Skip to content

Teknoloji , ister endüstride ister günlük hayatımızda olsun, bilimsel bilginin pratik amaçlar veya uygulamalar için kullanılmasıdır. Yani, temelde, belirli bir amaca ulaşmak için bilimsel bilgimizi ne zaman kullansak, teknolojiyi kullanırız.

Elbette, bundan biraz daha fazlası var. Teknoloji genellikle belirli bir ekipmanı içerir. Ancak bu ekipman inanılmaz derecede basit veya göz kamaştırıcı derecede karmaşık olabiliyor. Tekerleğin keşfinden bilgisayarlara ve MP3 çalarlara kadar her şey olabilir. Aşağıda Yeastar Teknoloji iş ortaklarını görmektesiniz.

ALGO LOGO
ALGO LOGO

Algo

Algo, genel seslendirme, görsel ve sesli uyarı ve kapı interkomu için SIP uyumlu son noktalar sunar. Dünyanın en büyük iletişim şirketlerinden bazılarını kapsayan 50 yılı aşkın telekom uzmanlığı bulunmaktadır. Algo, güvenilirlik, kanıtlanmış uyumluluk, dağıtım kolaylığı ve kullanıcı deneyimi arayan kuruluşlar için güvenilir bir tedarikçidir.


bittel logo
bittel logo

Bittel

Shandong Bittel Electronics Co Ltd (Bittel) 1989 yılında bir kendini geliştirme, geliştirme, üretim ve satış toplayan iletişim sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi ile kurulmuştur. Bittel, konaklama endüstrisinde de multimedya uygulamaları sunan liderdir. 1998’den itibaren Bittel otel telefonu işini yapmaya başladı. Dört profesyonel odaklama stratejisi vardır: Profesyonel tasarım, profesyonel üretim, profesyonel satış ve profesyonel hizmet. Bittel, birçok ürün ve hizmet ile 10 yıllık gelişimden sonra önde gelen markalardan biri oldu.


broadsoft logo
broadsoft logo

BroadSoft

BroadSoft, mobil, sabit hat ve kablo servis sağlayıcılarının Internet Protokolü ağları üzerinden Birleşik İletişim sunmasını sağlayan lider yazılım ve hizmet sağlayıcısıdır. Şirket’in temel iletişim platformu, özel şube santralleri, görüntülü arama, kısa mesaj ve birleşik mobil ve sabit hat hizmetleri dahil olmak üzere bir dizi kurumsal ve tüketici çağrısı, mesajlaşma ve işbirliği iletişim hizmetinin sunulmasını sağlar.


cisco logo
cisco logo

Cisco

Cisco, dünyanın önde gelen ağ çözümleri sağlayıcısıdır. Sağladığı çözümler, dünya çapında internet altyapısı için temel oluşturur. Cisco’nun ürünleri arasında çeşitli sunucular, yazılımlar, switch, router, modülatörler ve adaptörler, ve telefon ürünleri bulunmaktadır.


char logo
char logo

cHar

cHar, iş ortamları için çağrı muhasebesi bilgilerinin yönetiminde özel çözümler üretmektedir. Ayrıca 1996 yılından bu yana Otel ortamındaki sistem, cihazlarla entegrasyon için çözümler sunmaktadır. Bunun yanında İspanya ve diğer ülkelerde 40.000’den fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Kısacası CHar, işletme çağrıları, veri yönetimi ve Ağırlama sektörü için sistem entegrasyonunda liderdir.


counterpath logo
counterpath logo

CounterPath

CounterPath Corporation, yenilikçi masaüstü ve mobil VoIP yazılım ürünleri ve çözümleri konusunda lider bir tedarikçidir. En önemlisi de Yeastar VoIP santraller CounterPath’in Eyebeam ve X-Lite gibi yumuşak telefonlarıyla tamamen uyumludur.


cyberdata logo
cyberdata logo

CyberData

CyberData, 1974 yılında Monterey California’da kuruldu ve 40 yılı aşkın deneyime sahip lider bir OEM tasarım ve üretim firması oldu. Daha sonra, VoIP bağlantı çözümlerine vurgu yaparak VoIP pazarı için IP Uç Noktaları üretiminde uzmanlaştı. VoIP telefon sisteminiz için en büyük SIP uç noktaları paketini tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz.


