skip to Main Content

P-Serisi IP Santral Sistemi için

Entegre Video Konferans Çözümü

Her yerden çalışabileceğiniz ekiplerinizi ilgi çekici işbirliği deneyimiyle güçlendirin.

Yeastar Video Konferans Çözümü Arkaplanı

KOBİ’lerin temel çevrimiçi toplantı ihtiyaçları için tasarlanmıştır.

Birleşik iletişim stratejisinin bir parçası olarak, video konferans artık sadece büyük kuruluşlar için değil. KOBİ’ler ayrıca daha hızlı iş yapmak, ekip işbirliğini geliştirmek, müşterilerle daha güçlü ilişkiler kurmak için giderek daha fazla yüz yüze etkileşimleri benimsiyorlar.

Pahalı konferans hizmetlerini unutun; artık hafif bir seçeneğiniz var. KOBİ’lerin temel çevrimiçi toplantı ihtiyaçlarına göre uyarlanmış olan video konferans çözümümüz, coğrafi olarak dağınık çalışanlar ve müşterilerle her zamankinden daha hızlı bir şekilde bağlantı kurmak ve etkileşim kurmak için daha etkileşimli ve kullanıcı dostu bir yol sunuyor.

Video konferans,
ekran paylaşımı ve ekip sohbetinden yararlanın

Saniyeler içinde başlayın: Anlık veya planlanmış bir toplantı başlatın ve iş arkadaşlarınızı ve müşterilerinizi katılmaya davet etmek için toplantı bağlantısını paylaşın.

Bağlantılar aracılığıyla katılın: Doğrudan web tarayıcısından video konferanslara katılmak için tıklayın, uygulama veya eklenti yüklemede size zaman ve çaba tasarrufu sağlar.

Etkileşimli kalın: Gösteri için ekranınızı tüm katılımcılarla eşzamanlı olarak paylaşın ve fikir alışverişinde bulunmak için anında başkalarıyla sohbet edin.

Kontrolü elinizde tutun: Toplantı sahibi olarak, istediğiniz zaman katılımcıları tek tek veya tüm katılımcıları sessize alabilir, bazılarını kaldırabilir ve toplantıyı sonlandırabilirsiniz.

Video Konferans Ekran Paylaşımı Ve Ekip Sohbeti
Video Konferans Ekran Paylaşımı Ve Ekip Sohbeti
Yeastar Çok Yönlü Video Konferans
Yeastar Video Konferans

Video Konferans Özelikleri

  • Diğer katılımcıları tam HD olarak görün ve duyun.
  • Galeri veya konuşmacı görünümleriyle herkesle tanışın
  • Tüm ekranı, uygulamaları veya tarayıcı sekmelerini paylaşın
  • E-posta yoluyla davet etmek için tıklayın ekip dizini
  • Parola korumalı ve parolasız toplantılar
  • Endüstri standardı güvenlik ve GDPR uyumluluğu
  • Tek bir çevrimiçi toplantıda en fazla 5 katılımcı
  • Aynı anda 4 video konferans
  • Tek bir video konferans için 2 saatlik süre

video teams img

Uzak Ekipler

Farklı konumlardan çalışan personelin olması izole ekipler anlamına gelmek zorunda değildir. İşbirliğine dayalı çevrimiçi toplantılar, herkesin aynı sayfada kalmasına yardımcı olur.

video conversation img

Doğal Konuşma

Sözlü olmayan ipuçlarıyla iletişim kurmanın, karşılıklı anlayışlara hızlı bir şekilde ulaşmanın ve daha hızlı eylemler ve kararlar almanın insani bir yolu.

video organization img

Organizasyonunuzun Ötesinde

Mesafe duygusu yerine, güven duygusunu beslemek için müşterileriniz, ortaklarınız veya diğer akranlarınız gibi harici katılımcılarla sanal olarak görüşün.