Skip to content
Fanvil

Fanvil, Çin’de kurulmuş bir masaüstü IP Telefon geliştiricisi ve üreticisidir. VoIP tabanlı telekomünikasyon çözümlerine yönelik küresel talebi kabul ettikten sonra, dünya çapında en büyük ve en popüler VoIP telefon markalarından biri haline geldi.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra büyük görev açısından kritik kurumsal ortamlar için cihazlar üretir. Maliyet etkin ve yenilikçi IP ses ve video ürünleri sağlayarak, önde gelen bir küresel IP ses ve video terminal üreticisi haline gelmeye hazırlanmıştır. Fanvil VoIP cihazları, kaliteyi, stili ve paranın karşılığını verir.

Dünya’nın Lider IP Telefon ve Interkom Ürünleri Üreticisi

IP iletişiminin bir gün iş yerlerinde teknolojik bir gereklilik olacağı vizyonuna sahip birkaç genç mühendis tarafından 2002 yılında kuruldu. Vizyonuna sadık kalarak, bugün Çin’de en iyi IP iletişim uzmanı olarak kabul edilmektedir. OEM / ODM hizmetlerini dünya çapında 50’den fazla ülkeye satmıştır.

Fanvil Technology, kuruluşundan bu yana geçen 11 yıl içinde güçlü bir mühendislik ekibi ve Freescale, DSPG gibi IP iletişim yonga seti sağlayıcılarıyla sağlam ortaklıklar kurdu. Aynı zamanda Roadcom’un özel bir ortağıdır. 2010 yılında mükemmelliği ile tanınmış ve İnternet Telefonundan “Yılın Ürünü” ödülünü ve 2010 yılında TMC tarafından “Yılın İletişim Çözümleri Ürünü” ödülünü almıştır.

2011 yılında ilk Android masaüstü IP telefonunu piyasaya sürerek IP iletişimindeki yeniliğini bir kez daha kanıtladı. Bu yıl boyunca yaklaşık 150.000 VoIP telefon ve ağ geçidi sattı. Satışlar 2012’de iki katına çıktı ve yeni nesil Android 4.0 Multimedya Telefonunu tanıtmasıyla satışlardaki büyümenin 2013’te de devam etmesi bekleniyor.

Fanvil Technology’nin uzmanlığı, aygıt sürücüsü, DSP, ses motoru çerçevesi, işletim sistemi, protokol uygulaması, MMI, GUI, vb. Alanlarında yazılım geliştirmeyi içerir. Ayrıca güçlü donanımımız, mekanik tasarımımız ve uygulama yeteneğimizle gurur duyuyoruz.

SIP uç noktaları ve iletişim çözümlerinin lider tedarikçisidir . Ürün portföyümüz banka, okul, villa, otopark, acil yardım noktası vb. gibi çeşitli uygulama senaryolarında kolayca yapılandırılabilen SIP İnterkomlar, SIP Kapı Geçiş Kontrol Sistemleri ve SIP Ses Sistemlerini içerir.

Tüm ürünleri Yeastar, asterisk, Broadsoft, 3CX, Elastix gibi önde gelen IP Santral üreticileri ile tam uyumludur. Ayrıca 3. parti ürünlerle entegre edilebilirler.

 Fanvil Ödülleri

Fanvil, kuruluşundan bu yana pek çok ödül kazandı ve neredeyse her ürün kategorisinde mükemmel bir itibarın tadını çıkardı. Bu pek de şaşırtıcı değil. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, garantili kaliteleri ve kullanım kolaylıkları ile tutarlı bir şekilde tanınmaktadır.

Fanvil Ödülleri

Fanvil Teknoloji İş Ortakları

Fanvil, 50’den fazla uluslararası ana akım iletişim platformuyla işbirliği kurmuştur. Bu nedenle, ortak çözümlerimiz birbiriyle sorunsuz bir şekilde uyumludur ve kullanıcılarımız için daha iyi bir deneyim ve daha fazla seçenek sunar. Detaylı bilgi için üreticinin websitesini ziyaret edin

3cx logo
asterisk logo
allworx logo
avaya logo
bel centrale logo
axtel logo
bicom logo
broadsoft logo
fusion pbx logo
huawei logo
matrix telecom logo
jabra logo
metaswitch logo
merlin yazılım logo
mitel logo
nec logo
nethesis logo
netu stay logo
new rock logo
nuacom logo
pbxrealtime logo
openvox logo
plantronics logo
phonism logo
sennheiser logo
sipcall logo
singlewire logo
skyswitch logo
starface logo
synway logo
telekonnectors logo
vinix logo
telinta logo
vodia logo
vitalpbx logo
voiptel logo
voipms logo
voipvoice logo
vsir logo
xorcom logo
yeastar logo
yuneasy logo
zte logo
Zycoo logo