skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

CRM, bir şirketin müşterilerle etkileşimini ve satış beklentisini yönetmek için iş dünyasında yaygın olarak kullanılmaktadır. İş dünyasının onsuz yaşayamayacağı bir diğer şey de, işletmelerle hayati iletişim bağlantıları sağlayan telefon sistemidir. İkisini birleştirmek her ikisinin de en iyi performansını sağlar.
Yeastar PBX Sistemleri CRM uyumludur ve Yıldız Yönetimi Yönetim Arabirimi’ne (AMI) erişimi olan popüler CRM çözümleriyle entegrasyonu destekler. Açık API, üçüncü taraf uygulamaların Yeastar PBX Sistemi ile entegre edilmesini sağlar. Yakında daha fazla CRM desteği gelecek.

Desteklenen Özellikler
  • Doğrudan CRM ekranından aramak, aktarmak ve kapatmak için tıklama yeterli
  • Sunulan müşteri bilgileriyle aramalarda ekran Pop-Up
  • Çağrı merkezi müşteri temsilcisi performansını ve operasyonlarını optimize edin
  • Çağrılarınızın gerçek zamanlı notlarını alın
  • Çağrı geçmişinizin ayrıntılı kayıtlarını tutma
Avantajlar
  • Daha kolay çağrı yönetimi ile satış ve servis ekiplerini güçlendirin
  • İletişim ve anlama kabiliyetleri gelişir.
  • Verimliliği ve karlılığı en üst düzeye çıkarın
  • Daha fazla müşteri memnuniyeti için daha iyi müşteri hizmetleri
  • İş büyümesini ve performansını artırın
Desteklenen CRM Sistemleri

Daha iyi iş sonuçları için hangi CRM sistemlerinin desteklendiğini görün.

Desteklenen CTI Sistemleri

Daha iyi iş sonuçları için hangi CTI sistemlerinin desteklendiğini görün.

Zoho CRM, Salesforce, Google contacts, Microsoft Dynamics 365, Outllook, Sugar CRM uyumludur. Çağrı merkezi ile CRM birlikte kullanmak istiyorsanız Yeastar IP Santral ürünlerini inceleyebilirsiniz. CRM Entegrasyonu ve CTI Kurulumu ile ilgili sorularınız için bize yazabilirsiniz.

Yeastar Linkus Desktop Client artık Salesforce CRM, Microsoft Dynamics 365, Outlook İletişim, Google İletişim ve Zoho CRM dahil olmak üzere kesintisiz üçüncü taraf CRM Entegrasyonunu destekliyor. Entegre CRM sistemi ile kullanıcılara müşterilerle ilişkileri geliştirerek üretkenliği ve işbirliğini vb. Geliştirirken arayan bilgilerine daha fazla görünürlük verilebilir.

CRM sistemi entegre edildiğinde, Yeastar Linkus kullanıcıları Linkus’ta bir pop-up çağrısı görebilir ve Salesforce / Microsoft Dynamics 365 kişisi kendisine çağrı kayıtları CRM sistemlerine kaydedildiğinde bir web sayfasında otomatik olarak gösterilen iletişim bilgilerini görebilir . Ayrıca, bilinmeyen bir numara geldiğinde entegre CRM sistemi otomatik olarak yeni bir kişi oluşturabilir.

Teknik Anlatım Videosu

Salesforce CRM ve Dynamics 365 CRM ile Linkus CRM Entegrasyonu.

Zoho Uygulaması (Beta) Yeastar S Serisi VoIP PBX ile Nasıl Entegre Edilir