Skip to content
Escene ve Univois Logo

Nolto Bilişim, Escene markasının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü oldu.

Escene IP Telefon Markası Hakkında

Escene, odalarınız, ofisleriniz, atölyeleriniz, derslikleriniz, toplantılarınız, konferanslarınız, firmalarınız, işetlemeleriniz, dükkanlarınız, mağazalarınız için telefon çözümleri üretmeye adamış bir firmadır. Günümüzde iletişim, teknolojinin gelişmesiyle gittikçe daha önemli, yoğun, hızlı ve çok kullanılır hale geliyor.

Escene 2001 yılında kurulmuş ve Çinli marka VoIP Telefon önde gelen tasarımcısı ve üreticisi haline gelmiştir. Escene akıllı tasarlanmış, kullanımı kolay, hızlı kurulabilen VoIP telefonlar üretmek için arge ekibiyle birlikte yoğun çalışma yürütmektedir.

Escene IP Telefonlar konusunda uzmandır ve tüm dünyada IP-Telefon pazarına odaklanmıştır. Dünya genelindeçok sayıda işletme ile güçlü ve istikrarlı bir iş ilişkisi kurmuştur. Dünyanın önde gelen softswitch, voip, ip santral ve IMS markalarıyla tam uyumlu çalışır. Escene, birinci sınıf VoIP iletişim terminal ekipmanı sağlayıcılarından biri olmayı hedeflemektedir.

Escene Firma Ofisi
Escene Univois Event

Merkezi CA ABD’de bulunan UNIVOIS LIMITED, IP telefon konusunda uzmanlaşmıştır. Univois, IP telefon ve intellegint cep telefonunun kombinasyonuna büyük önem veriyor, Müşterilerine üst sınıf ürünler ve hizmet sunmayı taahhüt ediyor.

Voip iletişim trendini takiben, UNIVOIS, bulut teknolojisini ve Bluetooth 4.0 teknolojisini güçlü U serisi IP multimedya terminal ürünlerinde birleştiriyor. U serisi ürünler 5.8G WIFI, mobil uygulama iletişim asistanı, küresel dolaşım gibi birçok yeni yaratıcı fonksiyona ve uygulamaya sahip olacaklar. Yeastar, Grandstream, 3CX / Alcatel-lucent / Asterisk / Avaya gibi 80’in üzerinde ana iletişim sistemi ile mükemmel uyumlu U serisi, Kuzey Amerika gibi 100’den fazla ülke ve bölgeye satış yapmaktadır. Güney Amerika, AB, Asya, Afrika gibi birçok bölgede UNIVOIS operasyon merkezleri vardır.

Escene İş Ortakları

Escene’nin pazarlama stratejisine uygun olarak terminalin işlevselliğini destekleyen ve geliştiren lider yenilikçi şirketlerle ortaklıklar kurmaktadır. Bu geniş spektrum Escene’i en üst düzeyde mükemmellik seviyesine taşıyor.

Onlarla ortaklık Escene iş yaklaşımının temel bir bileşenidir . Escene, yenilikler ararken mevcut teknoloji ortaklarıyla ortaklığını geliştirmeye çalışmaktadır.

Dünya çapında hizmet sağlayıcıların, işletmelerin, stratejik endüstrilerin ve hükümetlerin uzun süredir güvenilir ortağı Alcatel-Lucent, mobil, sabit, IP ve Optik teknolojilerinde lider ve uygulama ve hizmetlerde öncüdür. Alcatel-Lucent, iletişim teknolojisinde dünyanın önde gelen araştırma ve yenilik merkezlerinden biri olan Bell Labs’ı içeriyor.

Avaya, kurumsal iletişim sistemlerinde dünya lideridir. Şirket, doğrudan ve kanal ortakları aracılığıyla dünyanın önde gelen iş ve kuruluşlarına birleşik iletişim, iletişim merkezleri, veri çözümleri ve ilgili hizmetler sunmaktadır. Her büyüklükteki işletme, verimliliği, işbirliğini, müşteri hizmetlerini ve rekabet gücünü artıran son teknoloji ürünü iletişim için Avaya’ya bağımlıdır.

