Skip to content

Yealink, dünya genelinde en çok satışı yapılan IP Telefon markasıdır. 2001 yılından beri VoIP telefon teknolojisine yön veren IP telefonları, Video Telefon, Android IP Telefon, IP Dect Telefon, Telekonferans ve Video Konferans cihazları üretmektedir. 

Zarif tasarıma, gelişmiş teknik özelliklere ve düşük enerji tüketimine önem veren lider marka, yaşamı kolaylaştırmaya ve maliyetleri düşürmeye yönelik ayrıntılarla telefon kullanım alışkanlığını değiştiriyor.

yealink-logo

Yealink, dünya genelinde en çok satışı yapılan IP Telefon markasıdır. 2001 yılından beri VoIP telefon teknolojisine yön veren IP telefonları, Video Telefon, Android IP Telefon, IP Dect Telefon, Telekonferans ve Video Konferans cihazları üretmektedir.  Zarif tasarıma, gelişmiş teknik özelliklere ve düşük enerji tüketimine önem veren lider marka, yaşamı kolaylaştırmaya ve maliyetleri düşürmeye yönelik ayrıntılarla telefon kullanım alışkanlığını değiştiriyor.

Farklı büyüklükteki kurumların IP telefon ihtiyaçlarına eksiksiz karşılık verecek geniş bir ürün yelpazesine sahip olması Yealink’i rakipleri arasında bir adım öne çıkarıyor. Üretime başladığı ilk günden bu yana pazar lideri olmak için çalışmıştır. Bugün pek çok ülkede birinci sıraya ulaşmış ve tüm dünyada saygıyla karşılanan ve en çok tercih edilen IP Telefon üreticisi durumundadır.

Microsoft Sertifikalı ürünleri ile Microsoft Teams, Microsof Office 365, Microsoft Skype For Business ürünleri için masaüstü VoIP Telefonlar üretmektedir. Ayrıca Zoom Video Konferans ürünü için tam uyumlu Kameralı Telefon Modelleri de bulunmaktadır.

Yealink En İyi Fiyatla IP Telefon Distribütörü Nolto Bilişim'de

Yealink Network Technology Corporation Limited, bir iletişim ekipmanı üreticisi olarak faaliyet göstermektedir. Şirket, telefonlar, birleşik iletişim terminalleri, video konferans sistemleri, konferans telefonları ve diğer aksesuarları sağlar. Dünya çapındaki müşterilere hizmet vermektedir.

Ülkemizde ve dünya bir çok telekomünikasyon firması Yealink IP Telefonları kendi markası ile de sunmaktadır. Bir dönem Karel IP Telefonlar’da üretilmiştir. VoIP Santral sistemi için IP Telefon Fiyatı almanız gerekiyorsa bize ulaşabilirsiniz.

Yealink Firma Tarihçesi

 • 2018: Global Open SIP Masaüstü Telefon Gönderilerinde 1. Sırada
 • 2017: (300628) Shenzhen Borsası ChiNext panosunda listelenmiştir
 • 2016: Verizon, AT&T, British Telecom, KPN, Proximus ve Vodafone gibi üst düzey operatörlerle stratejik işbirliği kurar
 • 2015: Video konferans sistemi yayınlandı.
 • Microsoft küresel stratejik iş ortağı oldu
 • 2014: Dünyanın en iyi 2 küresel SIP telefonu sağlayıcısından biri oldu
 • 2013: Hangzhou’da Ar-Ge merkezi açıldı
 • 2010: Çin’in en iyi SIP telefonu sağlayıcısı oldu
 • 2005: Dünyanın en iyi USB telefonu tedarikçisi oldu
 • 2001: Yealink kuruldu

UC nedir?

Birleşik İletişim, dahili ve harici ortaklarla ses, veri ve video iletişiminin entegrasyonudur. UC pazarı, geleneksel telefon (IP ve PBX), e-posta, birleşik mesajlaşma, IM/Presence, mobilite, iletişim merkezi ve video konferansı (ses, video ve web) olarak bölümlere ayrılmıştır.

Neden UC?

