skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Yealink Yeni Ürünleri: Yealink T3 Serisi IP Telefonlar

Kurumsal iletişim ve işbirliği çözümlerinin dünya lideri sağlayıcısı Yealink, bugün T3 serisi IP telefonunun piyasaya sürüldüğünü duyurdu . Yealink yeni T3 serisi, günlük masaüstü sesli iletişim için klasik ve uygun maliyetli bir giriş seviyesi iş IP telefonudur. Üstün HD ses performansı, 5 yollu yerel konferans fonksiyonu, EHS kablosuz kulaklık desteği ve Yealink Cihaz Yönetim Platformu’nun kanıtlanmış entegrasyonu ile T3 serisi, verimliliği en üst düzeye çıkarır ve çeşitli ölçeklerdeki işletmeler için işbirliğini geliştirir.

Daha Güçlü Performans, Daha Fazla Kullanım
Güçlü yonga ile donatılmış T3 serisi, daha yüksek bir hesaplama ve daha gelişmiş işlevlere sahiptir, bu da daha yüksek üretkenlik ve daha sorunsuz ofis deneyimi sağlar. Mükemmel performans nedeniyle, T3 serisi farklı iş talepleri için daha fazla hizmet sunabilmektedir.

Üstün HD Ses, Daha İyi İletişim
Yealink T3 serisi, gereksiz sesler olmadan mükemmel ses kalitesi sunan ve akıcı konuşmalara izin veren, sektör lideri Akıllı Gürültü Filtreleme Teknolojisi ile dikkat dağıtıcı olmayan iletişim sağlar.

Klasik Tasarım, Pratik Detaylar
Yealink orijinal ekibi tarafından tasarlanan T3 serisi, Yealink IP telefon ailesinin tasarım konseptini devralıyor. Modern görünümleri ve ergonomik ayrıntıları içeren gelişmiş tasarım, kullanıcılara daha kolay ve dostça bir çalışma deneyimi sağlar.

Hepsi Bir Arada Platform, Uygun Yönetim
Birleştirilmiş ürün yazılımını yükleyen Yealink Cihaz Yönetim Platformu için kanıtlanmış güvenilirlik ve entegrasyonlar olan T3 serisinin kurulumu ve yönetimi kolaydır, bu da işletme ve bakım maliyetinde önemli bir azalmaya izin verir.

Yealink hakkında

Dünyanın önde gelen birleşik iletişim (UC) terminal çözüm sağlayıcısı olan Yealink, her büyüklükteki işletmenin UC deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmasına ve “Kolay İşbirliği” nin gücünü benimsemesine yardımcı oluyor. Yealink One-stop UC Terminal Çözümleri ses, video ve verileri birleştirir ve çeşitli müşteri ihtiyaçlarını ve kullanım senaryolarını karşılar. Şirketin kapsamlı ürün portföyünde video konferans sistemleri, konferans telefonları, masa IP telefonları, kablosuz DECT telefonları ve aksesuarları bulunmaktadır. 100’den fazla ülkeden müşteriler, küresel satış ve servis ağı aracılığıyla Yealink’in güvenilir UC terminal çözümlerinden yararlanmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.yealink.com .