BroadSoft, ev ve iş dünyasında IP üzerinden Ses (VoIP) uygulamalarının önde gelen, yenilikçi yenilikçisidir. 10 yılı aşkın bir süredir BroadSoft, IP teknolojisinin ön saflarında yer alarak ses, video ve verilerin yakınsamasını geliştirmeye yardımcı oldu. 2011’in sonunda Broadsoft, Escene serisi cihazın Broadworks SIP arayüzü ile resmi olarak onaylandığını resmen açıkladı. Kapsamlı VoIP Uygulamalarını Tek Bir Platformda birleştiren Broadwords, şimdi Escene serisi cihazla mükemmel bir şekilde birlikte çalışabilir . Broadworks platformun entegrasyonu ile, Escene katma üçüncü taraf uygulamaların geniş bir yelpazesi ile etkileşim mümkün değildir.

China Telecommunications Corporation, Çin’de ekstra büyük bir devlete ait telekom operatörü, World Expo 2010 Shanghai’ın Global İş Ortağı ve birbirini takip eden yıllar boyunca En İyi 500 Global Şirkete seçildi. 2009 yılı sonunda China Telecom’un 194 milyon sabit hat abonesi, 62,36 milyon mobil (CDMA) abonesi ve 61,75 milyon geniş bant müşterisi bulunmaktadır.

Mainland China’nın lider mobil servis sağlayıcısı olan China Mobile Limited, dünyanın en büyük mobil ağına ve dünyanın en büyük mobil müşteri tabanına sahiptir. 2012 yılında, şirket bir kez daha Financial Times tarafından “FT Global 500” ve Forbes dergisi tarafından “Dünyanın 2.000 En Büyük Kamu Şirketi” seçildi ve yine Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksleri’nde (“DJSI”) tanındı. Şirketin halihazırda Moody’s Yatırımcı Hizmeti’nden Aa3 / Outlook Stable ve Çin’in egemen kredi notuna eşdeğer Standard & Poor’s’dan AA- / Outlook Stable kurumsal kredi notu bulunmaktadır.

Elastix, Asterisk tabanlı Santral’ler için mevcut en iyi araçları tek, kullanımı kolay bir arayüze entegre eden bir cihaz yazılımıdır. Ayrıca kendi yardımcı programlarını ekler ve üçüncü taraf modüllerin oluşturulmasına izin vererek onu açık kaynaklı telefon için en iyi yazılım paketi haline getirir. Elastix’in hedefleri güvenilirlik, modülerlik ve kullanım kolaylığıdır. Güçlü raporlama özelliklerine eklenen bu özellikler, onu Asterisk tabanlı Santral uygulamak için en iyi seçenek haline getirir.

Huawei, dünyanın dört bir yanındaki operatörlerle uzun vadeli ortaklıkları olan lider bir küresel telekomünikasyon çözümleri sağlayıcısıdır. Bugün, Huawei’nin ürünleri ve çözümleri 100’den fazla ülkede kullanılmaktadır ve dünyanın en iyi 50 operatörünün 36’sına hizmet vermektedir.

Gaoke, lider bir cihaz ve erişim çözümü sağlayıcısıdır, telekom iletişim erişim çözümüne odaklanır, operatörlere ve sektöre geniş bantlı işlere dar bant hizmetini kapsayan özel bir ağ sunmayı taahhüt eder ve ekipte bağımsız yenilik ve endüstri deneyiminin güçlü bir yeteneğine sahiptir.

Metaswitch Networks, tamamen yeni nesil iletişim hizmetlerine güç veren yazılımın ve tüm IP mimarilerine hızlı geçişi sağlayan çözümlerin lider sağlayıcısıdır. Dünya çapında yüzlerce ağ operatörü, güvenilir, ölçeklenebilir ve sürükleyici bir iletişim deneyimi sunmak için Metaswitch’e dayanarak işlerini savunuyor, genişletiyor ve markalaştırıyor.

2002 yılında Shenzhen’de kurulan OpenVox Communication Co Ltd, en uygun maliyetli VoIP Ağ Geçitleri, IP Santral ve açık kaynak kodlu Asterisk® Telefon Kartlarının küresel lider sağlayıcısıdır. IP Santral, Çağrı Merkezi, IVR ve Tümleşik İletişim Platformu’nun oluşturulmasında iletişim maliyetlerini düşüren, sistem esnekliğini artıran ve üretkenliği artıran üstün kaliteli ürünlerle Küçük ve Orta Büyüklükte İşletmeler ve Büyük İşletmelere hizmet vermeye adadık.

