skip to Main Content

Teltonika

Teltonika Networks, uluslararası pazarlar için profesyonel ağ bağlantı ekipmanları üreten, hızla büyüyen bir teknoloji şirketidir. IoT ve M2M iletişimi için endüstriyel ağ cihazlarındaki uzun vadeli deneyimimiz ve ArGe çalışmalarımız ile, Endüstri 4.0, Akıllı Şehir ve Yeşil Enerji’nin en karmaşık alanları için geniş bir ürün portföyü geliştirdik. Teltonika Networks, ürün geliştirme döngüsünün her aşamasını kontrol ederek, güvenilirlik, güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlarken pazar ihtiyaçlarına ve değişikliklerine hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vermemizi sağlar. Teltonika IoT Group’un bir parçası olarak, tüm ürünlerimiz Litvanya’da en yüksek kalite standartlarını sağlamamıza izin veren modern bir fabrikada üretilir ve monte edilir.

Misyonu, Vizyonu ve Değerleri

Teltonika IoT Group, dünya çapında olağanüstü Nesnelerin İnterneti çözümleri geliştiriyor. Bugün, 10 milyondan fazla IoT cihazı hali hazırda internete bağlı ve Telematik, Ağ, Teletıp ve Orijinal Cihaz Üretimi alanlarındaki ticari faaliyetlerini genişletiyor.

Misyonu

Uzun süreli deneyim, güvenilir tedarik zinciri, en yüksek teknoloji üretim modelleri, müşterileri için milyonlarca IoT cihazı üretme yeteneği göstermekte.

Vizyonu

İnsanların hayatlarını kolaylaştırmaya katkıda bulunan benzersiz IoT çözümleri üreticilerinin küresel liderlerinden biri olmayı hedefliyor. Litvanya ve dünyanın geri kalanında çevremizi yaratıcı ve hırslı hale getirip misyonu doğrultusunda büyüme ve katkı sunma konusunda oldukça açık fikirli.

Değerleri

Sadece çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda insanlara yardım etmek ve nezaketini paylaşmak için yaşıyor, özellikle de yardıma ihtiyacı olanlar. Teltonika IoT Group ile iş ortakları ve müşterilerimiz arasında cesaretlendiren bir süreklilikle sinerji yaratarak değerlerini koruyor.

23
YIL
IoT işinde

132+
ÜLKELER
Ürünlerimizi kullanan

21
ÜRÜN
200’den fazla iş senaryosu

50+
SERTİFİKALAR
Global ürün kullanımına izin veren

Güvenilirliği

Teltonika Networks’da cihazlar tasarlarken güvenilirlik temel odak noktalarından biridir. Ürünlerini mümkün olan en iyi güvenilirliği elde etmek için tasarladı ve üretmektedir.

Kullanım Kolaylığı

Teltonika Networks cihazları son derece profesyonel olmalarına rağmen kullanımları çok kolaydır. Özel bir eğitim gerektirmeyen ürünler sunabilmek en güçlü yönlerinden biridir.

Güvenli

Güvenlik riski testleri tüm Teltonika Networks cihazlarında sürekli olarak gerçekleştirilir ve tüm ürünler, en yüksek düzeyde güvenlik sağlamak amacı güdülerek, olası bir ihlali ortadan kaldırmak için periyodik olarak güncellenir.

Teltonika Videoları