skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Webinar: Yeastar Sertifikalı Teknisyen Eğitimleri – Bölüm 1

1.1 S-Serisi IP Santral Sistemine Giriş
1.2 Web GUI Ekranı ve Kılavuzu
1.3 Hesap ve Parola
1.4 Sistemin Temel Yapılandırması
– Ağ ayarları
– Tarih ve Saat Ayarı
– Sistem Sesli Uyarı Ayarı
1.5 Dahili Telefon Ayarı ve Yapılandırması

Yeastar Sertifikalı Teknisyen

Bu sertifika kursu, VoIP işinde ve Yeastar’da yeni olan ve son kullanıcılar için.

Yeastar Ürünleri için temel teknik servis hizmeti verecek veya bunların kullanımı ve işlevselliği hakkında bilgiye ihtiyaç duyanlara yöneliktir. Bu kursta, Yeastar IP Santralin temel düzeyde nasıl yapılandırılacağını, yönetileceğini ve bakımının nasıl yapılacağını öğreneceksiniz.