skip to Main Content

İş iletişimi için Samsung Santral sistemi kullanıyorsanız, Samsung Electronics America’nın OfficeServ, SCM ve ilgili telefon ve ekipmanların satışını 30 Eylül 2019’da sona erdireceğini muhtemelen duymuşsunuzdur. Aşağıdaki gibi bazı önemli bilgileri bilmeniz gerekecek..

Üretimin Durdurulması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 1. Samsung, 30 Eylül 2021 tarihine kadar teknik destek sağlamaya devam edecek.
 2. Garanti kapsamında donanım onarımı, Samsung’dan satın alındığı tarihten itibaren 5 yıl boyunca devam edecektir. Herhangi bir garanti için son gün 30 Eylül 2024 olacaktır.
 3. Mevcut ortaklar 30 Eylül 2019 tarihine kadar yeni siparişler sunabilir ve yeni siparişlerin 8-10 hafta içinde tamamlanması beklenir.
 4. Seçilen lisanslar, mevcut müşteri uzantıları için Satış Sonu tarihinden itibaren 1 yıl boyunca kullanılabilir olacaktır.

* Not: Yukarıdaki bilgiler Samsung’un Amerikalı ortakları içindir. Samsung’un yine de ürünleri bir süre Taşıyıcı seviyesine ve belirli şirketlere sunacağını duyduk. Farklı bölgelerdeki durumlar değişebilir. Ayrıntılı bilgi için Samsung’a danışabilirsiniz.

samsung telefon santrali

Peki, bu Samsung telefon Santral sistemi kullanıcıları için ne anlama geliyor? Çoğu servis sağlayıcı mevcut kurulu tabanlarını desteklediğinden, yakın gelecekte çok az değişiklik olmasına rağmen, Samsung Santral sistemlerinde fişi çektiğinden, ürün iyileştirmeleri, güncellemeleri veya güvenlik yamaları olmadığı için sistemi korumak daha karmaşık hale geliyor artık. Birçok işletme mevcut Samsung Santral sistemlerini değiştirmek için alternatif çözümler aramaktadır.

Yeni bir sisteme geçmek çok zor gelebilir, ancak camın yarı dolu olduğunu görün, ayrıca iş iletişiminizi yükseltmek ve gelecekte kanıtlamak için bir fırsattır. İster şirket içi bir PBX sistemi kullanmaya devam etmek ister bulut tabanlı bir çözüme geçmek isteyip istemediğinizi, orada birkaç seçenek var. Ağrısız bir göç yapmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Samsung Telefon Santral Sistemini Yenilerken Bilmeniz Gerekenler

1. Mevcut ekipmanınız ve altyapınızla ne yapmalısınız?

Uyumluluk en önemli önceliklerden biridir. Çözümün, yalnızca IP telefonlar, SIP gövdeleri ve diğer ekipmanlar da dahil olmak üzere kullandığınız şeylerden yararlanmanıza izin vermediğinden emin olmakla kalmaz, aynı zamanda geçiş sırasında entegrasyon ve yapılandırma için minimum çaba gerektirir. Günlük operasyonunuzun bozulmasını önlemek için taşıma işleminin zaman çerçevesini de göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Bazı daha büyük çok sahalı şirketler, mevcut Samsung Santral sistemleri ile ileride seçtikleri platform arasındaki boşluğu kapatmak için hibrit bir çözümü değerlendirmek isteyebilirler.

2. İdeal dağıtım planınızı seçin.

Şirket içi veya bulut mu? Aslında, aralarında daha iyi bir seçim yoktur. Bulut şimdi popülerdir, öncül de ölümden uzaktır. Şirket içi seçeneği, sistemin tam denetimi ile uzun vadeli yatırımları içerirken, bulut tabanlı seçenek genellikle büyüdükçe öde fiyatlandırma modeli ile birlikte gelir ve yerinde bakım gerektirmez. Her iki seçeneğin de artıları ve eksileri vardır ve iş gereksiniminiz gerçekten önemlidir. Nasıl ödeme yapmayı tercih edersin? Sermaye veya faaliyet giderlerini mi tercih edersiniz? Tam kontrole ihtiyacınız var mı? Ekipmanı şirket içinde tercih eder misiniz?

3. Birleşik İletişim büyük potansiyeli ortaya çıkarır.

Birleşik İletişim güçlü bir özellik kümesi getirir ve dağıtımınızdan bağımsız olarak iş iletişimi için büyük bir potansiyel taşır. Modern işgücü daha çevik hale geldikçe, BYOD mobilitesinin sağladığı her zaman her yerde iletişim de giderek önem kazanmaktadır. Gelişmiş işbirliği özellikleri aynı zamanda verimlilik ve üretkenlikte de artış sağlar. İş telefonu sisteminizi güçlendirmek ve geleceğe hazır hale getirmek için, karar verirken birleşik iletişim bir gereklilik olmalıdır.

Yeastar IP Telefon Santral Sisteminden Yararlanın

Samsung sisteminiz için alternatif ararken, Yeastar göz önünde bulundurmaya değer bir seçenektir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanan Yeastar Santral Sistemi , kullanımı kolay, tam özellikli ve uygun maliyetli bir iş telefonu sistemidir. Şirket içi ve bulut tabanlı farklı dağıtım seçenekleri sunuyoruz, böylece iş modelinize ve iletişim ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilirsiniz.

IP Santral sistemleri hakkında daha fazla bilgi edinin .

 1. Linkus UC Softphone ile birden fazla cihazda gerçek zamanlı iletişim
 2. Yealink, Snom, Fanvil ve diğer IP telefonlar ile tam entegrasyon
 3. Sezgisel web GUI’den kolay yönetim ve yönetim
 4. Modern işletmeler için gereken her şey dahil kurumsal düzeyde özellikler
 5. Ekip işbirliği için IM, Presence ve CRM kişileri entegrasyonu
 6. Telefon sisteminizi korumak için güçlü yerleşik güvenlik mekanizması
 7. Hem şirket içi hem de bulut çözümü için kolay kapasite genişletme
 8. Çağrı merkezi, PMS ve CRM ile 3. taraf entegrasyonu
 9. Sistem yükseltme ve özellik zenginleştirme düzenli olarak
 10. Çeşitli sektörler ve senaryolar için kapsamlı çözümler

Yeastar Santral Sistemi ile ilgileniyorsanız, daha fazla bilgi almak ve özel ihtiyaçlarınızı tartışmak için şimdi bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin . Ayrıca her şey dahil özelliklerle Yazılım Tabanlı Santral ücretsiz deneme sürümü de sunuyoruz. 

Yeastar Hakkında

Yeastar çözümleri ve ürünleri 100’den fazla ülkede satılmaktadır. 200.000’den fazla müşteri tarafından güvenilmektedir. Yeastar Bayi Kanal Programı , BT firmaları ve sistem entegratörleri için düşünülmüştür. Ortaklarımıza özel teknik, pazarlama, eğitim ve diğer kanal desteği ile rekabet gücü yüksek marj ve tekrar eden gelir modeli sunuyoruz. Ortaklarımız ayrıca daha iyi iş yönetimi için sektör uzmanlığı ve yararlı kaynaklarla dolu son teknoloji ürünü bir iş ortağı portalına erişebilir. CRN’nin 2018 Ortak Programı Kılavuzu’nda yer alan Yeastar Xcelerate Kanal Programı sizin için cevapları alabilir.