Skip to content

AudioCodes, dijital çalışma alanı için gelişmiş iletişim yazılımları, ürünleri ve üretkenlik çözümlerinin lider sağlayıcısıdır. AudioCodes, kuruluşların ve hizmet sağlayıcıların ister bulutta ister şirket içinde olsun, birleşik iletişim, iletişim merkezleri ve barındırılan iş hizmetleri sunmak için tüm IP ses ağlarını oluşturmasına ve çalıştırmasına olanak tanır.

AudioCodes, gelişmiş iletişim yazılımları, ürünleri ve üretkenlik çözümleri sağlayıcısıdır. Hizmetleri, işletmelerin ve hizmet sağlayıcıların birleşik iletişim (UC), iletişim merkezleri ve barındırılan iş hizmetleri için tüm IP ses ağları oluşturmasını ve çalıştırmasını sağlar. 1993 yılında Shabtai Adlersberg ve Leon Bialik tarafından kurulan AudioCodes, NASDAQ borsasında ve Tel Aviv Borsası’nda listelenmiştir.

Audiocodes-turkiye-distributor-destek.-resim

AudioCodes, gelişmiş iletişim yazılımları, ürünleri ve üretkenlik çözümleri sağlayıcısıdır. Hizmetleri, işletmelerin ve hizmet sağlayıcıların birleşik iletişim (UC), iletişim merkezleri ve barındırılan iş hizmetleri için tüm IP ses ağları oluşturmasını ve çalıştırmasını sağlar. 1993 yılında Shabtai Adlersberg ve Leon Bialik tarafından kurulan AudioCodes, NASDAQ borsasında ve Tel Aviv Borsası’nda listelenmiştir.

At&T, Verizon, BT, DT ve Telefónica dahil olmak üzere dünyanın en iyi 100 servis sağlayıcısının 60’tan fazlası AudioCodes teknolojisini kullanıyor.

AudioCodes, kurumsal ve hizmet sağlayıcı pazarları için çözüm paketleri sağlar. Bunlar arasında Microsoft Teams‘in ses etkinleştirmesini hızlandırmak için Microsoft 365 için One Voice, Zoom için One Voice ve BroadSoft için One Voice bulunur.

Şirket ayrıca ses tanıma, yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojileri aracılığıyla müşteri etkileşimlerini geliştirmek için Voice.AI bir portföye sahiptir. Buna ek olarak, AudioCodes, iletişim merkezlerinin tüm IP ses altyapısına geçişine yardımcı olacak çözümler sunar.

AudioCodes’un ürünleri Azure Marketi ve Amazon Web Hizmetleri (AWS) kullanılabilir. Mart 2020’de, şirketin iş ortakları aracılığıyla sunulan tamamlayıcı bir yönetilen hizmet olan AudioCodes Live for Microsoft Teams duyuruldu.

Audiocodes Ürün ve Hizmetleri

Microsoft Teams‘e kullanmayı düşünüyor musunuz? AudioCodes ile kuruluşunuza ses ve görüntü işbirliğini getirmek için gereken tüm hizmetlere, ürünlere ve çözümlere sahipsiniz.

AudioCodes Live for Microsoft Teams, Teams işbirliği, birleşik iletişim ve kurumsal telefon entegrasyonunun karmaşıklığını ortadan kaldıran bir yönetilen hizmetler portföyüdür. Yüksek kaliteli ses ve video işbirliği için Teams’e sorunsuz, hızlı ve uygun maliyetli bir geçiş sağlar. Bu tam olarak yönetilen hizmet, hizmet olarak cihazlar, izleme ve yönetim araçları ve hizmet geliştirme uygulamaları ile tamamlanmaktadır. AudioCodes Live, küresel telekom ağımız ve Microsoft 365 iş ortakları aracılığıyla da kullanılabilir.