dsp-group logo
dsp-group logo

DSP Group

DSP Group®, Inc. (NASDAQ: DSPG), birleşik iletişim için kablosuz yonga seti çözümlerinin önde gelen küresel sağlayıcısıdır. Yirmi yılı aşkın bir süredir yarı iletken yenilikçiliği ve operasyonel mükemmelliğin ön planında yer almaktadır. DSP Group, DECT / CAT-iq, ULE, Wi-Fi, PSTN, HDClear, video ve VoIP teknolojileri entegrasyonu için kablosuz çipleri üretmektedir..


eurofluxo logo
eurofluxo logo

EasyLynq

EasyLynq, küçük ofislerden büyük çok şubeli küresel işletmelere kadar IP ağları ve geleneksel telefon sunucuları arasındaki tüm çağrıları izlemek için eksiksiz bir araç seti içeren merkezi bir faturalandırma ve muhasebe yönetimi çözümüdür.


fanvil logo
fanvil logo

Fanvil


Fanvil, Çin’den VoIP tabanlı telekomünikasyon çözümleri ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için cihazların yanı sıra büyük görev açısından kritik kurumsal ortamlar için küresel talep tarafından tanınan köklü bir VoIP Masaüstü Telefon geliştiricisi ve üreticisi, dünyanın en popüler kullanılan VoIP telefonu. Kısacası Fanvil, Sektöre düşük maliyetli ve yenilikçi ses ve video ürünleri üreterek lider olmayı hedeflemektedir.

Hanlong logo
Hanlong logo

Hanlong

Hanlong Teknoloji, 2005 yılında Nanjing, Çin kurulmuştur. Bir VoIP üreticisi olarak, Hanlong Teknoloji VoIP pazarlarına odaklanır. Ayrıca HTek IP Telefonlar, ATA ve SMB için ağ geçitleri geliştirir. HTek ürünleri mükemmel ses kalitesi, zengin bir SIP telefon özellikleri sunar. Üstelik bütün ürünleri sektör lideri iki yıl garantilidir. Son yıllarda HTEK ürünleri neredeyse 50 ülkede satılmaktadır. Hanlong Technology doğrudan ISP’ler, sistem entegratörleri ve dünya çapındaki distribütörlerle çalışır.


gigaset logo
gigaset logo

Gigaset

Gigaset, iletişim teknolojisi alanında uluslararası faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirket, DECT telefonlarında Avrupa’nın pazar lideridir. Hatta aynı şekilde uluslararası arenada da liderdir. Yaklaşık 50 ülkede 900’e yakın çalışanı ve satış faaliyetleri vardır. İş faaliyetleri sadece DECT telefonları değil, aynı zamanda kapsamlı bir akıllı telefon portföyü bulunmaktadır. Bunun yanında bulut tabanlı akıllı ev güvenliği, konfor ve yardımcı çözümler sunar. Diğer taraftan, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) ve işletme düzeyindeki şirketler için iş telefonu çözümlerini de içermektedir. Gigaset hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.gigaset.com adresini ziyaret edin.


loway logo
loway logo

Loway

2004 yılından bu yana, Asterisk PBX için eksiksiz, güvenilir ve özelleştirilebilir çağrı merkezi yazılımı geliştirir. Seçkin QueueMetrics ürünümüz, Asterisk teknolojisine dayalı çağrı merkezleri için performans ölçümü ve raporlaması sunmaktadır. WombatDialer esnek, kullanımı kolay bir dış arama platformudur ve QueueMetrics için mükemmel bir tamamlayıcıdır. İsviçre kalitesini hassasiyete tutkuyla hizmetinize sunuyoruz.


