skip to Main Content

KOBİ’ler için Telefon Santral Sistemi

Her İşletmenin bir telefon sistemine ihtiyacı vardır. Küçük ve orta ölçekli işletmelerden kurulan ilk telefon sistemi çok önemlidir. Farklı boyutlardaki KOBİ’ler için en uygun telefon sistemi ne olacak? Maliyet-etkin, Genişletilebilir, Kararlı, Güvenilir, Yönetimi Kolay ve en önemlisi iyi arama kalitesine sahip olmalıdır.

Yeastar S-Serisi IP Santral, Düz İleri Sistem, Sorunsuz İletişim.
S-Serisi IP Santral, çoklu IP telefon markaları ile Otomatik Sağlama özelliği sağlar: Yealink, Snom, Vtech, Fanvil, Grandstream, Htek, Cisco, Polycom, Panasonic, Mitel, Gigaset, vb.

Yeastar, derinlemesine testlerle dünya çapında ITSP Ortaklarıyla birlikte çalışabilirliği sağlamaya çalışmaktadır: Deutsche Telekom, peoplefone, Flowroute, Easybell, 2talk, Voxtelesys, ippi, OpenIP, VoipVoice, GnTel, Wanatel, Voiceflex, VoIP Unlimited, 1-VoIP, Aasani , NexVortex, SIP.US, ThinQ, Twilio vb.

KOBİ’ler için IP Santral Telefon Sistemi – Yeastar S-Serisi VoIP Santral | Yenilikçi Tümleşik İletişim Ürünü

Küçük ve orta ölçekli şirketler için tasarlanmıştır.
Yeastar S-Serisi VoIP Santral, kolay iletişim ve kolaylaştırılmış yönetim sağlayan güvenilir bir iş telefonu sistemidir.

Yerel ağınızda konuşlandırılan S-Serisi Santral, aramaları İnternet üzerinden yönlendirerek çalışır

IP telefonları ve SIP gövdelerini, farklı modülleri takarak analog telefonları ve faks makinelerini ve ayrıca PSTN ve GSM hatlarını doğrudan bağlayabilirsiniz.

Benzersiz modüler tasarım, günlük kullanımda telefon sistemlerinizi özelleştirmek ve genişletmek için daha fazla esneklik sağlar

S-Serisi Santral’in özellik seti, iletişim ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilir ve verimliliği artırabilir

Linkus UC Softphone sayesinde çağrı yönlendirme, zil grubu, IVR, sıcak yedeklilikve diğer birçok özellik lisans ücreti olmadan kullanılabilir ve birden fazla cihazdan erişilebilir.

Linkus, cep telefonlarını ve masaüstlerini ofis uzantılarına dönüştürür ve ekip işbirliğine yardımcı olmak için anlık mesajlaşma, iletişim durumu ve CRM entegrasyonu sunar

Entegrasyon yoluyla daha fazla yeteneğin kilidini bile açabilirsiniz
Daha özel entegrasyon için CRM, CTI, PMS ve çağrı merkezinin yanı sıra API ve AMI’yi entegre etmek için kapsamlı çözümlerimiz var

S-Serisi Santral, yalnızca kullanıcı dostu olmakla kalmaz, aynı zamanda sezgisel web GUI aracılığıyla yönetilmesi de kolaydır Örneğin, BT yöneticisi, sistemi korumak için güvenlik duvarlarından, IP kara listesinden ve diğer güvenlik önlemlerinden yararlanarak zamandan ve emekten tasarruf etmek için toplu olarak IP telefonları sağlayabilir.

Farklı yerlerde bulunan birkaç Santral’e ne dersiniz?
Uzaktan Yönetim aracı, tam kontrol sahibi olmanıza yardımcı olur S-Serisi Santral, bir avuç çalışandan yüzlerce kişiye kadar farklı boyutlardaki KOBİ’ler için uygundur ve ayrıca konaklama, eğitim, sağlık, ulaşım ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde iyi çalışır.