Skip to content

2020 zorlu bir yıldı. İşletmeler, aileler ve bireyler, hayatımıza büyük değişiklikler getiren dünya çapındaki salgından etkilendi. Yeastar için, müşterilerimize benzeri görülmemiş zorluklarla başa çıkmada yardımcı olmaya çalışırken, ürün portföyümüzü de genişlettik ve birleşik iletişim trendinin derinliklerine daldık. Burada geçen yılki önemli anlarımızdan bazılarını paylaşmak ve sizinle 2021’e göz atmak istiyoruz.


Uzaktan Çalışma Trendine Uyum Sağlayın

Son yıllarda 2020 gibi başka hiçbir zaman, herhangi bir yerden, sadece çevremizdeki insanlarla değil, aynı zamanda ekip üyelerimiz, müşterilerimiz, ortaklarımız vb. İle de bağlantıda kalmanın ne kadar önemli olduğunu anlamamıza neden oldu. Oldukça fazla sayıda işletme, uzaktan çalışma araçlarına olan talebi artıran evden çalışmaya adapte oluyor.

Mart 2020’de ücretsiz uzaktan çalışma çözümleri sunduk ve dünya çapında 7.000’den fazla kuruluş ve şirketin bağlantıda kalmasına ve uzaktan çalışmasına yardımcı olduk. Yeastar Bulut Santral, Linkus UC Uygulamaları, Linkus Bulut Hizmeti ve Uzaktan Yönetim dahil olmak üzere uzaktan çalışma dostu bir ürün ve hizmet paketi ile müşterilerimiz, her yerden çalışma ve hibrit işgücü çağında bize güvenebilirler.

 • Linkus kullanımında %300 artış
 • LCS (Linkus Bulut Hizmeti) abonelerinde %370 artış
 • Bulut Santral dağıtımında %200 artış

Yeni P-Serisi Santral Sistemi için İlk Küresel Lansman Etkinliği

Bu yıl yepyeni bir ürün olan P-Serisi Santral Sistemini çıkardık . 500’ün üzerinde uygulama ve çok sayıda değerli geri bildirim aldığımız bir beta sürümünün ardından , ortaklarımızı ve müşterilerimizi benzeri görülmemiş bir zamanda bile yakınlaştırmak amacıyla ilk çevrimiçi lansman etkinliğimizi Ekim ayı sonunda gerçekleştirdik.

İş iletişimi konusunda daha yüksek beklentileri olan KOBİ’leri hedefleyen P-Serisi Santral Sistemi, herhangi bir ortalama PBX sisteminin ötesinde gerçekleştirmek için ses, mobilite, mevcudiyet, web uygulaması, işbirliği ve daha fazlasını birleştiren bir “PBX-Plus-More” sistemidir. Yerleşik üstün VoIP yetenekleriyle P Serisi, UC istemcileri, ekonomik bir çağrı merkezi çözümü , sezgisel bir operatör paneli ve optimum kullanıcı ve yönetici deneyimi sunar. Şu anda 70’in üzerinde ülkede mevcut ve müşterilerimizin bundan övgüyle bahsetmesinden dolayı çok heyecanlıyız.

Yeastar P-Serisi
Yeastar P-Serisi Telefon Santralleri

Başlıca Ürün Yükseltmeleri

 • Yeastar S-Serisi IP Santral, Bulut Santral ve K2 Yazılım Santral, Microsoft Teams ile tam olarak entegre olabilir ve Teams kullanıcılarının çeşitli gelişmiş arama özelliklerinden yararlanırken doğrudan Teams Uygulaması üzerinden dahili ve harici aramalar yapmalarına ve almalarına olanak tanır. Yeastar PBX Sistemi ve Ekiplerindeki kullanıcılar, normal aboneler gibi birbirleriyle sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilir.
 • Yeni özellik; Bilgisayar Telefon Entegrasyonu (CTI) modellerine özelliğini mümkün hala fiziksel bir masa telefonunuzu kullanırken kolay tıklama ve çevir sizin Linkus Masaüstü Client için. Çağrı aktarma, bekletme, kaydetme ve daha fazlası gibi diğer çağrı işlemlerini bilgisayar kullanıcı arayüzünde fareye basit bir tıklama ile yapabilirsiniz.
 • Merkezi Rehber sayesinde, Şirket / Kişisel temasların ayrıntılarını tutmak arayan kimliği maçından softphone ve IP Telefon *, yararına paylaşılan dizini, senkronizasyon, düzenlemek ve hızlı aramayı kolaylaştırmak hangi bir serbest telefon sistemi-yerli telefon rehberini sağlar – hepsi tek bir platformda.
 • Hot Desking kişisel iç hat hesabında, sesli, kişiler ve diğer ayarlarına erişimi olan – ofis çalışanları ortak bir masa telefonuna giriş ve kendi gibi kullanabilirsiniz olanak sağlar özelliği de desteklenmiştir. Dahili numaranız, şu anda oturum açmış olduğunuz telefondur.

