Skip to content
Yealink T4 Serisi Detayları

Üstün Performans
Üstün Yenilik

Yealink T4 serisi, VoIP teknolojisinin en ileri noktasını temsil eder ve IP telefonları için son derece yüksek beklentileri olan seçici kullanıcılar için tasarlanmıştır. Görünüm ve teknik tasarımda devrim yaratan T4 serisi, zevkli ve kullanımı basittir . Gelişmiş özellikler, gigabit ağları destekler, IP telefon özelliklerini belirli ihtiyaçlara göre ayarlayan zengin programlanabilir DSS anahtarları ve kullanıcılara daha fazla serbestlik standardı sağlayan Bluetooth kulaklık desteğini içerir. Yealink’in T4 serisi, mükemmellik ve performansın  birleşimidir.

Geniş İnteraktif Dijital Ekran 

T4 serisinin kullanıcı odaklı tasarım konsepti, kullanıcı dostu bir arayüz ve kolay kullanım sunar. T4 Seri, SIP-T48G’nin dokunmatik ekranlı 7 inç TFT LCD ekranı hoş bir görsel deneyim için geniş yüksek çözünürlüklü ekranlar sunar. Kırmızı ve yeşil ışıklar içeren çok işlevli DSS tuşlarının bolluğu, üretkenliği artırmak için özelleştirilmiş programlamaya olanak tanır.

Gigabit Desteği

SIP-T48G, SIP-T46G ve SIP-T42G, gelişmiş bağlantı için çift bağlantı noktalı Gigabit Ethernet bağlantı noktalarıyla donatılmıştır. Günümüzün yüksek hızlı ağlarını destekleyen bu modeller, daha fazla rahatlık ve gelişmiş verimlilik sağlamak için Gigabit Ethernet’ten yararlanır.

Optimum HD Ses

TIA 920 sertifikasyon standartlarını karşılayan Yealink T4 Serisinin Optimal HD Ses sistemi, akustik performansı en üst düzeye çıkarır ve sanal bir yüz yüze deneyim yaratır.

Bluetooth ve USB Desteği

SIP-T48G ve SIP-T46G, yerleşik bir USB bağlantı noktası ve Bluetooth kulaklık desteği sağlar. Eller serbest bağlantı size iş yerinde daha fazla özgürlük ve rahatlık sağlar.