AudioCodes One Voice for Microsoft Teams, BT profesyonellerinin ve sistem entegratörlerinin büyük ve güçlü Microsoft Teams çözümleri oluşturmasını sağlayan kapsamlı bir ürün portföyüdür. Ağ ürünleri (Oturum Sınır Denetleyicileri (SBC), ağ geçitleri, şube cihazları dahil), iş telefonları ve video odası cihazları, ağ yönetim araçları (One Voice Operations Center ve AudioCodes Yönlendirme Yöneticisi) ve bir dizi iş üretkenliği uygulaması (çağrı kaydı, Meeting Insights, IVR) ve daha fazlası.

microsoft teams ve skype for busines çözümleri
Servis Sağlayıcılar için Esnek IP Ses Çözümleri

AudioCodes, sabit ve mobil hizmet sağlayıcıların, dağıtımı ve yönetimi kolay, gelir getirici, yenilikçi hizmetler geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış çok çeşitli çözümler sunar. Çözümlerimiz şirket içi, sanallaştırılmış, bulut ve hibrit ortamları destekler ve hizmet sağlayıcıların ağ çekirdeğinde ve yönetilen cihazlar olarak müşteri konumlarında dağıtım için uygundur.

AudioCodes oturum sınırı denetleyicileri, hizmet sağlayıcıların çekirdek ağındaki SBC’lere erişim ve ara bağlantı işlevi görür. Hemen hemen her Softswitch veya şirket içi müşteri IP-PBX veya birleşik iletişim platformu ile sorunsuz bağlantı sağlayarak sağlam güvenlik, yüksek ses kalitesi ve beş-dokuz yüksek kullanılabilirliği garanti eder. Dünya çapında ses operatörleriyle 20 yılı aşkın saha deneyimi ile AudioCodes kendini yeniliğe adamıştır ve WebRTC, SD-WAN ve NFV gibi gelişmiş teknolojiler için entegre destek sunar.

Bu geniş ürün yelpazesi, AudioCodes’un profesyonel hizmet teknik bilgisi ve sahada kanıtlanmış deneyimi ile birlikte, AudioCodes’u TDM’den tüm IP ağlarına geçişlerini üstlenen hizmet sağlayıcılar için ideal seçim haline getirir.

Küresel iletişim merkezi pazarı, sohbet robotları, mobil uygulamalar ve bulut gibi yeni teknolojilerin artan oranda benimsenmesi nedeniyle hızla genişlemektedir. Ancak bu benzersiz fırsatlardan tam olarak yararlanmak için günümüzün iletişim merkezleri, müşterilerinin sorunlarını hızla çözen ve çağrı kalitesinin her zaman yüksek kalmasını sağlayan üstün bir kişisel hizmet düzeyi sunabilmelidir.

AudioCodes, her tür iletişim merkezinin dijital dönüşümün potansiyelini zahmetsizce ortaya çıkarmasına ve tümü minimum yatırımla hızla modern bir iletişim merkezi haline gelmesine olanak tanıyan çok çeşitli yenilikçi ses çözümleri sunar. Halihazırda dünya çapında yüzlerce iletişim merkezine güç sağlayan bu entegre çözümler, ister şirket içinde ister bulutta olsun, müşterilerle nerede olurlarsa olsunlar, tıkla ve ara da dahil olmak üzere herhangi bir ses kanalından kolayca bağlantı kurmak için tüm dağıtım türlerini destekler. Web ve mobil uygulamalardan.

AudioCodes’un iletişim merkezi yenilik çözümleri şunları kapsar:

 • Konuşmaya dayalı yapay zeka çerçeveleri
 • Her yerden çalışın ve bağlanın
 • Aracı uç noktaları
 • Tüm ağ türleri ile çağrı bağlantısı
 • Gelişmiş yönetim araçları

AudioCodes, iletişim merkezi sistemlerinde önde gelen isimlerle – Genesys, Avaya ve diğerleri – ortaklık yapmaktan gurur duyar. AudioCodes ürünleri, sorunsuz entegrasyon ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için ortaklarımızın sistemleriyle sürekli birlikte çalışabilirlik testinden geçer.

akıllı iletişim merkezi
meeting room solutions overview

Müşteri geri bildirimlerinden yola çıkan AudioCodes toplantı odası çözümleri, hızla gelişen iş yerindeki her tür odayı desteklemek için tasarlanmıştır. Toplantı odası gereksinimleri sektörler ve kültürler arasında farklılık gösterdiğinden, kuruluşta sürekli üretkenlik sağlamak için video etkin işbirliği giderek daha popüler hale geldi.

