Skip to content

Yealink T5 Serisi Yeni Nesil Üst Düzey IP Telefonu

Pazardaki değişikliklere ve taleplere cevap veren Yealink, sektördeki en gelişmiş IP masaüstü telefon portföyü olan yeni T5 İş Telefonu Serisini tasarladı ve geliştirdi. Yeni kişiselleştirilmiş işbirliğine öncülük eden Yealink T5 İş Telefonu Serisi, her büyüklükteki işletme için mümkün olan en iyi kişiselleştirilmiş işbirliği deneyimini sunar. Yealink T5 İş Telefonları ile işletmenizin gelişmiş telefon özelliklerinden, yeni nesil iletişim deneyiminden ve büyük esneklikten faydalanmasına yardımcı olabilir ve nihayetinde uzaktan işbirliğinin gücünü açığa çıkarabilir ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

yealink t5 serisi.
yealink t5 serisi.

Yealink T5 Serisi, üretken masaüstü iletişimi ve işbirliği talepleri için yedi telefon modeli sunar. Yealink Prime İş Telefonları T53, T53W, T54W ve T57W, son derece aktif sesli iletişim kullanıcıları için idealdir. Yealink Akıllı İş Telefonları T58A aynısının birde kameralı versiyonu olan T58A modellide mevcuttur ve Flagship Akıllı Video Telefonu VP59, yönetici ofisleri ve toplantı odaları için çok uygun profesyonel masaüstü işbirliği araçlarıdır ve profesyonel HD videoya son teknoloji özellikler ve uygun maliyetli erişim sunar.

yealink t5 serisi modeleri
yealink t5 serisi modeleri

Ayarlanabilir Ekranlı Ergonomik Tasarım

Yealink T5 İş Telefonu Serisi, optimize edilmiş görüntüleme deneyimi sağlamak için geniş, arkadan aydınlatmalı ve yüksek çözünürlüklü ekranlar ve LED göstergeler ile yükseltilmiş zarif ve şık bir tasarıma sahiptir. T5 Serisinin ekranları, çeşitli açılarda ve çeşitli aydınlatma koşullarında görüntüleme ihtiyaçlarını karşılamak için tamamen ayarlanabilir.

Yealink T5 Serisi
Yealink T5 Serisi

Dikkat Dağıtmayan HD İletişim

Yealink T5 İş Telefonu Serisi, uzak katılımcılar için dikkat dağıtıcı olmayan ses netliği sağlamak için Yealink Acoustic Shield teknolojisi ile tasarlanmıştır. Yealink Acoustic Shield teknolojisi, hoparlör ile dış ses kaynağı arasında sanal bir “kalkan” oluşturmak için birden fazla mikrofon kullanır. Bir kez etkinleştirildiğinde, diğer uçtaki kişinin yalnızca sizi duyması ve sizi net bir şekilde takip etmesi için “kalkan” dışından gelen sesleri akıllıca engeller veya sessize alır. Çağrı merkezleri ve ofis alanı gibi yoğun ve gürültülü çalışma alanlarında Yealink Acoustic Shield teknolojisi, hayal kırıklığını önemli ölçüde azaltır ve üretkenliği artırır.

Yealink VP59 veya Yealink T58A kullanan küçük grup oturumları için, grup tartışmasının üretkenliğini garanti etmek için insan dışı sesleri ortadan kaldırmak için Yealink Gürültü Koruması teknolojisi mevcuttur.

Yealink t5 serisi dikat dağıtmayan hd ses
Yealink t5 serisi dikat dağıtmayan hd ses

Kolay İşbirliği Parmaklarınızın Ucunda

Kameralı Yealink T58A ve Yealink VP59, C seviyelerine ve meşgul profesyonellere kolay kullanım, her şey dahil özellikler ve HD video işbirliğine uygun maliyetli erişim sağlayan en gelişmiş akıllı masaüstü işbirliği telefonlarıdır. Geniş renkli dokunmatik ekran ve sezgisel sabit tuş düzeni ile telefonun kullanımı mümkün olduğunca basitleştirilmiştir.

Yealink T58A, isteğe bağlı Yealink USB kamera CAM50 ile 720p HD iş videosunu destekler. Ve Yealink VP59, 1080p full HD video özelliği üzerine kurulmuştur.

 

yealink-t5-serisi-özliklerii

Daha Birçok Olanağı Keşfedin

Bir masaüstü telefonun değeri yeniden tanımlanıyor. Yealink T5 İş Telefonu Serisi, kurumsal müşterilerin harcadıkları her kuruşun değerini keşfetmeleri ve en üst düzeye çıkarmaları için çok yönlülük sağlar.

  • Yealink T5 İş Telefonu Serisi, aramanın diğer ucundaki kişilerle anında içerik paylaşımını destekler. Hoparlör, basit bir işlemle, görüşme sırasında içeriği telefon üzerinden hızlı bir şekilde iletebilir. Hızlı tartışmayı sağlar ve karar vermeyi hızlandırır.
  • Yealink T58A ve Yealink VP59, resepsiyon uygulamaları için interkom sistemi entegrasyonuna izin verir. Günlük resepsiyon işini basitleştirmek için tek dokunuşla kapı açma, ziyaretçi görüntüleme ve izleme özelliklerine sahiptir.

 

Yealink t5 serisi karşıya içerik aktarım özeliği
Yealink t5 serisi karşıya içerik aktarım özeliği

Endüstri Lideri Bağlantı

Yealink T5 İş Telefonları, benzersiz esneklik ve ölçeklenebilirlik için gelişmiş bağlantı özelliklerini zenginleştirmiştir.

  • DD10K DECT dongle entegrasyonu ile masaüstü telefon ve kablosuz DECT ahize arasında sorunsuz çağrı geçişini destekler
  • Hareket kabiliyetini artırmak için kablosuz kulaklık ve cep telefonu bağlantısı için dahili Bluetooth 4.2
  • İşletmelerin kablosuz ağ kullanımını en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için yerleşik Wi-Fi 2.4G/5G
  • Daha fazla hat tuşu için Genişletme Modülü EXP50 ile uyumlu (VP59 hariç)

Yealik t5 serisi detayları.