skip to Main Content

yealink logo

Dünyanın En Çok Tercih Edilen IP Telefon Markası. Yealink 2001 yılından beri VoIP telefon teknolojisine yön veren IP telefonları, Video Telefon, Android IP Telefon, IP Dect Telefon, Telekonferans ve Video Konferans cihazları üretmektedir.  Zarif tasarıma, gelişmiş teknik özelliklere ve düşük enerji tüketimine önem veren lider marka, yaşamı kolaylaştırmaya ve maliyetleri düşürmeye yönelik ayrıntılarla telefon kullanım alışkanlığını değiştiriyor.

Farklı büyüklükteki kurumların IP telefon ihtiyaçlarına eksiksiz karşılık verecek geniş bir ürün yelpazesine sahip olması Yealink’i rakipleri arasında bir adım öne çıkarıyor. Üretime başladığı ilk günden bu yana pazar lideri olmak için çalışmıştır. Bugün pek çok ülkede birinci sıraya ulaşmış ve tüm dünyada saygıyla karşılanan ve en çok tercih edilen IP Telefon üreticisi durumundadır.

Microsoft Sertifikalı ürünleri ile Microsoft Teams, Microsof Office 365, Microsoft Skype For Business ürünleri için masaüstü VoIP Telefonlar üretmektedir. Ayrıca Zoom Video Konferans ürünü için tam uyumlu Kameralı Telefon Modelleri de bulunmaktadır.

Yealink En İyi Fiyatla IP Telefon Distribütörü Nolto Bilişim’de

Yealink Network Technology Corporation Limited, bir iletişim ekipmanı üreticisi olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, telefonlar, birleşik iletişim terminalleri, video konferans sistemleri, konferans telefonları ve diğer aksesuarları sağlar. Dünya çapındaki müşterilere hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için üreticinin ingilizce websitesini ziyaret edin: https://www.yealink.com/about.html

Ülkemizde ve dünya bir çok telekomünikasyon firması Yealink IP Telefonları kendi markası ile de sunmaktadır. Bir dönem Karel IP Telefonlar’da üretilmiştir. VoIP Santral sistemi için IP Telefon Fiyatı almanız gerekiyorsa bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Destek ekibimizde Yealink Certified IP Phone Engineer bulunmaktadır.

Kısa Tarihi

  • 2018: Global Open SIP Masaüstü Telefon Gönderilerinde 1. Sırada
  • 2017: (300628) Shenzhen Borsası ChiNext panosunda listelenmiştir
  • 2016: Verizon, AT&T, British Telecom, KPN, Proximus ve Vodafone gibi üst düzey operatörlerle stratejik işbirliği kurar
  • 2015: Video konferans sistemi yayınlandı.
  • Microsoft küresel stratejik iş ortağı oldu
  • 2014: Dünyanın en iyi 2 küresel SIP telefonu sağlayıcısından biri oldu
  • 2013: Hangzhou’da Ar-Ge merkezi açıldı
  • 2010: Çin’in en iyi SIP telefonu sağlayıcısı oldu
  • 2005: Dünyanın en iyi USB telefonu tedarikçisi oldu
  • 2001: Yealink kuruldu