Skip to content

Yeastar Uzak Cihaz Yönetim ArayüzüS-Serisi VoIP PBX, Cloud PBX , K2 IP PBX ve Yeastar TA FXS VoIP Ağ Geçidi dahil Yeastar Cihazlar için tasarlanan Yeastar uzak bağlantı ile cihaz yönetimi, müşteri şirket IP Santral ve Ağ Geçidi cihazlarınızın kolay yönetimi ve yapılandırılması için size sağlam bir merkezi platformdur. Ekipmana gitmeye gerek kalmadan hızlı ve güvenli bir şekilde uzaktan bağlantı ve yönetim rahatlığı. Hem kendiniz hem de müşterileriniz için kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarmak için bu harika araca erişebilirsiniz.

Kolay ve Güvenli Uzaktan Yönetim
Uzaktan Yönetimden yararlanarak, müşterileriniz Seviye 2 teknik destek alırken, bulunduğunuz yerden bağımsız olarak müşterinin PBX’ini yapılandırabilirsiniz. Tüm uzak bağlantılar HTTPS korumalıdır. Ayrıca, her komut cihaz bağlantısı kimlik doğrulaması ve rol tabanlı erişim kontrolü ile iki kez kontrol edilir. Kapsamlı günlükleri inceleyebilir ve tam izlenebilirliğe sahip olabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı İzleme ve Bildirim
Hepsi bir arada gösterge paneli, müşteri merkezi PBX’lerinize merkezi bir noktadan gerçek zamanlı kartal gözle genel bir bakış sunar. Uzaktan Yönetim, cihazın durumunu otomatik olarak izleyerek omzunuzdaki büyük yükü ortadan kaldırır. Ayrıca, müşterilerinizden önce kritik sistem sorunları hakkında anında uyarılar alabilir ve anında tepki vererek parmaklarınızın ucunda anında kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Sabit Gelir
Uzaktan Yönetim, yalnızca müşteri şirketinizin PBX’lerinin verimli yönetimine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda destek hizmetlerinden para kazanarak tekrarlayan bir gelir akışı oluşturmanıza da olanak tanır. Mükemmel teknik destek, sürekli gelirde her zaman büyük önem taşır. Pro aktif izleme ve reaksiyon kabiliyeti, daha verimli, başarılı ve karlı bir çözüme katkıda bulunur.

Yeastar Remote Management