Skip to content

Her İşletmenin bir telefon sistemine ihtiyacı vardır. Küçük ve orta ölçekli işletmelerden kurulan ilk telefon sistemi çok önemlidir. Farklı boyutlardaki KOBİ’ler için en uygun telefon sistemi ne olacak? Düşük maliyetli, Genişletilebilir, Kararlı, Güvenilir, Yönetimi Kolay… En önemlisi iyi bir ses kalitesine sahip olmalıdır.

Yeastar S-Serisi IP Santral, Sürekli Gelişen Sistem, Sorunsuz İletişim.

S-Serisi IP Santral, bir çok IP telefon markası ile Otomatik kurulum özelliği sağlar: Yealink, Snom, Vtech, Fanvil, Grandstream, Htek, Cisco, Polycom, Panasonic, Mitel, Gigaset, vb.

Yeastar, derinlemesine testlerle dünya çapında ITSP Ortaklarıyla birlikte çalışabilirliği sağlamaya çalışmaktadır: Deutsche Telekom, peoplefone, Flowroute, Easybell, 2talk, Voxtelesys, ippi, OpenIP, VoipVoice, GnTel, Wanatel, Voiceflex, VoIP Unlimited, 1-VoIP, Aasani , NexVortex, SIP.US, ThinQ, Twilio vb.

KOBİ’ler için IP Santral Telefon Sistemi – Yenilikçi Tümleşik İletişim Ürünü

Küçük ve orta ölçekli şirketler (kobi) için tasarlanmıştır. Yeastar S-Serisi VoIP Santral, kolay iletişim ve kolaylaştırılmış yönetim sağlayan güvenilir bir iş telefonu sistemidir. Yerel ağınızda konuşlandırılan S-Serisi Santral, aramaları İnternet üzerinden yönlendirerek çalışır.

IP telefon ve SIP Trunkları, farklı modülleri takarak analog telefonları ve faks makinelerini ve ayrıca PSTN ve GSM hatlarını doğrudan bağlayabilirsiniz. Benzersiz modüler tasarım, günlük kullanımda telefon sistemlerinizi özelleştirmek ve genişletmek için daha fazla esneklik sağlar. S-Serisi Santral’in özellikler, iletişim ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve verimliliği arttırır.

Linkus UC Softphone ile beraber çağrı kuyruğu,raporlama, ses kaydı, IVR, yedeklilik ve diğer birçok özellik ücretsizdir. Üstelik birden fazla cihazdan aynı anda kullanılabilir. Linkus, cep telefonlarını ve bilgisayarları ofis dahili telefonlarına dönüştürür. Bunun yanında ekip işbirliğine yardımcı olmak için anlık mesajlaşma, iletişim durumu ve CRM entegrasyonu sunar.

Entegrasyon yoluyla daha fazla yeteneğin önünü açabilirsiniz.
Daha özel entegrasyon için CRM, CTI, PMS ve çağrı merkezinin yanı sıra API ve AMI’yi entegre etmek için kapsamlı çözümlerimiz var.

S-Serisi Santral, yalnızca kullanıcı dostu olmakla kalmaz. Aynı zamanda basit web arayüzü aracılığıyla yönetilmesi de kolaydır. Örneğin, BT yöneticisi, sistemi korumak için güvenlik duvarlarından, IP kara listesinden ve diğer güvenlik önlemlerinden yararlanır. Zamandan ve iş gücünden tasarruf etmek için toplu olarak IP telefonları kurup, yönetir.

Farklı yerlerde bulunan birçok santral ve VoIP Gateway olsaydı?

Uzaktan Yönetim aracı, tam kontrol sahibi olmanıza yardımcı olur. S-Serisi Santral, bir avuç çalışandan yüzlerce kişiye kadar farklı boyutlardaki Kobi’ler için uygundur. Ayrıca konaklama, eğitim, sağlık, ulaşım ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde bir çok referansı bulunmaktadır.