skip to Main Content

Yealink, Yeni W90 DECT IP Çok Hücreli Sistemini Piyasaya Sürüyor

Küresel lider kurumsal iletişim ve işbirliği çözümleri sağlayıcısı olan Yealink, bugün W90 DECT IP Multi-Cell System’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu . Bu sistem, depolar, hastaneler, oteller, süpermarketler zincirleri, yolculuklar, yetkili otomobil bayileri, ofisler, perakende satış katları vb. Dahil tüm senaryolar için sorunsuz bir devir teslim ve endüstri lideri dolaşım çözümü sağlar.

Kesintisiz ve Stabil Dect Sistemi

Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistemi kusursuz bir istikrar sağlar. Harici antenler, daha fazla sinyal aralığı, endüstri lideri kapsama alanı ve karmaşık alanlar için esnek yönlendirme sağlar ve bu da dağıtımda bazların miktarından ve maliyetinden gerçekten tasarruf sağlar. Zayıf sinyal iletim ortamında ve güçlü sinyal parazitinde, Lan Sync istikrarlı dolaşımı garanti eder ve Range Max® sürtünmesiz ses sağlar.

Geniş Kapsama

1DM, 60 baz, 250 el cihazı ve 250 paralel arama için mevcut olan Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistem, özellikle depolar, hastaneler, oteller, süpermarketler zincirleri için birleşik iletişim çözümü sağlayarak geniş alanlar ve çok konumlar ve bazlar için özel olarak tasarlanmıştır. gemi yolculukları, yetkili otomobil bayileri, ofisler, perakende formatları, vb. Sanal makineler ve daha fazla üs, gelecekte bir kez daha kapsama alanına girerek desteklenecek.

Kolay Kurulum

Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistem, kullanıcılar için daha kolay ve daha hızlı kurulum sağlar: hızlı temel konum için DECT Dağıtım Araç Seti, DM’nin IP’sini hızlı bir şekilde almak için IP keşif aracı ve manuel işlem olmadan kendi kendini organize eden ağ için otomatik senkronizasyon seviyesi. Ayrıca , csv belgesini içe aktararak el cihazlarının toplu kaydı yapılabilir. Karmaşık adımlar yerine, büyük sistem için dağıtımdan günlük yönetime kadar daha az zaman alır.

Çeşitli Kullanım Türlerine Hazır

Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistem çeşitli cihazları destekler: W53H, W56H, W59R, CP930W, DD Telefon, farklı çalışan rollerine ve esnek ölçeklenebilirlikle mobil, masadan konferansa talep ileten tam sahnelerle kesinlikle eşleşir.  

Birden Fazla Telefon Defteri

Yealink W90 DECT IP Çok Hücreli Sistemi, Yerel Dizin, Uzak Telefon Defteri, LDAP ve XML Telefon Defteri dahil olmak üzere birden fazla telefon rehberine kolay erişim sağlar. Ek olarak, PBX bağlantılarıyla geniş ölçüde uyumludur.

Küresel lider birleşik iletişim (UC) terminal çözüm sağlayıcısı olan Yealink, her ölçekteki işletmenin UC deneyiminden en iyi şekilde yararlanmasına ve “Kolay İşbirliği” nin gücünü benimsemesine yardımcı olur. Yealink Tek Duraklı UC Terminal Çözümleri ses, video ve verileri birleştirir ve çeşitli müşteri ihtiyaçlarını ve kullanım senaryolarını karşılar. Şirketin kapsamlı ürün portföyünde video konferans sistemleri, konferans telefonları, masa IP telefonları, kablosuz DECT telefonları ve aksesuarları bulunmaktadır. 100’den fazla ülkeden müşteriler, küresel satış ve servis ağı aracılığıyla Yealink’in güvenilir UC terminal çözümlerinden yararlanır.