Skip to content

Çok Şubeli Firmalara
Telefon Santrali Çözümü

Şube ofislerini, evden çalışanları birbirine bağlamak ve şirketin merkezi Telefon Santrali özelliklerini kolayca kullanmalarını sağlayın.

Ofis Calisanlari

Tüm Çalışanlarınızı Bir Araya Getirir

İş artık tek bir yerle ilgili değil, çalışma neredeyse her yerden sürdürülebilir. Gittikçe daha fazla işletme, uzak ofis bağlantısının, siteden siteye arama ücretlerini ortadan kaldırarak ve esnekliği önemli ölçüde artırarak maliyetlerinden büyük ölçüde tasarruf sağladığı fikrini benimsiyor.

Yine de karmaşık sistem entegrasyonu, verimsiz şubeler arası iletişim ve daha birçok sorun, kuruluşların dağınık ekiplerin birbirleriyle sorunsuz ve etkili bir şekilde işbirliği yapmasını sağlamaları için mevcuttur.

Yeastar Telefon Santrali ve VoIP Gateway çözümleri, en yüksek verimliliği elde etmek için engelleri kaldırmanıza ve her şeyi bir arada tutmanıza yardımcı olur.

Ekonomik ve Verimli Şube Çözümü

Birden Fazla Konum için Tek Sistem

İster bulut santral ister şirket içi olsun, Yeastar santral sistemleri tüm konumlarınıza (büyük, küçük, küresel ve hatta ev ofisleri) internet üzerinden hizmet verebilir. Linkus Bulut Hizmeti gibi son teknoloji bulut ve yenilikçi şirket içi santral uzaktan çalışma çözümleri ile merkezi telefon sistemleri ve UC özelliklerinin tamamını birden çok siteye sorunsuz bir şekilde genişletin.

Mevcut Altyapıyı Ağa Bağlama

Yeastar Telefon Santrali Sistemi, VoIP ağ geçitleri ile birlikte mevcut analog/IP altyapılarınızı (Santraller, ahizeler, telefon hatları vb.) birden fazla yerde birbirine bağlayabilir, böylece mevcut cihazlarınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz ve şubelere sağlarken kolayca geçici ofisler oluşturabilirsiniz. kurumsal birliğin bir görünümü.

Ofisler Arası Sorunsuz İşbirliği

Çalışanlarınızın aynı ofisteymiş gibi iletişim kurmasını ve çalışmasını sağlamak için doğrudan dahili arama, paylaşılan şirket kişileri, video konferans, Linkus UC İstemcileri, iletişim durumu, anlık mesajlaşma ve çok daha fazlası gibi gelişmiş özelliklerle farklı konumlardaki çalışanları birbirine bağlayın.

Düşen İletişim Maliyetleri

Şubeler arası aramayı ücretsiz yapmak için hem genel merkezden hem de şubelerden birden fazla sistemi birbirine bağlayın ve mevcut kaynaklarınızı birden çok konumunuza genişletmek için devreleri ofisler arasında paylaşarak giden arama maliyetlerini azaltın. Çok şubeli firmalar için ideal ve ekonomik telefon santralleri Yeastar’da!

Çok şubeli firmalar için telefon santrali

Çok Şubeli Firmaların Ofislerini Bağlamanın Faydaları

  • Dağınık konumları ve tele-çalışanları birleştirme yeteneği
  • Şubeler arasında eksiksiz bir iş telefonu sistemi özellikleri paketini paylaşın
  • Daha kolay ekip işbirliği için gelişmiş UC&C kapasiteleri
  • Linkus UC İstemcileri ile gelişmiş mobilite
  • Kolay, hızlı dağıtım ve merkezi yönetim
  • Azaltılmış şubeler arası iletişim maliyetleri