Skip to content

CRM, bir şirketin müşterilerle etkileşimini ve satış beklentisini yönetmek için iş dünyasında yaygın olarak kullanılmaktadır. İş dünyasının onsuz yaşayamayacağı bir diğer şey de, işletmelerle hayati iletişim bağlantıları sağlayan telefon sistemidir. İkisini birleştirmek her ikisinin de en iyi performansını sağlar.

Yeastar Telefon Santralleri, CRM uyumludur ve Asterisk Yönetimi Yönetim Arabirimi’ne (AMI) erişimi olan popüler CRM çözümleriyle entegrasyonu destekler. Açık API, üçüncü taraf uygulamaların Yeastar IP Santral Sistemi ile entegre edilmesini sağlar. Yakında daha fazla CRM desteği gelecek.

Telefon Santrali ve CRM Entegrasyonu

Desteklenen Özellikler

  • Doğrudan CRM ekranından aramak, aktarmak ve kapatmak için tıklama yeterli
  • Sunulan müşteri bilgileriyle aramalarda ekran Pop-Up
  • Çağrı merkezi müşteri temsilcisi performansını ve operasyonlarını optimize edin
  • Çağrılarınızın gerçek zamanlı notlarını alın
  • Çağrı geçmişinizin ayrıntılı kayıtlarını tutma

Avantajlar

  • Daha kolay çağrı yönetimi ile satış ve servis ekiplerini güçlendirin
  • İletişim ve anlama kabiliyetleri gelişir.
  • Verimliliği ve karlılığı en üst düzeye çıkarın
  • Daha fazla müşteri memnuniyeti için daha iyi müşteri hizmetleri
  • İş büyümesini ve performansını artırın

Desteklenen CRM Sistemleri

Daha iyi iş sonuçları için hangi CRM sistemlerinin desteklendiğini görün.

Desteklenen CTI Sistemleri

Daha iyi iş sonuçları için hangi CTI sistemlerinin desteklendiğini görün.

Zoho CRM, Salesforce, Google contacts, Microsoft Dynamics 365, Outllook, Sugar CRM uyumludur. Çağrı merkezi ile CRM birlikte kullanmak istiyorsanız Yeastar IP Santral ürünlerini inceleyebilirsiniz. CRM Entegrasyonu ve CTI Kurulumu ile ilgili sorularınız için bize yazabilirsiniz.

Yeastar Linkus Desktop Client artık Salesforce CRM, Microsoft Dynamics 365, Outlook İletişim, Google İletişim ve Zoho CRM dahil olmak üzere kesintisiz üçüncü taraf CRM Entegrasyonunu destekliyor. Entegre CRM sistemi ile kullanıcılara müşterilerle ilişkileri geliştirerek üretkenliği ve işbirliğini vb. Geliştirirken arayan bilgilerine daha fazla görünürlük verilebilir.

CRM sistemi entegre edildiğinde, Yeastar Linkus kullanıcıları Linkus’ta bir pop-up çağrısı görebilir ve Salesforce / Microsoft Dynamics 365 kişisi kendisine çağrı kayıtları CRM sistemlerine kaydedildiğinde bir web sayfasında otomatik olarak gösterilen iletişim bilgilerini görebilir . Ayrıca, bilinmeyen bir numara geldiğinde entegre CRM sistemi otomatik olarak yeni bir kişi oluşturabilir.

Teknik Anlatım Videosu

Salesforce CRM ve Dynamics 365 CRM ile Linkus CRM Entegrasyonu.

Zoho Uygulaması (Beta) Yeastar S Serisi VoIP PBX ile Nasıl Entegre Edilir