skip to Main Content

Algo
Algo, genel seslendirme, görsel ve sesli uyarı ve kapı interkomu için SIP uyumlu son noktalar sunar. Dünyanın en büyük iletişim şirketlerinden bazılarını kapsayan 50 yılı aşkın telekom uzmanlığı ve stratejik ortaklıklarıyla Algo, güvenilirlik, kanıtlanmış uyumluluk, dağıtım kolaylığı ve mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimi arayan kuruluşlar için güvenilir bir tedarikçidir.


Bittel
Shandong Bittel Electronics Co Ltd (Bittel) 1989 yılında bir kendini geliştirme, geliştirme, üretim ve satış toplayan iletişim sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi ile kuruldu. Bittel, ağırlama endüstrisinde de multimedya uygulamaları sunan liderdir. 1998’den itibaren Bittel otel telefonu işini yapmaya başladı. Dört profesyonel odaklama stratejisi sayesinde; profesyonel tasarım, profesyonel üretim, profesyonel satış ve profesyonel hizmet, Bittel, söndürülmüş ürün ve hizmet ile 10 yıllık gelişimden sonra dünyanın önde gelen iki markasından biri oldu.


BroadSoft
BroadSoft, mobil, sabit hat ve kablo servis sağlayıcılarının Internet Protokolü ağları üzerinden Birleşik İletişim sunmasını sağlayan lider yazılım ve hizmet sağlayıcısıdır. Şirket’in temel iletişim platformu, özel şube santralleri, görüntülü arama, kısa mesaj ve birleşik mobil ve sabit hat hizmetleri dahil olmak üzere bir dizi kurumsal ve tüketici çağrısı, mesajlaşma ve işbirliği iletişim hizmetinin sunulmasını sağlar.


Cisco
Cisco, dünyanın önde gelen ağ çözümleri sağlayıcısıdır. Sağladığı çözümler, binlerce şirketin, üniversitenin, işletmenin ve devlet departmanının dünya çapında internet kurması için temel oluşturur. Cisco’nun ürünleri arasında çeşitli sunucular, çeşitli yazılımlar, farklı boyutlardaki hub’lar, ağ arayüzlerinin çalışması için işlemciler, modülatörler ve adaptörler, fiber tabanlı ağ platformu ve yirmiden fazla büyük ölçekli grup telefonu ağı bulunmaktadır.


cHar
cHar, iş ortamları için çağrı muhasebesi bilgilerinin yönetiminde özel çözümler üretmekte ve 1996 yılından bu yana Otel ortamındaki sistem, ekipman ve cihazlarla entegrasyon için referans olarak kabul edilen çözümler sunmaktadır. İspanya ve diğer ülkelerde 40.000’den fazla kullanıcı ile cHar, işletme çağrıları, veri yönetimi ve Ağırlama sektörü için sistem entegrasyonunda liderdir.


CounterPath
CounterPath Corporation, yenilikçi masaüstü ve mobil VoIP yazılım ürünleri ve çözümleri konusunda lider bir tedarikçidir. Yeastar VoIP PBX’ler CounterPath’in Eyebeam ve X-Lite gibi yumuşak telefonlarıyla tamamen uyumludur.


CyberData
CyberData, 1974 yılında Monterey California’da kuruldu ve 40 yılı aşkın deneyime sahip lider bir OEM tasarım ve üretim firmasıdır. VoIP bağlantı çözümlerine vurgu yaparak VoIP pazarı için IP Uç Noktaları üretiminde uzmanlaştık. VoIP telefon sisteminiz için en büyük SIP uç noktaları paketini tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz.


DSP Group
DSP Group®, Inc. (NASDAQ: DSPG), birleşik iletişim için kablosuz yonga seti çözümlerinin önde gelen küresel sağlayıcısıdır. Yirmi yılı aşkın bir süredir yarı iletken yenilikçiliği ve operasyonel mükemmelliğin ön planında yer alan DSP Group, DECT / CAT-iq, ULE, Wi-Fi, PSTN, HDClear ™, video ve VoIP teknolojilerini entegre eden geniş bir kablosuz yonga seti portföyü sunmaktadır.


EasyLynq
EasyLynq, küçük ofislerden büyük çok şubeli küresel işletmelere kadar IP ağları ve geleneksel telefon sunucuları arasındaki tüm çağrıları izlemek için eksiksiz bir araç seti içeren merkezi bir faturalandırma ve muhasebe yönetimi çözümüdür.


