skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Yeastar Uzak Cihaz Yönetim ArayüzüS-Serisi VoIP PBX, Cloud PBX , K2 IP PBX ve Yeastar TA FXS VoIP Ağ Geçidi dahil Yeastar Cihazlar için tasarlanan Yeastar uzak bağlantı ile cihaz yönetimi, müşteri şirket IP Santal ve Ağ Geçidi cihazlarınızın kolay yönetimi ve yapılandırılması için size sağlam bir merkezi platformdur. Ekipmana gitmeye gerek kalmadan hızlı ve güvenli bir şekilde uzaktan bağlantı ve yönetim rahatlığı. Hem kendiniz hem de müşterileriniz için kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarmak için bu harika araca erişebilirsiniz.

Kolay ve Güvenli Uzaktan Yönetim
Uzaktan Yönetimden yararlanarak, müşterileriniz Seviye 2 teknik destek alırken, bulunduğunuz yerden bağımsız olarak müşterinin PBX’ini yapılandırabilirsiniz. Tüm uzak bağlantılar HTTPS korumalıdır. Ayrıca, her komut cihaz bağlantısı kimlik doğrulaması ve rol tabanlı erişim kontrolü ile iki kez kontrol edilir. Kapsamlı günlükleri inceleyebilir ve tam izlenebilirliğe sahip olabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı İzleme ve Bildirim
Hepsi bir arada gösterge paneli, müşteri merkezi PBX’lerinize merkezi bir noktadan gerçek zamanlı kartal gözle genel bir bakış sunar. Uzaktan Yönetim, cihazın durumunu otomatik olarak izleyerek omzunuzdaki büyük yükü ortadan kaldırır. Ayrıca, müşterilerinizden önce kritik sistem sorunları hakkında anında uyarılar alabilir ve anında tepki vererek parmaklarınızın ucunda anında kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Sabit Gelir
Uzaktan Yönetim, yalnızca müşteri şirketinizin PBX’lerinin verimli yönetimine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda destek hizmetlerinden para kazanarak tekrarlayan bir gelir akışı oluşturmanıza da olanak tanır. Mükemmel teknik destek, sürekli gelirde her zaman büyük önem taşır. Proaktif izleme ve reaksiyon kabiliyeti, daha verimli, başarılı ve karlı bir çözüme katkıda bulunur.

Yeastar Remote Management