Üstün bir toplantı odası deneyimi, hem tanıdık hem de gelişmekte olan kurumsal işbirliği kullanım durumlarını ele almak için sorunsuz birleşik iletişim bağlantısı, gelişmiş ses alma ve genişletilmiş video görüntüsü kapsamı sunar.

AudioCodes toplantı odası teklifi, merkezi cihaz yönetimini, kalite izlemeyi ve toplantıların bitiminden sonra bile sürekli üretkenlik sağlayan uygulamaları destekleyen kapsamlı bir uçtan uca çözümler seti içerir. AudioCodes çözümleri, müşterilerin özel ihtiyaçları için en uygun cihaz grubunu seçmelerini sağlamak için tasarlanmış bir dizi Microsoft Teams Room çözüm paketi aracılığıyla sunulur.

Yazılım Tanımlı Ağ (SDN) ilkelerinden yararlanan AudioCodes Yazılım Tanımlı Ses Ağı (SDvN), dijital dönüşüm sürecinden geçen büyük kuruluşların ses ağlarının işlemlerini basitleştirmelerine ve çağrı yönlendirme verimliliğini artırmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış açık bir çözümdür. Bunu, iletişim silolarının konsolidasyonu, SIP ana hat hizmetleriyle bağlantı ve çağrı yönlendirmeyi optimize etmek için kurumsal IP ağının kullanılması yoluyla başarır.

AudioCodes’un oturum sınırı denetleyicileri (SBC’ler), küresel uçtan uca çağrı yönlendirme ve politika yönetimi, kullanıcı yönetimi ve ses ağı yönetimi araçlarının bir kombinasyonu aracılığıyla SDvN, şirket içi ve bulutu birbirine bağlayan evrensel bir ağ oluşturulmasını sağlar. mevcut platformları değiştirmek zorunda kalmadan tabanlı iletişim çözümleri.

Merkezi kullanıcı yaşam döngüsü yönetimi, kurumsal BT ekiplerinin, operasyonel ihtiyaçlara göre kullanıcıların bulut tabanlı iletişim hizmetlerine erişimini tanımlamasını sağlar. Sonuç, yönetimi kolay, kurumsal güvenliği koruyan ve önemli sermaye ve operasyonel maliyet tasarrufu sağlayan, geleceğe hazır bir ses altyapısıdır.

Yazılım tabanlı ses networkü
Zoom Entegrasyonu

Zoom Phone dağıtımları için basitlik ve gelişmiş işlevsellik sağlayan birleşik bir ses bağlantısı ve üretkenlik çözümleri teklifidir. Teklif şunları içerir:

 • Kendi operatörünü getir (BYOC) hizmetleriyle bağlantı sağlayan ve eski santrallerle birlikte var olan AudioCodes SBC’leri
 • Hem geleneksel sesli konferansı hem de video etkin işbirliğini destekleyen sezgisel bir toplantı deneyimi sunan IP telefonları ve Oda Deneyimi cihazları.
 • BT profesyonellerini hizmetlerini verimli bir şekilde işletmek için gereken araçlarla güçlendiren ağ ve hizmet yönetimi çözümleri
 • İş süreçlerini ve üretkenliği artıran arama kaydı ve analitik çözümleri

AudioCodes, AudioCodes’un küresel ortak ağından ve profesyonel hizmetlerinden yararlanarak, aylık kullanıcı başına fiyatlandırma ile kapsamlı Zoom Phone çözümlerinin kolay ve etkili bir şekilde sunulmasını sağlar.

Tamamen IP iletişim ağlarına geçiş hız kazanırken, hizmet sağlayıcıların bir yanda diğer operatörlerin ağları ve diğer yanda müşteriler (iş ve konut) ile sorunsuz ve esnek bağlantı sağlayarak çevikliklerini sürdürmeleri çok önemlidir. Aynı zamanda, çekirdek ağlarının “beş dokuz” yüksek kullanılabilirliği garanti etmesi ve hem kendi altyapılarını hem de müşterilerinin altyapısını korumak için sağlam güvenlik sağlaması gerekir.