Fanvil
Fanvil, Çin’den VoIP tabanlı telekomünikasyon çözümleri ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için cihazların yanı sıra büyük görev açısından kritik kurumsal ortamlar için küresel talep tarafından tanınan köklü bir VoIP Masaüstü Telefon geliştiricisi ve üreticisi, dünyanın en popüler kullanılan VoIP telefonu. Fanvil, pazara düşük maliyetli ve yenilikçi IP ses ve video ürünleri sunarak lider bir IP ses ve görüntü terminali üreticisi olmaya hazırlanıyor.


Hanlong
Hanlong Technology Co, Ltd 2005 yılında Nanjing, Çin kuruldu. Bir VoIP üreticisi olarak, Hanlong Teknoloji VoIP pazarlarına odaklanır ve HTek IP Telefonlar, ATA ve SMB için ağ geçitleri geliştirir. HTek ürünleri mükemmel ses kalitesi, zengin bir SIP telefon özellikleri seti ve sektör lideri iki yıl garanti sunar Son yıllarda HTEK ürünleri neredeyse 50 ülkede satılmaktadır. Hanlong Technology doğrudan ISP’ler, sistem entegratörleri ve dünya çapındaki distribütörlerle çalışır.


Gigaset
Gigaset, iletişim teknolojisi alanında uluslararası faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirket, DECT telefonlarında Avrupa’nın pazar lideridir ve aynı şekilde uluslararası arenada da liderdir ve yaklaşık 50 ülkede 900’e yakın çalışanı ve satış faaliyetleri vardır. İş faaliyetleri sadece DECT telefonları değil, aynı zamanda kapsamlı bir akıllı telefon portföyü, bulut tabanlı akıllı ev güvenliği, konfor ve yardımcı çözümler ile küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) ve işletme düzeyindeki şirketler için iş telefonu çözümlerini de içermektedir. Gigaset hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.gigaset.com adresini ziyaret edin.


Loway
2004 yılından bu yana, Asterisk PBX için eksiksiz, güvenilir ve özelleştirilebilir çağrı merkezi yazılım çözümleri geliştirmektedir. Seçkin QueueMetrics ürünümüz, Asterisk teknolojisine dayalı çağrı merkezleri için performans ölçümü ve raporlamasında modern standartlar belirler. WombatDialer esnek, kullanımı kolay bir dış arama platformudur ve QueueMetrics için mükemmel bir tamamlayıcıdır. İsviçre’yi hassasiyete tutkuyla hizmetinize sunuyoruz.


Microsoft
Microsoft Corporation, bilgisayar cihazları için çok çeşitli yazılım ürünleri geliştiren, üreten, lisanslayan ve destekleyen çok uluslu bir bilgisayar teknolojisi şirketidir. Merkezi Redmond, Washington, ABD’de bulunan en kârlı ürünleri Microsoft Windows işletim sistemi ve Microsoft Office verimlilik yazılımı paketidir. 2009 yılının üçüncü çeyreği itibarıyla Microsoft, PetroChina ve ExxonMobil’den sonra dünyanın üçüncü büyük şirketi seçildi. Aynı zamanda dünyanın en büyük teknolojik şirketlerinden biridir.


Mondago
Mondago, dünya çapında satılan 6 milyondan fazla lisansla bilgisayar telefonu entegrasyonu ve birleşik iletişim çözümleri sunan lider bir tedarikçidir. Mondago çözümleri, CRM ve diğer veritabanı güdümlü uygulamalarla entegrasyona güçlü bir şekilde odaklanır ve dünya çapında popüler 20’den fazla uygulama ile standartlaştırılmış bir entegrasyon şekli sağlar ve ayrıca talep üzerine diğer uygulamalarla entegre olmak için hizmetler sunar.


Nista Devices
İsviçre merkezli bir şirket olan Nista Devices GmbH, IP Üzerinden Ses (VoIP) güvenliği ve ilgili işlevsellik özellikleri sunan Kapı Erişimi SIP tabanlı sistemler geliştirmekte ve üretmektedir. Piezo düğmeler teknolojisini kullanan alüminyum tuş takımı panelli kaygan tasarım, yerleşik saf SIP video geniş açılı HD kamera ve çeşitli dahili kapı erişim özellikleri, Nista ürünlerini tek noktadan, hepsi bir arada erişim yönetim birimi haline getirir. Genel merkezi İsviçre’nin Luzern kentinde bulunan Nista Devices, dünya çapında faaliyet gösteren işletmelere, sistem entegratörlerine, telekomünikasyon operatörlerine odaklanıyor ve önde gelen donanım ve telekom sınıf platform sağlayıcılarıyla ortaklık yapıyor.


Odoo
Odoo, dünyadaki en hızlı gelişen iş yazılımıdır. Odoo, Web Sitesi / E-ticaretten üretim, envanter ve muhasebeye kadar tüm iş ihtiyaçlarını kapsayan eksiksiz bir iş uygulamaları paketine sahiptir. Böyle bir işlevsel kapsama ilk kez bir yazılım editörü ulaşmayı başardı.


