skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Yeastar IP-Santral ile PMS Entegrasyonu

Yeastar IP-Santral ile PMS Entegrasyonu

Otel telefon sistemi ile Otel Yönetim Yazılımları (PMS) entegrasyonu, otel odasındaki telefon ile otel yönetimi yazılımları arasında otomasyon kurarak bir çok işlemi hızlandırmanıza olanak tanır.

Otel telefon sisteminin ve Otel Yönetim Sistemleri / Mülkiyet Yönetim Sisteminin entegrasyonu, otelciler tarafından işlemleri kolaylaştırmak, insan gücünü serbest bırakmak, müşteri verilerini tutmak ve zamanında kayıt sağlamak için sıklıkla gereklidir.

Sonuç olarak, resepsiyon personeli tarafından doğrudan PMS içinde çeşitli işlemler gerçekleştirilebilir. Yeastar S Serisi IP santral için EasyLynq ile PMS entegrasyonu daha da kolaydır .

Uygulama S-Serisi VoIP Santral üzerine kurulup etkinleştirildiğinde, Otel Yönetim Programı’nın (PMS) bağlayarak faturalandırma, uyandırma çağrısı özelliğini devreye alır.

Otel PMS Uyuglaması ile Otelinizin Telefon Santral sistemini EasyLynq, S- MICROS-Fidelio gibi popüler Otel Yönetim Programları ile tem entegre ederek birlikte çalışacaktır.

Otel Telefon Sistemini, Otel Yönetim Programınız ile entegre ederek aşağıdaki özelliklere sahip olabilirsiniz:

 • Check-in and check-out
 • Telefon üzerinden oda durumunu değiştirme
 • Uyandırma çağrısı zamanlayarak misafir uyandırma
 • Odadan yapılan telefon görüşmelerini otel programına aktarma
 • Sesli mesaj bırakma ve dinletme
 • Telefonla rahatsız etmeyin modunu açıp kapatma

 

Aşağıdaki Otel Otomasyon Sistemleri ile Yeastar IP Santral Modellerini hızlıca entegre edebilirsiniz:

 • ASSD
 • Hiltons OnQ
 • IDPMS (Hotel Concepts)
 • MICROS-Fidelio
 • Protel

Otel PMS nedir?

Otel mülk yönetim sistemleri, üstün konuk deneyimlerinin sunulması da dahil olmak üzere otel iş operasyonlarının tüm yönlerini yönetir.

Otomasyon Sistemleri Tanımı ve Açıklaması

Geleneksel olarak, bir otel mülk yönetim sistemi, bir otel veya otel grubunun rezervasyon rezervasyonları, misafir check-in / check-out, oda tahsisi, oda ücretlerini yönetme ve faturalandırma gibi ön büro özelliklerini yönetmesini sağlayan bir platform olarak tanımlanır .

Ancak, otel teknolojisi gelişmiştir ve daha büyük entegrasyonlar, resepsiyonun çok ötesine uzanan hizmetler sunmaktadır. Hotel Yönetim uygulamaları şimdi otelcilerin kesintisiz bir misafir deneyimi sunmasını sağlayan kritik bir iş operasyonları sistemidir. Oda yönetimi yaparken, artık konukların eksiksiz deneyimini etkileyen diğer tesis hizmetlerine entegre oluyor:

 • OPERA Bulut Mülkiyet Yönetim Sistemi
 • Satış ve İkram
 • Raporlama ve Analiz
 • Bağlılık
 • Hareketlilik
 • Dağıtım ve Gelir Optimizasyonu

Otel Mülk Yönetiminin Ticari Faydaları

Tüketicinin seyahat yolculuğu, bir otel için aynı anda alışveriş yaparken bir hedef seçerek başlar. Konaklama öncesi alışveriş ve rezervasyon etkileşimi, otel ve personeli ile tesis içi etkileşimi, oda içi deneyimleri ve sosyal medya sonrası konaklama hakkındaki geri bildirimlerin paylaşılması konuk deneyimlerinin bir parçasıdır. Otelciler, etkili bir otel işletmesi yaparken kişiselleştirilmiş konuk deneyimi sağlama konusunda zorlanmaktadır. Günümüzün otel PMS çözümleri, otelcilerin işlerini verimli bir şekilde yönetirken misafirlerin istedikleri deneyimi sunmalarına yardımcı olur. Hotel PMS, bir otel işletmesi için birçok avantaj sunmaktadır.

Gelişmiş check-in / check-out özellikleri: İnternet olan heryerde resepsiyon personeliniz giriş çıkışları kontrol edebiliriz, misafirlerinizi rahatça yönlendirebilir.
Kat hizmetleri: Bir oda boşaltıldığın, kat personelizi hemen bilgilendirerek zamandan ve iş yönetiminden tasarruf edebilirsiniz.
Arkaplan işleri: Faturalandırma, ödeme alma, kampanyalardan yararlandırma gibi finansal süreçleri entegrasyon ile hızlandırabilir, misafirlerinizi daha az bekletebilirsiniz.
Rapolama: Müşerileriniz hakkında bilgileri raporlayarak onları daha yakından tanıyabilir, daha profesyonel hizmet sunabilirsiniz. Müşteri bağlılığını görebilir, misafirlerinize özel hizmetler sunabilirsiniz.

Ayrıca tesisinizin odalarında kullanmak üzere uygun fiyatlarıyla escene ip telefon modellerini inceleyebilirsiniz.