skip to Main Content

Yealink’in güçlü GUI güdümlü Cihaz Yönetim Platformu, provizyon, konfigürasyon, çağrı kalite kontrolü ve sorun giderme karmaşıklıklarını çözmek için tasarlanmış olan birden fazla Yealink cihazını uygulamak için kapsamlı bir araç seti sunar. Bu çözüm, sistem genelinde gözetim ve çeşitli bölgeler, kullanıcı grupları veya hatta belirli bir cihaz modeli için özel ihtiyaçlara inme yeteneğine sahiptir.

Ağ bağlandıktan sonra cihazlar otomatik olarak platforma yerleştirilebilir, buda sizi eski tip telefon kurulum ve yönetim maliyetlerinden kurtarır. Buna ek olarak, platform cihaz yapılandırmasını, ürün yazılımı yükseltmesini, cihaz kaynak yönetimini destekler ve tüm bunlar ihtiyacınız olduğunda terminal cihazlarınıza normal bir görev olarak aktarılabilir.

Kurumsal yöneticiler için, yalnızca cihaz çalışma durumu ve çağrı kalitesinin gerçek zamanlı analizini görüntülemelerine ve kontrol etmelerine değil, aynı zamanda çevrimiçi tanılama özelliğiyle ilgili sorunları zamanında gidermelerine de izin verilir.

Öne Çıkan Özellikler

  • Birkaç işlevi bir bütün halinde birleştiren web tabanlı platform
  • Cihazları farklı ilçelere, departmanlara ve işlevlere göre gruplandırma
  • Tüm cihazlarınızı platformda uzaktan kontrol edin
  • Görevi bir kerede yürüt veya zamanlama görevini ayarla
  • Çağrı deneyiminin her zaman gereksinimleri karşılamasını sağlayan çoklu teşhis yöntemleri
  • Gerçek zamanlı iş ve kalite analizi, cihaz anormal olduğunda alarm bildirimi
  • Sistem yöneticisi tarafından yetkilendirilmiş esnek izinlere sahip birden fazla alt yönetici
  • Güçlü cihaz yönetimi yeteneği (20.000 cihaza kadar)

 

Benefits of the Yealink Device Management Platform

Neden Yealink Cihaz Yönetim Platformu?

Device Management Platform yani Yealink’in güçlü WEB tabanlı Yealink Cihaz Yönetim Platformudur. 5.000’e kadar Microsoft sertifikalı Yealink Skype Kurumsal IP telefonu kontrol edebilir. Platform, provizyon, yönetim, çağrı kalite kontrolü ve sorun giderme dertlerini çözer. 

Yealink Cihaz Yönetim Platformu, tam yönetim kontrolü ve takibi sunarken, bir şirketin toplam sahip olma maliyetini etkili bir şekilde azaltmak için bir dizi yetenek ve entegre işlevsellik sunar. Sistem, müşterileri tek bir yönetim platformu altında birleştirirken kullanıcı deneyimini geliştirir ve kullanıcı uyum oranlarını artırır.