microsoft logo
microsoft logo

Microsoft

Microsoft Corporation, bilgisayar dünyasının işletim sistemlerini üreten liderdir. Merkezi Redmond, Washington, ABD’de bulunmaktadır. En kârlı ürünleri Microsoft Windows işletim sistemi ve Microsoft Office verimlilik yazılımı paketidir. 2009 yılının üçüncü çeyreği itibarıyla Microsoft, PetroChina ve ExxonMobil’den sonra dünyanın üçüncü büyük şirketi seçilmiştir. Aynı zamanda dünyanın en büyük teknolojik şirketlerinden biridir.


mondago logo
mondago logo

Mondago

Mondago, dünya çapında satılan 6 milyondan fazla lisansla bilgisayar telefonu entegrasyonu ve birleşik iletişim çözümleri sunan lider bir tedarikçidir. CRM ve diğer veritabanı güdümlü uygulamalarla entegrasyona güçlü bir şekilde odaklanır. Bununla beraber dünya çapında popüler 20’den fazla uygulama ile standartlaştırılmış bir entegrasyon şekli sağlamaktadır. Ayrıca talep üzerine diğer uygulamalarla entegre olmak için hizmetler sunmaktadır.


nista-devices logo
nista-devices logo

Nista Devices

İsviçre merkezli bir şirket olan Nista Devices GmbH, IP Üzerinden Ses (VoIP) güvenliği ve ilgili işlevsellik özellikleri sunan Kapı Erişimi SIP tabanlı sistemler geliştirmekte ve üretmektedir. Piezo düğmeler teknolojisini kullanan alüminyum tuş takımı panelli kaygan tasarım, yerleşik saf SIP video geniş açılı HD kamera ve çeşitli dahili kapı erişim özellikleri, Nista ürünlerini tek noktadan, hepsi bir arada erişim yönetim birimi haline getirir. Nista Devices, Genel merkezi İsviçre’nin Luzern kentinde bulunmaktadır. Dünya çapında faaliyet gösteren işletmelere, sistem entegratörlerine, telekomünikasyon operatörlerine odaklanmıştır. Ayrıca önde gelen donanım ve telekom sınıf platform sağlayıcılarıyla ortaklık yapıyor.


odoo logo
odoo logo

Odoo

Odoo, dünyadaki en hızlı gelişen iş yazılımıdır. Web Sitesi / E-ticaretten üretim, envanter ve muhasebeye kadar tüm iş ihtiyaçlarını kapsayan eksiksiz uygulamaları vardır. Böylece bir işlevsel kapsama ilk kez bir yazılım editörü ulaşmayı başardı.


oktell logo
oktell logo

Oktell

Telefon sistemleri – Rusya’nın önde gelen telefonla pazarlama çözümleri geliştiricilerinden biri. Ana ürün, iletişim merkezleri, IP-PBX ve çağrı hizmetleri organizasyonu için çok fonksiyonlu bir çözüm olan Oktell iletişim platformudur. Hatta, İşlevsellik, üretilebilirlik ve performans odaklılık şirketimizin büyümesi için çok önemlidir. Dağıtımda en güncel iletişim teknolojilerinde uzmanlaştık.


patton logo
patton logo

Patton

Patton Electronics, IP Üzerinden Ses (VoIP), G.SHDSL ipDSLAM’lar, geniş bant iletim, çevirmeli ağ (V.90) ve özel (xDSL) erişim sunucuları, ağ sonlandırma dahil olmak üzere ağ erişimi ve bağlantı ürünlerinin üretiminde liderdir birimler (NTU’lar), taban bandı ve kısa menzilli modemler, fiber optik modemler, arayüz dönüştürücüler ve dalgalanma koruyucuları.