Birleşik İletişim araçlarıyla işletmeler, herhangi bir yerden herhangi bir cihazdaki herkese bağlanabilir. Birleşik İletişim aracılığıyla işbirliği, verimliliği ve üretkenliği büyük ölçüde artırırken, her büyüklükteki kuruluş için maliyetleri düşürür. Tümleşik İletişim, yeni bir çalışma şekli açarak şirketinizi oyunun bir adım önünde tutar.

İletişim Verimliliğini Artırın:
 • Çalışanlar, UC çözümlerinden en fazla kazancı elde eder. Ses, video ve verileri birleştirerek, çalışanlar, özellikle de çoklu görev yapan çalışanlar olmak üzere iş verimliliğini artırmak için güçlü araçlar elde eder.
 • Yeni bir mobilite çağını başlatan modern UC çözümleri, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer mobil cihazlarda çalışır. Artık geleneksel iş yeri ile sınırlı olmayan günümüzün iş adamları, meslektaşları ve müşterileri ile evden, ofisten veya yoldan her zaman, her yerde verimli bir şekilde işbirliği yapabilir.
 • UC çözümleri, insanları daha basit ve daha esnek bir şekilde birbirine bağlar. İnsanlar, teknolojilerin, fiziksel mesafenin ve cihazların sınırlamalarından taviz vermeden en etkili ortamı kullanarak sorunsuz bir şekilde işbirliği yapabilir.
İletişim Maliyetlerini Azaltın:

Birleşik İletişim, maliyetleri sayısız yolla azaltır: mobil cihaz trafiğini hücresel ağdan WLAN’a aktarma (menzildeyken); daha verimli bir ağ taşımacılığı (SIP kamyon taşımacılığı ve akıllı çağrı yönlendirme) yoluyla hizmet sağlayıcı ücretlerinin azaltılması; Yüz yüze görüşmeleri Web işbirliği ile değiştirerek seyahat maliyetlerini düşürmek ve; başarısız temas girişimlerinden kaynaklanan arıza süresini en aza indirerek veya hatta ortadan kaldırarak.

Neden Yealink?

Yealink, çeşitli kullanım senaryolarını kapsayan Birleşik İletişim için tek noktadan İletişim Terminal Çözümleri sağlar. Yealink çözümleri, dünya çapında lider UC platformlarıyla mükemmel uyumluluk ve birlikte çalışabilirlik sağlayan açık standartları temel alır. Yealink’in UC ürünleri, kullanıcının UC deneyimini en üst düzeye çıkararak işletmelerin işbirliğini geliştirmesine, üretkenliği artırmasına ve maliyetleri düşürmesine yardımcı olur.

Yealink tek duraklı Terminal Çözümünün Faydaları

Konferans Odası: Video konferans sistemleri ve konferans telefonları da dahil olmak üzere Yealink’in kapsamlı konferans çözümleri, kuruluşların fiziksel mesafenin zorluklarını aşmalarına ve hem dahili hem de harici olarak iletişim ve işbirliğini geliştirmelerine yardımcı olur. Yealink konferans çözümleri, iş kullanıcılarının birden fazla cihazda çeşitli web tabanlı ortamlarda çok noktalı işbirliğinin keyfini çıkarmasına olanak tanır. En son ses ve video teknolojilerini kullanan Yealink, günümüz işletmelerinin seyahat masraflarından ve zamandan tasarruf etmenin çok ötesinde faydalar elde etmelerine yardımcı olur.

İşyeri: Yealink UC Edition IP telefon çözümleri, her iş kullanıcısı için özel olarak hazırlanmış zengin işlevlerin yanı sıra gerçeğe yakın video ve ses sunar. Mükemmel uyumluluk, kullanıcıların Yealink IP telefonları ve PC’leri arasında sorunsuz bir birlikte çalışabilirlik deneyimi yaşamalarını sağlayarak, yalnızca fareyi tıklatarak kolayca arama veya dinleme yapmalarına olanak tanır. Yealink UC Edition IP telefon çözümleri, tümü ekip çalışmasını ve verimliliği artıran Paylaşılan Hat Görünümü, BLF ve BLA gibi işlevlere de sahiptir.