Oktell
Telefon sistemleri – Rusya’nın önde gelen telefonla pazarlama çözümleri geliştiricilerinden biri. Ana ürün, iletişim merkezleri, IP-PBX ve çağrı hizmetleri organizasyonu için çok fonksiyonlu bir çözüm olan Oktell iletişim platformudur. İşlevsellik, üretilebilirlik ve performans odaklılık şirketimizin büyümesi için çok önemlidir. Dağıtımda en güncel iletişim çözümlerinde uzmanlaştık.


Patton
Patton Electronics, IP Üzerinden Ses (VoIP), G.SHDSL ipDSLAM’lar, geniş bant iletim, çevirmeli ağ (V.90) ve özel (xDSL) erişim sunucuları, ağ sonlandırma dahil olmak üzere ağ erişimi ve bağlantı ürünlerinin üretiminde liderdir birimler (NTU’lar), taban bandı ve kısa menzilli modemler, fiber optik modemler, arayüz dönüştürücüler ve dalgalanma koruyucuları.


SmartNode
SmartNode, IP erişim yönlendirmesi, WAN aktarımı ve kod dönüştürme işlevselliği ile birlikte VoIP ağ geçitleri sunarak Enterprise ve Carrier erişim ağları için IP ve TDM iletişimini entegre eder.


PBXDom
PBXDom, bulut tabanlı çağrı izleme ve analiz hizmeti sağlayıcısıdır. PBXDom’a bağlanarak kuruluşlardaki telefon etkinlikleri ile ilgili raporlar ve çeşitli gösterge tabloları sağlayabilir. PBXDom, şirketlerin gereksiz telefon masraflarını azaltmalarına, telefon şebekesinin güvenliğini artırmalarına ve ücretli dolandırıcılığı önlemelerine yardımcı olur. Ayrıca satış ve servis departmanlarındaki personelin verimliliğini analiz edebilir ve artırabilir. Daha fazla bilgi için lütfen https://www.pbxdom.com/ adresini ziyaret edin.


Polycom
Polycom, Polycom® RealPresence ™ Video Çözümleri tarafından desteklenen telepresence, video ve ses için standartlara dayalı birleşik iletişim (UC) çözümlerinde dünya lideridir. RealPresence Video Solutions en geniş iş, mobil ve sosyal uygulama ve cihaz yelpazesiyle birlikte çalışır.


Skype
Skype, dünyanın konuşmalarını sağlayan bir yazılımdır. Milyonlarca kişi ve işletme, ücretsiz görüntülü ve sesli arama yapmak, anlık mesajlar göndermek ve diğer Skype kullanıcılarıyla dosya paylaşmak için Skype kullanıyor. İnsanlar her gün sabit hatlara ve cep telefonlarına düşük maliyetli arama yapmak için Skype kullanıyor.


Snom
snom technology AG, kurumsal iletişim için açık standarda dayalı IP Üzerinden Sesli (VoIP) telefonlar geliştirmekte ve üretmektedir. Yüksek kaliteli, özelleştirilebilir ve uygun maliyetli iş çözümleri ile tanınan snom, şirketin VoIP endüstrisindeki on yıllık geçmişi ve yüksek güvenlik standartlarına olan bağlılığıyla da ayrılıyor.


SugarCRM
SugarCRM, işletmelerin pazardaki en yenilikçi, esnek ve uygun fiyatlı CRM çözümü ile olağanüstü müşteri ilişkileri oluşturmalarını sağlar. Şirket, bireyi benzersiz bir şekilde çözümünün merkezine yerleştirir – işletmelerin müşteri deneyimini dönüştürmesine ve müşteri yaşam döngüsünün tamamında müşteri mükemmelliğini ve bağlılığını artıran son derece kişiselleştirilmiş etkileşimlere olanak tanır.


SURiX
1998 yılında kurulan SURiX, binalar ve kapılardaki topluluklar için telefon şebekelerine bağlanabilen ilk Kapı Telefonu sisteminin icadından başlayarak Latin Amerika’daki yenilikçi bir Kapı Telefonu sistemleri üreticisidir. SURiX’in üretim tesisi Arjantin’de bulunuyor ve şirket yakın zamanda İsrail konumundan dış ticaret yapmaya başladı. SURiX bina endüstrisi ile Telefon distribütörleri ve üreticilerine interkom çözümleri sunar.