642 Webinar ve Çevrimiçi Eğitim

Web seminerleri ve çevrimiçi eğitim, her zaman ortaklarımız ve müşterilerimizle bilgi paylaşmamızın önemli yollarıdır. Özellikle bu yıl, çevrimiçi toplantılar, dolaşmaya gerek kalmadan kendi kendine çalışmayı ve becerilerini geliştirmeyi daha kolay ve daha güvenli hale getiriyor. Eğitim ortaklarımız tarafından düzenlenen web seminerleri de dahil olmak üzere 2020 yılında toplam 642 web semineri ve çevrimiçi eğitim etkinliği düzenlendi.

İşte 2020’de izleyicilerimizde yankı uyandıran en çok beğenilen 5 Webinar:


70+ Haftalık Güncellenen Video

YouTube kanalımızı yalnızca Yeastar kullanıcıları için değil tüm sektör oyuncuları için bilgilendirici, yardımcı ve ilgi çekici bir öğrenme merkezi oluşturmaya kararlıyız. 2020 yılında, “Evden Çalışma”, “Nedir”, “Sorun Giderme” gibi birkaç yeni video serisini ve yeni başlatılan P-Serisi PBX Sistemini içeren videoların bir listesini güncelledik. Daha fazlasını izlemek için şimdi abone olun. 

İşte geçen yıl yayınlanan en çok görüntülenen videolardan bazıları.


Ödüller ve Takdirler

 • Küresel, entegre bir medya şirketi olan TMC, Yeastar S-Serisi IP Santrali 2020 Yılın İletişim Çözümleri Ürünü Ödülü’ne layık gördü.
 • Yeastar Linkus UC Clients, TMC tarafından sunulan 2020 TMCnet Teleworking Solutions Mükemmellik Ödülü sahibi olarak seçildi.
 • Yeastar Cloud & On-premises PBX, ICT endüstrisinin en ünlü uzman dergilerinden biri olan Funkchau tarafından 2020 Yılının En İyi Ürün ödülü – Okurun Seçimi ICT Ürünü’nü kazandı.
 • Yeastar, ABD’nin en deneyimli iletişim teknolojisi araştırma şirketlerinden biri olan Eastern Management Group tarafından araştırılan raporda KOBİ tesisleri için En İyi Değer Ödülü’nü kazandı.
 • Eastern Management Group ayrıca, KOBİ Telefon Santrali Sistemlerinde, Yeastar’a En İyi Satın Alma Deneyimi Ödülü’nü verdi.
 • Bu ödüle ikinci kez girdiğimiz Comms Ulusal Ödülleri’nde Yılın En İyi KOBİ Telefon Sistemi aday listesine girdik.
 • Comms Bayi Satış ve Pazarlama Ödülleri’nde Yılın Satıcı Kanalı Pazarlama Ekibi aday listesine girdik.

Ürün mükemmelliğimiz ve iş performansımız için aldığımız daha fazla ödül ve takdirleri linkten inceleyebilirsiniz: https://www.yeastar.com/awards/


2021’de Ne Beklemeli?

2020 yılı çalışma şeklimizi sonsuza kadar değiştirdi. Uzaktan çalışma kaçınılmaz bir eğilimdir; Gelecekte bulut ve birleşik iletişim çözümleri için daha fazla talep göreceğiz. Herhangi bir sektör oyuncusu, ilgili kalmaya devam etme eğilimini yakalamaya devam etmelidir. Bunu başaramayanların sektörden çekildiğini de görüyoruz: Panasonic, İş İletişimi Bölümünü Kapatıyor

Yeastar için değişikliklerle birlikte her zaman fırsatlar ortaya çıkar. 2021’de, KOBİ’leri ve çevik iş gücünü donatmak için daha sağlam ve geleceğe dönük teklifleri açıklayacağız. P-Serisi PBX Sistemimiz için bizi izlemeye devam edin! Video konferans, web tabanlı aramalar ve uzaktan erişim için gelişmiş hizmet gibi harika özellikler çok yakında ve önümüzdeki aylarda daha fazlasını bekleyebilirsiniz.

Önümüzdeki yıllarda ortaklarımızla sürekli ortak başarı elde etmeyi dört gözle bekliyoruz. Yeastar Ekibi, mutlu ve sağlıklı bir yeni yıl geçirmenizi diler!

Partner olmak