Skip to content

Yeastar P-Serisi , S-Serisi ve Bulut Santral Sistemleri, yapılan her telefon görüşmesini otomatik olarak saklayacak şekilde ayarlanabilir. Kullanıcı dostu arayüzler aracılığıyla tüm gelen ve giden aramaları kolayca kaydedebilir ve dinleyebilirsiniz. Daha da iyisi, arama kaydı P-Serisi ve S-Serisi’nde tamamen ücretsiz ve lisanssızdır.

Çağrı kayıtlarını yönetmek ve izlemek, işletmenize aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli avantajlar sunar:

  • Eğitim fırsatları
  • Tartışmalı kararlar
  • Toplantı notlarının gözden geçirilmesi, sipariş detaylarının onaylanması
  • Yönetmeliklere uygunluk
  • Müşteri memnuniyeti
Tech Talk: Yeastar S-Serisi Santralde Otomatik Kayıt Nasıl Ayarlanır

1. Eğitim Aracı (Telefon Görüşme Kayıtlarını Yorumlamak)

Şirketinizin bir satış ekibi varsa, yeni ekip üyeleri yetiştirmenin zor ve zaman alıcı olabileceğini bilirsiniz. Yeni işe alınanlarla satış görüşmelerini dinleme yeteneği, eğitim sürecini kolaylaştırır. Her müşteri görüşmesini bir eğitim materyaline dönüştürmeye ve müşteri hizmetlerini yükseltmeye yardımcı olur.

Ayrıca, ne yapılması ve ne yapılmaması gerektiğine dair gerçek dünyadan örnekler sağlamak için kayıtlı aramaları dosyada tutabilirsiniz. Müşterilerin telefonda tekrar tekrar sorduğu zor bir sorunuz olduğunu varsayalım, diğer satış görevlilerinin bu senaryoyu nasıl ele aldığını gösteren arama kayıtları tutun.

Canlı arama izleme , anında koçluk yapmanıza olanak tanır ve kaçırılan fırsatlar olmaması için aramayı yönlendirir.

2. Anlaşmazlık Çözümü (Çağrı Kayıtları ile İspat)

Bir müşteriyle olan bir anlaşmazlıkta en iyi korumanız kanıttır. Bir arama kaydı ile o ne dedi, bu ne istedi diye çıkan tartışmalardan kurtulabilirsiniz. Söz konusu konuşmanın gözden geçirilmesi, gerçekte ne olduğunu kanıtlayabilir ve çelişkili raporlardan kaçınarak size zaman kazandırabilir.

Ayrıca, işinizin gereğinden fazla vaat etmediğini ve yetersiz teslim ettiğini kanıtlayabilirseniz, bir durumu düzeltmeye çalışırken paradan da tasarruf edeceksiniz. Aramaları kaydetme yeteneği, dolandırıcılığı azaltabilir veya en azından birisinin işinizden yararlanmaya çalıştığını kanıtlayabilir.

3. İnceleme ve Onay (Telefon Görüşme Kaydı Denetleme)

Bir konferans görüşmesinde ne olduğunu bilirsiniz . Toplantı sırasında not tutmak yerine konferans görüşmesinin kaydını istediğiniz zaman dinleyerek sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Çağrı kaydı ile istediğiniz zaman geri dönüp tekrar dinleyebilirsiniz. Not almak için duraklat düğmesine basın ve tekrar bir şeyler duymak için geri sarın. Bu şekilde, birinin ne dediğini tahmin ederek zaman ve enerji harcamanıza gerek kalmaz.

Aynı şey satış çağrıları için de geçerlidir. Kapıdan herhangi bir şey gönderilmeden önce sipariş ayrıntılarını teyit etmek için müşteriyle yaptığınız aramayı dinleyerek yanlış sipariş göndermekten kurtulursunuz.

4. Mevzuata Uygunluk (Telefon Ses Kaydı Tutmanın Hukuki Boyutu)

Hangi sektörde bulunduğunuza bağlı olarak, devlet kurumları, yönetmeliklere uymak için telefon görüşmelerinizi kaydetmenizi zorunlu kılabilir.

5. Müşteri Memnuniyeti (Telefon Görüşmelerini Kaydederek Kalite Artırımı)

Telefon görüşme kaydı ve izleme, şirketinizin temel değerlerinin, davranış kurallarının ve hedeflerinin şirketinizdeki tüm çalışanlar tarafından uyulduğundan emin olmanızı sağlar.

Müşterileri, aramaların kalite standartları amacıyla kaydedildiği konusunda bilgilendirmek, değer verildiğini ve hizmetin beklentilerini karşılamaması durumunda rücu hakkının olduğunu bilmelerini sağlayacaktır.

Telefon görüşmesi kaydı, işletmenizin daha verimli olmasına, müşterilerinize daha iyi hizmet vermesine, dolandırıcılık ve anlaşmazlıkları önleyerek yükümlülüklerin azalmasına ve satış çağrılarında dönüşüm oranlarını artırmanıza yardımcı olabilir.

Telefon görüşme kaydı ve izleme ile işletmeniz, işletmenizdeki sorunları saptamak için paha biçilmez bilgilere erişecek ve çalışanlarınızı ellerinden gelenin en iyisini yapmaları ve müşterileri mutlu etmeleri için uygun şekilde eğitmeniz için size harika bir yol sağlayacaktır.

Telefon-santrali-görüşmelerin-kayıt-altına-alınması
Telefon-santrali-görüşmelerin-kayıt-altına-alınması