Tech Extension
TechExtension, yenilikçi, müşteri merkezli bir iş iletişimi ve ileri görüşlü çevrimiçi iş çözümleri sağlayıcısıdır. TechExtension, yeni nesil iletişim hizmetlerine erişimi kolay, uygun maliyetli, ölçeklenebilir ve iş dünyası tarafından yaygın olarak kullanılabilir hale getirme vizyonu üzerine kurulmuştur. Derin hizmet portföyümüz, müşterilerimiz için neredeyse her iletişim erişim noktasını sağlamamıza olanak tanır.


Tiptel
Tiptel.com GmbH Business Solutions, bilgi ve telekomünikasyon teknolojisi konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir işletme şirketidir. Alman üreticinin Avusturya, Belçika, Fransa, Hollanda ve İsviçre’de kendi dağıtım şirketleri var. Tiptel iş iletişimi için telefon sistemleri, profesyonel telefonlar ve telesekreterler, ergonomik sabit ağ ve cep telefonları ile IP telefonları geliştirir, projelendirir ve dağıtır. Tiptel’in VoIP telefonları açık standart SIP’ye dayanıyor ve yüksek güvenlik standartları ve günlük iletişimimizi basitleştiren çok çeşitli işlevleri temsil ediyor.


Ursalink – İşleri Buluta
Bağlıyoruz Ursalink’te “şeylerin” buluta bağlanabilirliği konusunda tutkuluyuz. İçinde yaşadığımız dünyayı dönüştüren ve aynı tutkuyu paylaşan ortaklarımıza bağlı olan en trend teknolojilerin değerini kullanıyoruz. Veri toplama, depolama ve almanın karmaşıklığının Bulut zekasına basitleştirilebileceğine inanıyoruz. Bu cihazların ve hizmetlerin geliştirilmesi ve dağıtılması, dijital dönüşüme olan bağlılığımızı gösterir ve IoT dünyası için zorlayıcı bağlantı sağlamaya devam eder.


Vtiger
Vtiger CRM, açık kaynaklı CRM sektöründe bir Pazar Lideri’dir. Büyük ve küçük binlerce işletmenin, artık pazarlama, satış ve destek faaliyetlerini yönetmek ve optimize etmek için Vtiger CRM paketini en yararlı iş aracı olarak adlandırdığını söylemekten gurur duyuyoruz. Vtiger, raporlama, kampanya yönetimi, bilgi veritabanı, vaka çalışmaları, potansiyel müşteri yönetimi, envanter yönetimi vb.


VTech
VTech, uygun maliyetli, en son teknolojiye sahip iş telefonu çözümleri portföyüne yayılan bir uzman olan dünyanın 1 numaralı kablosuz telefon üreticisidir. Şirketin ödüllü SIP sistemleri, bir ev ofisindeki tek kişilik fuardan kurumsal düzey şirketlere kadar her yerde ölçeklendirilir; barındırılan ve açık kaynaklı PBX platformlarıyla uyumluluk, ABD tabanlı destek ve sınıfının en iyisi garanti.


Yealink
Yealink Network Technology Ltd. profesyonel bir tasarımcı ve dünya çapında genişbant telefon pazarı için yenilikçi, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli IP ses ve video ürünleri üreticisidir. Şirketin ürünleri SIP endüstri standardı ile tamamen uyumludur, büyük ve hızla büyüyen bir dağıtım tabanı ile sahada kanıtlanmıştır ve ayrıca büyük IP-Santral, IMS, NGN, yumuşak anahtar ve diğer üçüncü taraflarla geniş bir birlikte çalışabilirliğe sahiptir. SIP ürünleri bugün piyasada.


Zoho CRM
Zoho CRM, satış, pazarlama, destek ve envanterinizi tek bir sistemde düzenlemenize yardımcı olan çevrimiçi bir Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) aracıdır. Zoho CRM ile tüm satış döngünüzün 360 derecelik bir görünümünü elde edin.


MAN3000
Man3000, Man3000 Telefon Yönetim Yazılımı ve Donanım çözümlerinin üreticisi ve geliştiricisidir. Johannesburg Güney Afrika’dan faaliyet gösteren ve 1989’dan beri var olan bu şirket, pazar ihtiyaçlarına dayalı yeni çözümler sunan tasarım mühendislerinin bir iltifatına sahiptir. Man3000 ürünlerini 700’den fazla bayi olmak üzere 28’den fazla ülkeye dağıtmaktadır. Ürünleri kullanımı kolaydır, kurulumu kolaydır ve maliyet yönetimi, zaman yönetimi, maliyet kurtarma ve telefon giderlerinizi yönetme açısından büyük faydalar sağlar. Man3000’in taahhüdü, ürünlerinin toplam güvenilirlikle çalışmasında basitlik sunmak ve sunmaktır. Olağanüstü destek ekipleri ile müşterilerine 1. sınıf hizmet sunuyorlar.