AudioCodes Mediant oturum sınırı denetleyicileri (SBC’ler) ailesi, yeni nesil iletişim hizmetleri oluşturmak ve sunmak için hizmet ve bulut sağlayıcıların ihtiyaç duyduğu ölçeği, güvenliği, esnekliği ve yüksek kullanılabilirliği sağlar. Mediant SBC yazılımı, tescilli donanımda, COTS sunucularında veya özel ve genel veri merkezleri ve bulutlar için sanallaştırılmış bir çözüm olarak mevcuttur ve esnek dağıtım seçeneklerini ve sorunsuz geçiş stratejilerini destekler. Zengin erişim, ara bağlantı ve WebRTC yetenekleriyle ve yaygın olarak kullanılan, gelişmiş yerel sinyalizasyon ve medya işleme teknolojilerinden yararlanan Mediant SBC’ler, hizmet sağlayıcılar için tam IP iletişim ağlarına doğru ilerlerken mükemmel bir çözümdür.

Servis Sağlayıcılar için Esnek IP Ses Çözümleri
Servis Sağlayıcılar için Esnek IP Ses Çözümleri

Rekabetçi kalmanın ve müşteri kaybını önlemenin zorluklarıyla karşı karşıya kalan günümüzün telekom hizmet sağlayıcılarının, ticari müşterilerine güvenilir ve uygun maliyetli iletişim sağlayabilecek bir dizi hizmete sahip olmaları gerekiyor. Bu hizmetler, mevcut bir şirket içi IP-PBX veya birleşik iletişim çözümüne (Microsoft Teams veya Skype Kurumsal gibi) sahip müşteriler için SIP ana hat bağlantısını ve hizmet sağlayıcının kendi veri merkezi altyapısından veya kamudan sağlanan tamamen barındırılan ses veya UC hizmetlerini içerir. bulutlar.

AudioCodes, hizmet sağlayıcıların ölçeklenebilir CPE oturum sınır denetleyicilerinden ve analog ağ geçitlerinden yüksek çözünürlüklü IP telefonlarına kadar her büyüklükteki işletmeye sunduklarını geliştirmek için eksiksiz bir ürün ve çözüm portföyü sağlar. AudioCodes’un merkezi yönetim araçları, servis sağlayıcı ağ yöneticilerinin tüm hizmetlerini tek bir merkezi NOC’den güvenilir ve basit bir şekilde izlemesine ve yönetmesine izin vererek işlemleri basitleştirir.

AudioCodes’un PSTN geçiş çözümleri, TDM sabit hat ağlarını tamamen IP’ye dönüştüren sabit hat servis sağlayıcılarını hedefliyor. Çözümler, bir dizi ölçeklenebilir CPE cihazından, merkezi ofis ağ geçitlerinden ve yönetim ve izleme uygulama paketlerinden oluşur. Bu unsurlar, sabit hat sağlayıcılarına TDM’den tüm IP hizmetlerine hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli bir yol sağlamak için sorunsuz bir şekilde bir araya gelir.

Herhangi Bir Dağıtım Senaryosu – Herhangi Bir Müşteri Boyutu – Herhangi Bir Yapılandırma – Herhangi Bir Uygulama

AudioCodes, sabit hat hizmet sağlayıcılarının aşağıdakileri kapsayan çok çeşitli PSTN geçiş çözümlerinden yararlanmasına yardımcı olur:

 • Herhangi bir şirket içi CPE, sokak kabini veya merkez ofis (CO)
 • SOHO’dan büyük işletmelere kadar herhangi bir ticari müşteri boyutu
 • Herhangi bir PRI, ISDN veya analog konfigürasyon
 • VoIP ağ geçidi, oturum sınırı denetleyicisi (SBC), yönlendirme ve NFV uygulamaları
Servis Sağlayıcılar için Esnek IP Ses Çözümleri

AudioCodes, üçüncü taraf VNF’leri barındırabilen uCPE cihazlarından ölçeklenebilir bir sanal SBC’ye uzanan kapsamlı ve esnek bir Ağ İşlevi Sanallaştırma (NFV) çözümleri seti sunar. AudioCodes’un sanal SBC’si, herhangi bir uCPE cihazında ve hizmet sağlayıcının NFV bulutunda çalışır ve erişim veya eşleme SBC’si olarak işlev görür. Hizmet sağlayıcılar, tek bir birleşik kontrol ve yönetim arayüzü ile tüm kapasite ihtiyaçlarını karşılayan tek bir ölçeklenebilir ürün sunarak, yeni iletişim hizmetlerini hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde sunmak için dağıtım ve bakım kolaylığından yararlanabilir.