SmartNode

SmartNode, IP erişim yönlendirmesi, WAN aktarımı ve kod dönüştürme işlevselliği ile birlikte VoIP ağ geçitleri sunarak Enterprise ve Carrier erişim ağları için IP ve TDM iletişimini entegre eder.


pbxdom logo
pbxdom logo

PBXDom

PBXDom, bulut tabanlı çağrı izleme ve analiz hizmeti sağlayıcısıdır. PBXDom’a bağlanarak kuruluşlardaki telefon etkinlikleri ile ilgili raporlar ve çeşitli gösterge tabloları sunar. PBXDom, şirketlerin gereksiz telefon masraflarını azaltmalarına, telefon şebekesinin güvenliğini artırmalarına ve telefon dolandırıcılığı önlemelerine yardımcı olur. Ayrıca satış ve servis departmanlarındaki personelin verimliliğini analiz edebilir ve artırabilir. Daha fazla bilgi için lütfen https://www.pbxdom.com/ adresini ziyaret edin.


polycom logo
polycom logo

Polycom

Polycom, Video Çözümleri tarafından desteklenen telepresence, video ve ses için standartlara dayalı birleşik iletişim (UC) çözümlerinde dünya lideridir. Ayrıca, RealPresence Video Solutions en geniş iş, mobil ve sosyal uygulama ve cihaz yelpazesiyle birlikte çalışmaktadır.


skype logo
skype logo

Skype

Skype, dünyanın konuşmalarını sağlayan bir yazılımdır. Milyonlarca kullanıcı, ücretsiz görüntülü ve sesli arama yapmak, mesajlaşmak ve dosya paylaşmak için Skype kullanıyor. Bir de sabit hatlara ve cep telefonlarına düşük maliyetli arama yapmak için Skype tercih edilmektedir.


snom logo
snom logo

Snom Teknoloji

Snom technology AG, kurumsal iletişim için açık standarda dayalı IP Üzerinden Sesli (VoIP) telefonlar geliştirmekte ve üretmektedir. Bunun yanısıra, yüksek kaliteli, özelleştirilebilir ve uygun maliyetli iş çözümleri ile tanınmaktadır. Snom, şirketin VoIP endüstrisindeki on yıllık geçmişi ve yüksek güvenlik standartlarına olan bağlılığıyla da tanınmaktadır.


sugarcrm logo
sugarcrm logo

SugarCRM

SugarCRM, işletmelerin pazardaki en yenilikçi, esnek ve uygun fiyatlı CRM çözümü ile olağanüstü müşteri ilişkileri oluşturmalarını sağlar. Şirket, bireyi benzersiz bir şekilde çözümünün merkezine yerleştirir. Hatta işletmelerin müşteri deneyimini dönüştürmesine ve müşteri bağlılığını artıran etkileşimlere olanak tanımaktadır.


surix logo
surix logo

SURiX

1998 yılında kurulan SURiX, binalar ve kapılardaki topluluklar için telefon şebekelerine bağlanabilen ilk Kapı Telefonu sisteminin icadından başlayarak Latin Amerika’daki yenilikçi bir Kapı Telefonu sistemleri üreticisidir. SURiX’in üretim tesisi Arjantin’de bulunuyor ve şirket yakın zamanda İsrail konumundan dış ticaret yapmaya başladı. SURiX bina endüstrisi ile Telefon distribütörleri ve üreticilerine interkom çözümleri ve teknoloji sunar.


tech-extension logo
tech-extension logo

Tech Extension

TechExtension Teknoloji, yenilikçi, müşteri merkezli bir iş iletişimi ve ileri görüşlü çevrimiçi iş çözümleri sağlayıcısıdır. TechExtension, yeni nesil iletişim hizmetlerine erişimi kolay, uygun maliyetli, ölçeklenebilir ve iş dünyası tarafından yaygın olarak kullanılabilir hale getirme vizyonu üzerine kurulmuştur. Özetle derin hizmet portföyü, müşterileri için neredeyse her noktada bir çözüm üretmektedir.


tiptel logo
tiptel logo

Tiptel

Tiptel.com GmbH Business Solutions, bilgi ve telekomünikasyon teknolojisi konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir işletme şirketidir. Alman üreticinin Avusturya, Belçika, Fransa, Hollanda ve İsviçre’de kendi dağıtım şirketleri var. Tiptel iş iletişimi için telefon sistemleri, profesyonel telefonlar ve telesekreterler, ergonomik sabit ağ ve cep telefonları ile IP telefonları geliştirir, projelendirir ve dağıtır. Tiptel’in VoIP telefonları açık standart SIP’ye dayanıyor ve yüksek güvenlik standartları ve günlük iletişimimizi basitleştiren çok çeşitli işlevleri temsil ediyor.