Mobil: İş adamları, akıllı telefonlarında veya tabletlerinde bir UC yumuşak terminaline giriş yaparak, iş arkadaşları ve müşterilerle iletişim kurmak veya herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde (evden, ofisten veya yoldan) Yealink’in UC uç noktalarıyla bir toplantıya katılmak için senkronize telefon rehberlerini kullanabilir.

Neden Video İşbirliği

Teknolojinin ve İnternetin hızlı gelişimi, iş adamlarının iletişim kurma şeklini önemli ölçüde değiştirdi. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ’ler) için, rekabette bir adım önde olmak için önemli faktörler, dağınık departmanlar ve şubeler arasında gelişmiş işbirliği ve ortaklar, yatırımcılar ve tüketiciler arasında sorunsuz iletişimdir. Video İşbirliği, özel konferans salonlarının sınırlarının ötesinde yüz yüze iletişim sağlayarak işletmenizin üretkenliği ve işbirliğini artırmasına yardımcı olur.

Yüz yüze iletişimin maliyetleri hızla artar. Seyahat masrafları (ulaşım, konaklama ve yemekler), zaman masrafları (konferans saatlerini çok aşan seyahat saatleri) ve seyahat ve idari personelin İK maliyeti vardır. Modern Video Konferans ile, herhangi bir konumdaki herhangi bir cihazdan çok taraflı kolay işbirliği yapılabilir.

KOBİ’ler için Zorluklar:

 • Sınırlı bütçeler
 • Düşük video veya ses kalitesine yol açan özel ağ yok
 • Özellikle şubeler için uzman BT personeli yok
 • Pahalı lisans maliyetleri, gelişmiş özelliklerden yararlanamamak
 • Hızla gelişen bir şirkete uygun olmayan sistemlerle pahalı güncelleme maliyetleri

Neden Yealink?

Yealink video işbirliği çözümü, kapsamlı uyumluluğu ve esnek birlikte çalışabilirliği sayesinde, iş kullanıcılarının çeşitli web tabanlı ortamlarda birden fazla cihazda çok noktalı video işbirliğinin keyfini çıkarmasına olanak tanır. KOBİ’ler için tasarlanan VC Serisi, yüksek kalite, kullanım kolaylığı ve maliyet verimliliği arasında mükemmel bir denge sağlar.

KOBİ’ler için özelleştirilmiş avantajlar

1. Olağanüstü video ve ses kalitesi
 • Çok siteli 1080P video konferans ve ayrıca 1080P içerik paylaşımı
 • 18x optik zoom HD kamera
 • 360 derecelik çok yönlü alıcı mikrofon dizisi
2. Ek özel ağ gerekmez
 • H.264 Yüksek Profil tarafından desteklenir (1Mb bant genişliğinde 1080P, 512Kb’de 720P)
 • Uyarlanabilir bant genişliği ve %8’lik paket kaybı dirençli dinamik bant genişliği ayarı, video konferansın dalgalı ağ koşullarında sorunsuz çalıştığı anlamına gelir.
3. Kutudan işe beş dakika
 • Akıllı güvenlik duvarı desteği, başka bir güvenlik duvarı yapılandırması olmadan tak ve çalıştır özelliğinin mümkün olduğu anlamına gelir.
 • Neredeyse tüm işlemlerin yalnızca üç basit adımda gerçekleştirilebilmesi için her işleve bir akıllı telefon kolaylığıyla erişmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
4. Esnek birlikte çalışabilirlik
 • Çift H.323 ve SIP protokolleri, ana akım video konferans sistemleri ve uç noktalarla iyi uyumluluk sağlar.
 • Görüntülü telefonlar, tablet PC’ler ve akıllı telefonlar ile birlikte çalışabilirlik, kullanıcıların herhangi bir zamanda ve yerde görüntülü konferansa kolayca erişebilmeleri anlamına gelir.
5. Hepsi bir arada – pahalı lisanslara elveda deyin
Yealink Sertifikaları