Skip to content

Lider kurumsal iletişim ürünleri üreticisi Yealink, bugün WH6X DECT Kablosuz Kulaklığın 3CX (sürüm 18) ile entegrasyonunu duyurdu. Bu Tümleşik İletişim ihtiyaçları için önemli bir deneyim ve heyecan verici bir gelişme.

yealink-WH6X-3cx-santral-entegrasyonu
yealink-WH6X-3cx-santral-entegrasyonu

Yealink WH6X DECT Kablosuz Kulaklık Serisi, kompakt tasarımı zengin sesli iletişim performansıyla birleştiriyor. Özel veya ortak çalışma alanlarındaki tüm kullanıcılara kapsamlı bir sesli iletişim sunar. Üstelik 3CX ve WH6X kulaklıkların kusursuz entegrasyonu, telefonun kullanım deneyimini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Böylece kullanıcılar üstün ses kalitesi, çağrı kontrolü ve serbest hareket yetenekleri kullanarak üretkenliği ve çalışma esnekliğini artırabilirler.

Yealink Ürün Pazarlama Direktörü Lee şunları söyledi:
“3CX’le birlikte birinci sınıf kullanıcı deneyimi ve tümleşik iletişim kullanım kolaylığı sunmaktan çok mutluyuz. Ayrıca daha esnek ve güvenilir bir kişisel işbirliği sunmak için gelecekte daha fazla işbirliği bekliyoruz.”


3CX CEO’su Stefan Walther şunları ekledi:
“3CX, tam özellikli, ancak uygun maliyetli bir iletişim çözümü olarak biliniyor. Yealink’in yüksek kaliteli ancak düşük maliyetli kulaklıklarıyla kusursuz entegre oluyor. Bu sayede, kullanıcılarımıza paralarının karşılığını fazlasıyla vermeye devam edebiliriz.”

3CX Hakkında

3CX, özel santrallerin yerini alarak iş iletişimi için sürekli gelişen bir santral çözümüdür. Ödüllü yazılım, her büyüklükteki şirketin telekomünikasyon maliyetlerini düşürmesini amaçlar. Ayrıca çalışan üretkenliğini artırmasını ve müşteri deneyimini geliştirmesini sağlar.

Entegre video konferans, Android ve iOS uygulamaları, web sitesi canlı sohbeti, SMS ve Facebook Mesajlaşma entegrasyonu ile 3CX, şirketlere kutudan çıktığı gibi eksiksiz bir iletişim paketi sunar.

Dünya çapında 600.000 müşterisi vardır. McDonalds, Hugo Boss, Ramada Plaza Antwerp, Harley Davidson, Wilson Sporting Goods ve Pepsi gibi global referanslara sahiptir. Küresel varlığını koruyan 3CX’in ABD, İngiltere, Almanya, Güney Afrika, Rusya ve Avustralya gibi bir çok ülkede ofisleri bulunmaktadır.

Yealink Hakkında

Yealink sınıfının en iyisi kalite, yenilikçi teknoloji ve kullanıcı dostu bir üreticidir. Video konferans, sesli iletişim ve işbirliği çözümlerinde uzmanlaşmış küresel bir markadır. Bunun yanısıra 140’tan fazla ülke ve bölgede en iyi tedarikçilerden biridir. SIP telefon dağıtımında küresel pazar payında ilk sıradadır. (Kaynak: Global IP Desktop Phone Growth Excellence Leadership Award Report, Frost & Sullivan, 2020).

https://www.nolto.com/urun/yealink-wh67-dect-kablosuz-donusturulebilir-kulaklik