SBC Sanal Ağ İşlevi (VNF)

AudioCodes’ Oturum Sınır Denetleyicisi (SBC) Sanal Ağ İşlevi (VNF), ETSI NFV’yi takip eden özel veya genel bulutlar aracılığıyla barındırılan iş hizmetleri, birleşik iletişim hizmetleri ve iletişim merkezleri gibi gelişmiş ses hizmetleri sunmak isteyen hizmet sağlayıcılar için tam SBC işlevselliği sunar. mimari.
Evrensel Müşteri Tesisleri Ekipmanı (uCPE)

AudioCodes’un uCPE’si UCaaS sağlayıcıları için idealdir ve şube yönlendiricileri, WAN arabirimleri, VoIP medya ağ geçitleri ve SBC’ler gibi çeşitli hizmetleri tek bir cihazda birleştirmek için gereken esnekliği sağlar.
Yazılım Tanımlı Geniş Alan Ağı (SD-WAN)

AudioCodes SD-WAN çözümü, işletmelerin birleşik iletişim hizmetini güvenilir bir şekilde sunmasına yardımcı olan bir “telco uç” uCPE cihazı sağlar. Çözüm, gerekli ek WAN aktarım seçeneklerini ve optimizasyon işlevlerini yerine getirmek için uç cihazların sayısını artırmak zorunda kalmadan şubelerde bulunan geniş bant WAN bağlantılarının heterojen karışımından yararlanır. İş sürekliliğinin (%100 çalışma süresi) korunmasına yardımcı olur, SLA sağlar ve şube ofislerinden buluta (özel veri merkezi bulutu veya genel/SaaS bulutu) güvenli ve esnek “son mil” bağlantısı sağlar.

Ağ İşlevi Sanallaştırması (NFV)

AudioCodes, kuruluşların çalışanların evden çalışmasına, sağlıklı kalmasına ve bağlantıda kalmasına yardımcı olmak için iletişim ve işbirliği teknolojilerini dağıtmasına yardımcı olan bir uzmandır. Evden çalışmayı hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde dağıtmak için çeşitli girişimler mevcuttur.

Office 365 uygulama paketini tamamlamak için bağlantı ve meslektaşlar, müşteriler ve iş ortaklarıyla gerçek zamanlı sesli ve görüntülü iletişim kullanarak çalışan üretkenliği yüksek kalır.

Uzak temsilciler, kuruluşta veya bulutta iletişim merkezi yazılımına bağlanabilirlik ile mükemmel müşteri hizmetleri sunmaya devam ediyor.

Her tür çalışan, basit uzaktan bağlantı çözümleriyle her tür SIP tabanlı IP-PBX ile kolayca iletişim kurabilir.

evden çalışma

AudioCodes Voca, arama deneyimlerini hızlı ve kolay bir şekilde yükseltmek isteyen işletmeler için tasarlanmıştır ve arayanların IVR menüsü aracılığıyla konuşmalarına olanak tanır.

AudioCodes’un sunduğu Agile Conversational IVR çözümü, Voice.AI ve Voice Networking teknolojilerini birleştirerek, basit, sezgisel ses isteklerini kullanarak hem müşteriler hem de dahili kullanıcılar için arama yolculuklarını anında otomatikleştiren gelişmiş, kurumsal düzeyde Ses Tanıma özelliklerine sahiptir.

Voca, ilgili kişi adları, departmanlar, iş unvanları, ürün adları, şubeler ve hizmetler gibi özel kurumsal sözlükleri anlamak ve bunlara hakim olmak için tasarlanmıştır – bunların tümü genellikle kuruluşlara ve sektörlere özeldir.

Gerçek zamanlı, self-servis Web Yönetim Arayüzü ile birlikte Voca’yı özelleştirmek ve yönetmek çok kolay. BT veya başka herhangi bir ön teknik bilgi gerekmeksizin, kuruluştaki herkes Voca’yı çalıştırabilir.

Hazır çözüm GDPR uyumludur ve Bulutta veya Şirket İçi’nde mevcuttur ve sıfırdan hizmete yalnızca birkaç gün içinde hızlı dağıtım sunar.

Voca - Çevik diyalog IVR