skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

P-Serisi IP Santral Sistemi için

Entegre Video Konferans Çözümü

Her yerden çalışabileceğiniz ekiplerinizi ilgi çekici işbirliği deneyimiyle güçlendirin.

KOBİ’lerin temel çevrimiçi toplantı ihtiyaçları için tasarlanmıştır.

Birleşik iletişim stratejisinin bir parçası olarak, video konferans artık sadece büyük kuruluşlar için değil. KOBİ’ler ayrıca daha hızlı iş yapmak, ekip işbirliğini geliştirmek, müşterilerle daha güçlü ilişkiler kurmak için giderek daha fazla yüz yüze etkileşimleri benimsiyorlar.

Pahalı konferans hizmetlerini unutun; artık hafif bir seçeneğiniz var. KOBİ’lerin temel çevrimiçi toplantı ihtiyaçlarına göre uyarlanmış olan video konferans çözümümüz, coğrafi olarak dağınık çalışanlar ve müşterilerle her zamankinden daha hızlı bir şekilde bağlantı kurmak ve etkileşim kurmak için daha etkileşimli ve kullanıcı dostu bir yol sunuyor.

Video konferans,
ekran paylaşımı ve ekip sohbetinden yararlanın

Saniyeler içinde başlayın: Anlık veya planlanmış bir toplantı başlatın ve iş arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi katılmaya davet etmek için toplantı bağlantısını paylaşın.

Bağlantılar aracılığıyla katılın: Doğrudan web tarayıcısından video konferanslara katılmak için tıklayın, uygulama veya eklenti yüklemede size zaman ve çaba tasarrufu sağlar.

Etkileşimli kalın: Gösteri için ekranınızı tüm katılımcılarla eşzamanlı olarak paylaşın ve fikir alışverişinde bulunmak için anında başkalarıyla sohbet edin.

Kontrolü elinizde tutun: Toplantı sahibi olarak, istediğiniz zaman katılımcıları tek tek veya tüm katılımcıları sessize alabilir, bazılarını kaldırabilir ve toplantıyı sonlandırabilirsiniz.

Daha yakından bak

  • Diğer katılımcıları tam HD olarak görün ve duyun.
  • Galeri veya konuşmacı görünümleriyle herkesle tanışın
  • Tüm ekranı, uygulamaları veya tarayıcı sekmelerini paylaşın
  • E-posta yoluyla davet etmek için tıklayın ekip dizini
  • Parola korumalı ve parolasız toplantılar
  • Endüstri standardı güvenlik ve GDPR uyumluluğu
  • Tek bir çevrimiçi toplantıda en fazla 5 katılımcı
  • Aynı anda 4 video konferans
  • Tek bir video konferans için 2 saatlik süre

Uzak Ekipler

Farklı konumlardan çalışan personelin olması izole ekipler anlamına gelmek zorunda değildir. İşbirliğine dayalı çevrimiçi toplantılar, herkesin aynı sayfada kalmasına yardımcı olur.

Doğal Konuşma

Sözlü olmayan ipuçlarıyla iletişim kurmanın, karşılıklı anlayışlara hızlı bir şekilde ulaşmanın ve daha hızlı eylemler ve kararlar almanın insani bir yolu.

Organizasyonunuzun Ötesinde

Mesafe duygusu yerine, güven duygusunu beslemek için müşterileriniz, ortaklarınız veya diğer akranlarınız gibi harici katılımcılarla sanal olarak görüşün.