Skip to content

Video konferans, sesli iletişim ve işbirliği çözümlerinde uzmanlaşmış küresel bir marka olan Yealink, yeni / küçük toplantı odası için iki akıllı video konferans uç noktası yayınladı. Tek bir marka bulut hizmeti ve oda terminalleri ile, video toplantılarındaki tüm senaryoların tüm ihtiyaçları, akıllı ve uygun fiyatlı toplantı deneyimi ile işinizi geliştirmenize yardımcı olan Yealink Meeting hepsi bir arada çözümü ile mükemmel bir şekilde eşleştirilebilir.

Geleneksel video konferans ürünlerinin çeşitli sorunları çok rahatsız oldu. Sadece bulut tabanlı VC (Video conference) çözümü, yüksek ağ gereksinimi olan cihazlarla sınırlı kaldı. Sadece donanım çözümleri ise, pahalı ekipman yatırımına ve zayıf hareket kabiliyeti ile sürekli bakıma ihtiyaç duydu. İkisi de akıcı ve esnek bir deneyim sunmuyor.

Böylece MeetingEye serisinin piyasaya sürülmesi, devrim niteliğinde video toplantı deneyimini düşük maliyetli, kolay kullanım, istikrarlı konuşma ve geniş uyumluluk ile şekillendiren Yealink Meeting bulut + terminali hepsi bir araya getirerek bulut video konferans çözümü sunuyor. Profesyonel bir toplantı odası sistemi için tasarlandı.

MeetingEye 400 ve 600 : Küçük (7 kişiye kadar) ve orta odada (11 kişiye kadar) kapsamlı toplantı için olağanüstü zeka

  • 20M piksel ultra geniş açılı kamera, zoom lens ve 4K UHD video görüşmesi , her toplantının netliğini ve akıcılığını sağlar .
  • Gelişmiş AI teknolojileri(yüz algılama, ses kaynağı konumu, ses izleme vb.) kamera katılımcıların sayısına ve konumuna göre otomatik olarak en iyi çerçeveleme çözümlerine göre ayarlanabildiğinden verimli ve akıllı konferans deneyimi sağlar.
  • Otomatik gizlilik sınırı , konferans başlarken veya biterken otomatik olarak açılır ve kapanır ve güvenliği gerçekten artırır.
  • 8 MEMS mikrofon dizisi ve tam çift yönlü teknoloji , çok partili bir konuşma sırasında herkesin net bir şekilde duyulmasını sağlar.
  •  Hepsi bir arada tasarım, 3 dakika içinde 3 kablo (HDMI + Internet + Güç) ile kolay konuşlandırmaya katkıda bulunur
20200731439189
                                                                    Otomatik gizlilik kapağı
20200731327574
               3 kablolu hepsi bir arada tasarım

Bulut + Donanım: Tek Marka All in One

– Birleştirilmiş Hizmetler
Yüksek düzeyde birleşik mod, tümleşik olmayan terminal ve sistem arasındaki uyumluluk ve ürün yineleme sorunlarını önleyerek sürtünmesiz ve verimli konferans deneyimi sağlar. Yealink tarafından tam olarak desteklenen tüm donanım ve yazılım satış öncesi ve sonrası hizmetleri daha fazla kolaylık ve güvenilirlik sağlar.

– Düşük Peşin Maliyet
Önceki fiyat teklifinde daha uygun ödül, dağıtımda uyumluluk için ekstra sistem yapımı yatırımı yok ve takip eden bakımda daha az ücret, konferans video çözümünün maliyeti, bir marka modu nedeniyle daha hızlı konuşlandırma ile keskin bir şekilde düşecek.

– Üstün Deneyim
Küresel mimari bulut hizmetinin güçlü performansı ve akıllı 4K uç noktasının güçlü işlevleri, geleneksel video toplantısı artık daha bağımlılık yaratan, üretken ve kazançlı bir deneyim olarak yeniden tanımlandı.

Üçüncü Taraf Uyumluluğu – Yealink Meeting ayrıca, Poly, Microsoft Teams vb. Gibi diğer genel üçüncü taraf konferans odası ekipmanlarıyla entegre edilebilir ve ekstra tüketim / yineleme maliyeti olmadan günlük toplantı iş akışınıza sorunsuz entegrasyon sağlar.