uyumluluğu, taşıma sırasında gelecekteki yatırımınızı güvence altına alır.

Yealink Microsoft Team Uyumlu Ses ve Görüntü ÜrünleriDünyanın önde gelen birleşik iletişim (UC) çözüm sağlayıcısı Yealink, kişisel cihazlar (T56A, T58A) ve ortak kullanılan cihazlar (VC200, CP960 ve Skype Room Systems) dahil olmak üzere Microsoft Teams için yeni ses ve video ürünleri sunmanın gururunu yaşıyor.

Microsoft Teams için Yealink ses ve video cihazları, Teams’in arama ve toplantı özelliklerini içeren tutarlı bir kullanıcı arayüzü için Teams uygulamasıyla birlikte gelir. Yealink one-stop portföyü, müşterilerin aradıkları çözümleri seçmelerini ve tek bir tedarikçiden ekipman kullanarak kolayca işbirliği yapmalarını kolaylaştırır.

Office 365 müşterileri Skype Kurumsal’dan Teams’e geçerken Yealink, taşıma sırasında cihaz geçişini basitleştiren esnek ve çeşitli bir cihaz portföyü sunar. Skype Kurumsal IP telefonlar (T4S serisi) dışında, ses cihazları (T56A, T58A, CP960) Skype Kurumsal’dan Ekiplere yükseltilebilir. Video cihazları (Skype Oda Sistemleri) hem Skype Kurumsal hem de Microsoft Teams ile uyumludur.

Ofis çalışanları ve konferans salonları için ses çözümü

Yealink’in T4S ve T5 serisi Microsoft sertifikalı masa telefonları, giriş seviyesinden premium seviyeye kadar değişen cihazların yanı sıra, sohbet odaları ve büyük konferans salonları için CP960 konferans telefonunu içerir.
Müşterilerin geleceğe yönelik yatırımlarını korumalarına yardımcı olmak ve Skype Kurumsal’dan Microsoft Teams’e geçiş sırasında cihaz planlamasına yardımcı olmak istiyoruz. Bu nedenle Yealink’in Android tabanlı T56A ve T58A masa telefonlarının yanı sıra CP960 konferans telefonu sadece yazılım güncellemesi ile Microsoft Teams uyumlu hale gelebilir.

Masaüstü bilgisayarlar ve sohbet odaları için video çözümü

Yealink’in Android tabanlı VC200, arkadaş grupları için yüksek kaliteli video çözümlerine olan talebi giderek karşılıyor. VC200, donanım yükü boşaltan ilk Teams hepsi bir arada ürüündür. VC200, dokunmatik ekranlı monitör aracılığıyla tanıdık Teams kullanıcı deneyimini genişletir ve müşterilerin düşük öğrenme eğrisiyle video işbirliğinin tadını çıkarmasını sağlar.

Orta büyüklükteki odalar ve toplantı odaları için Skype Oda Sistemleri

Yealink Skype Oda Sistemleri (SRS), küçük ve küçük odalar için MVC500, orta ve büyük odalar için MVC800 içerir. Yealink SRS çözümlerinde, üç mikrofon dizisi ve ses çubuğu üstün ses kalitesi sunarken, mini PC ve MTouch konsolu masa kütlesini en aza indirmek için ayrılmıştır. Sekiz inçlik ayarlanabilir MTouch konsolu, kullanıcıların kendileri için en uygun olan mükemmel temas açısını seçmelerine yardımcı olur.

“Müşterilerimize kolay bir işbirliği cihazı deneyimi sunmayı ve Microsoft ile birlikte Akıllı İletişim vizyonunu gerçekleştirmeyi taahhüt ediyoruz.” Yealink’in kurucu ortağı ve Satış ve Pazarlama başkan yardımcısı Stone Lu dedi.

Microsoft Corp. Office 365 Kurumsal Başkan Yardımcısı Bob Davis, “Yealink’in toplantı salonları için yeni video çözümlerini tanıtarak Microsoft cihaz portföylerini genişlettiğini görmekten memnuniyet duyuyoruz. Yealink’in Microsoft Teams için yeni telefonları ile birlikte bu cihaz portföyü, müşterilere Microsoft Teams deneyimini her alana ve kullanıcıya sunmak için yüksek kaliteli, esnek seçenekler sunuyor. ”

Yealink T56A, T58A ve CP960, Microsoft Skype Kurumsal için onaylanmış sertifikalı ürünlerdir. Microsoft Teams için Yealink video çözümleri (VC200, MVC500 ve MVC800 dahil) 2019’da resmi olarak piyasaya sürülmüştür.