skip to Main Content

Yeastar S-Serisi Telefon Santrali Sertifika Eğitimi

Bu video eğitim serisi, en yeni teknolojiler ile donatılmış Yeastar S-Serisi IP Santral kurlum ve yönetimi yanında temel voip bilgileri vermektedir. Ayrıca bu teknik uzmanlık eğitimlerini tamamladıktan sonra sınavlara girerek Yeastar Santral Sertifikası sahibi olabilirsiniz. Telekomünikasyon, ip telefon sistemleri, SIP, telekonferans, video konferans ve voip güvenliği alanlarında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, bu sertifika eğitimlerine mutlaka katılmalısınız.

Bu sertifika kursu, VoIP işinde ve Yeastar’da yeni olan ve son kullanıcılar için temel teknik servis hizmeti verecek veya bunların kullanımı ve işlevselliği hakkında bilgiye ihtiyaç duyanlar için tasarlanmıştır. Bu kursta, Yeastar VoIP telefon santrali sistemlerini temel düzeyde nasıl yapılandıracağınızı, yöneteceğinizi ve bakımını yapacağınızı öğreneceksiniz.

Yeastar, ortaklarımız için P Serisi santral Sistemi ile ilgili kurslar, Yeastar bulut santral ile ilgili kurslar ve S Serisi telefon santrali ile ilgili kurslar olmak üzere üç ana kategoriye giren çeşitli teknik eğitim ve belgelendirme hizmetleri sunmaktadır. Bu kurslardan, Yeastar santral öğrenme, işletme ve uzmanlık için gereken tüm bilgileri elde edersiniz.

Yeastar S-Serisi IP Santral ile ilgili sertifikasyon eğitimi 3 seviye, 5 kurs ve 5 sertifikadan oluşmaktadır. Her ders için hazırlanan sınavı atlayarak, ilgili bir sertifikaya sahip olacak ve bir sonraki seviyenin kurslarına erişebileceksiniz.

1. Bölüm: Temel IP Santral Konfigürasyonu

2. Bölüm: S-Serisi IP Santral Çağrı Kontrolü

3. Bölüm: Telefon Santrali Temel Yönetim

4. Bölüm: Telefon Santrali Bakımı