ursalink logo
ursalink logo

Ursalink Teknoloji

Bağlıyoruz Ursalink’te “şeylerin” buluta bağlanabilirliği konusunda tutkuluyuz. İçinde yaşadığımız dünyayı dönüştüren ve aynı tutkuyu paylaşan ortaklarımıza bağlı olan en trend teknolojileri kullanıyoruz. Veri toplama, depolama ve almanın karmaşıklığının Bulut zekasına basitleştirilebileceğine inanıyoruz. Bu cihazların ve hizmetlerin geliştirilmesi ve dağıtılması, dijital dönüşüme olan bağlılığımızı gösterir ve IoT dünyası için zorlayıcı bağlantı sağlamaya devam eder.


vtiger logo
vtiger logo

Vtiger

Vtiger CRM, açık kaynaklı CRM sektöründe bir Pazar Lideri’dir. Büyük ve küçük binlerce işletmenin, artık pazarlama, satış ve destek faaliyetlerini yönetmek ve optimize etmek için Vtiger CRM paketini en yararlı iş aracı olarak adlandırdığını söylemekten gurur duyuyoruz. Bununla beraber, Vtiger, raporlama, kampanya yönetimi, bilgi veritabanı, vaka çalışmaları, potansiyel müşteri yönetimi, envanter yönetimi gibi sektörlere yoğunlaşmıştır.


vtech logo
vtech logo

VTech

VTech, uygun maliyetli, en son teknolojiye sahip iş telefonu çözümleri portföyüne yayılan bir uzman olan dünyanın 1 numaralı kablosuz telefon üreticisidir. Şirketin ödüllü SIP sistemleri, bir ev ofisindeki tek kişilik fuardan kurumsal düzey şirketlere kadar her yerde ölçeklendirilir. Üstelik barındırılan ve açık kaynaklı santral platformlarıyla uyumluluk, ve garanti taahhüt etmektedir.


yealink logo
yealink logo

Yealink

Yealink Network Technology Ltd. profesyonel bir tasarımcıdır. Dünya çapında telefon pazarı için yenilikçi ve yüksek kaliteli IP ses ve video ürünleri üreticisidir. Şirketin ürünleri SIP endüstri standardı ile tamamen uyumludur, büyük ve hızla büyüyen bir dağıtım tabanı ile sahada kanıtlanmıştır. Ayrıca büyük IP-Santral, IMS, NGN, yumuşak anahtar ve diğer üçüncü taraflarla geniş bir birlikte çalışabilirliğe sahiptir. SIP ürünleri bugün piyasada en çok satışı yapılan ürünlerdir.


zoho logo
zoho logo

Zoho CRM

Zoho CRM, satış, pazarlama, destek ve envanterinizi tek bir sistemde düzenlemenize yardımcı olan çevrimiçi bir Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) aracıdır. Böylece tüm satış döngünüzün 360 derecelik bir görünümünü elde edersiniz.


man3000 logo
man3000 logo

MAN3000

Man3000 Telefon Yönetim Yazılımı ve Donanım çözümlerinin üreticisi ve geliştiricisidir. Johannesburg Güney Afrika’dan faaliyet gösteren ve 1989’dan beri var olan bu şirket, pazar ihtiyaçlarına dayalı yeni çözümler sunan tasarım mühendislerinin bir iltifatına sahiptir. Bunun yanısıra, ürünlerini 700’den fazla bayi olmak üzere 28’den fazla ülkeye dağıtmaktadır. Üstelik ürünleri kullanımı kolaydır, kurulumu kolaydır ve maliyet yönetimi, zaman yönetimi, maliyet kurtarma ve telefon giderlerinizi yönetme açısından büyük faydalar sağlar. Man3000’in taahhüdü, ürünlerinin toplam güvenilirlikle çalışmasında basitlik sunmaktır. Olağanüstü destek ekipleri ile müşterilerine 1. sınıf hizmet vermektedir.