2011 yılı ve 2012 yılında prestijli Skytrax endüstri denetiminde seçilen Qatar Airways, seyahat eden halkın güvenini kazandı. Havayolunun 1997’deki yeniden başlatılmasından bu yana, Qatar Airways birçok ödül kazandı ve övgü aldı ve Skytrax tarafından 5 Yıldız derecesine sahip olan dünya çapında seçkin bir havayolu grubundan biri oldu. Qatar Airways, dünyanın en iyisi olmak ve olağanüstü uçuş hizmeti, üstün yerleşik ürünler ve operasyonel mükemmellik için havayolu endüstrisinin zirvesine ulaşmak için ana hedefe ulaştı.
Qatar Airways, dünya çapında 120’den fazla varış noktasına ulaştı ve ödüllü taşıyıcının dünyada en iyi hale gelmesine yardımcı olan eşsiz hizmet mükemmelliği seviyeleri sağladı.

Vodia Networks, kurumsal iletişim yazılımı alanında çalışan Boston merkezli bir şirkettir. Vodia, BT uzmanları için çalıştırılması kolay bir bulut Santral yazılımı haline gelen orijinal kodu yarattı. Vodia Santral, VoIP telefonlarını, SIP gövdelerini, PSTN ağ geçitlerini, web tarayıcılarını ve yumuşak telefonları bir telekomünikasyon sistemi olarak bir araya getirir. TDM- Santral tarafından bilinen Santral işlevselliğini sağlamaktan ziyade otomatik görevliler, ajan ve av grupları gibi birçok özellik vardır. TLS, SRTP ve ZRTP gibi güvenlik özelliklerini kapsamlı bir şekilde desteklemektedir. Yakın uç ve uzak uç NAT geçişi için bir SBC içerir. Web tarayıcı arayüzü, yumuşak bir telefon kurmaya gerek kalmadan çok çeşitli cihazlarda kullanılabilir.

Yeastar, geliştirme ve üretim IP- Santral ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır.Bu arada, Yeastar, işletmelerin nihai satın alma pazarını geliştirmeleri için ITSP için düşük maliyetli çözümler sunmaktadır. Escene IP telefonları serisi, Yeastar IP Santral serisi ile birlikte çalışabilirlik testinden geçti.

ZTE 125 ülke ve bölgeye ürün ve hizmet sunarak Asya Pasifik, Güney Asya, Kuzey Amerika, Avrupa, Latin Amerika, Afrika ve Bağımsız Yıldızlar Topluluğu’ndaki büyük telekom operatörlerine hizmet verdi. ZTE, dünya çapında 500’den fazla operatörle sağlam ticari ortaklık kurmuştur.

ZYCOO, IP telefon cihazlarının ve ilgili sistemlerin önde gelen geliştiricisidir, son yedi yılda özellikle KOBİ’ler için güçlü ve ölçeklenebilir IP üzerinden IP (VoIP) çözümlerini araştırmaya ve geliştirmeye kendini adamıştır. VoIP, kamuya açık telefon şebekesinin aksine ses verilerini İnternet üzerinden iletir, böylece her bir aramayı çok daha ucuz hale getirir. Bu tasarruflar hızla artıyor, bu da belirtildiği gibi küçük bir işletme için bir nimet olabilir. En büyük iletişim merkezlerine rakip olan kapsamlı bir yerleşik özellik listesiyle bir araya gelen VoIP, KOBİ büyümesini öngörülemeyen yüksekliklere itebilir.

VoipVoice tamamen İş Odaklı ilk İtalyan VoIP Sağlayıcısıdır. 2006 yılında, BT hizmet alanı, yazılım ve VoIP telekomünikasyon alanında uzun süreli deneyime sahip İtalyan gerçekliğinin bir kısmının, şirketlere profesyonel VOIP hizmetleri sunmak için özel bir amaç ile harmanlandığı 2006’da başladı. VoipVoice, dinamik ekip ve piyasaya sadece satıcı (Sistem Entegratörleri gibi) tarafından hizmet veren ve hizmetleri sadece şirketlere tedarik eden olağanüstü bir ticari politika sayesinde bu yıllar boyunca önemli iyileştirmeler ve gelişmeler gerçekleştirmiştir. VoipVoice bugün yaklaşık 6.000 müşteri, İtalya’nın her yerinde 700’den fazla satıcı, IP-Santral ve VoIP Donanımının en prestijli satıcıları ile sertifikalar, ana Donanım ve Yazılım distribütörleri ile işbirliği yapmaktadır.

Escene hakkında detaylı bilgi için  http://escene.cn/en/about.php