skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Paraşüt Ön Muhasebe Uygulaması Hediye Davetiye

Fatura, tahsilat ve raporlama operasyonunuz Paraşüt Muhasebe Programı ile çok daha zahmetsiz ve hızlı

Fatura ve gelir gider takipleriniz için bulut tabanlı çalışan Paraşüt uygulaması, küçük ve orta ölçekli şirketlerin birçok sorununa pratik bir çözüm sunuyor. Excel ya da defterde tahsilat yönetimi yapmak yerine, bulut üzerinde hesaplarınızı tutuyorsunuz. Gerektiğinde faturanızı basabilir, müşterinize kredi kartı ile ödeme için fatura gönderip ödeme alabilir ve tüm ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

Paraşüt Ön Muhasebe Programı

KOBİ’ler ve girişimler için ön muhasebe ve cari hesap programı

Yeni kurulmuş işletmeler ve mevcut işini büyütmek isteyenler için hazırlanmış,bulut tabanlı, tamemen internet üzerinden kullanabileceğiniz bir ön muhasebe programı.

Web üzerinden internete erişebileceğiniz ve web tarayıcısı olan her cihazdan kullanabileceğiniz Paraşüt’ü istediğiniz sayıda kullanıcı açıp tüm alışanlarınız ve muhasebeciniz ile beraber kullanabilirsin.  Bu online ön muhasebe uygulaması aylık, 6 aylık, yıllık ve 3 yıllık paketler halinde abonelikle çalışıyor, kullandığınız kadar ödüyorsunuz. Detaylı raporlama, faturalama, cari hesap takibi, mutabakat için fatura ve web üzerinden yazışma dahil tüm özellikler pakete dahil. Bunun yanında çözüm ortakları ile beraber sundukları Online Tahsilat ve Elektronik Fatura gibi özelliklerden de yararlanabilirsiniz.

Hafta içi mesai saatlerinde ön muhasebe ve programın kullanımı hakkında sınırsız destek mevcut. Kullanıma başlamak için mevcut verilerinizi paraşüt’ün size sunduğu formatta Excel ile programa aktarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programın özelliklerine bakacak olursak;

– Profesyonel fatura yönetimi,

– Cari takibi,

– Gelir gider takibi,

– Finansal durum raporu,

– Elektronik fatura gönderme ve alma,

– Kredi kartı ile online tahsilat alma,

– Ayrıntılı raporlama,

– Sınırsız kullanıcı etiketleme,

– Muhasebeciniz için veri dışarı aktarma,

– Sınırsız telefonla destek.

Paraşüt Bedava Kazanma

Aşağıdaki linki kullanarak üye olursanız 3 ay bedava kullanım hakkı kazanacaksınız

https://uygulama.parasut.com/davetiye/sjrghrehoc4swarr

Kupon kodu kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Davetiye dışında hediye ve indirim kazanma şansınız bulunmuyor.

Ön muhasebe,stok takip,efatura,online ödeme,gelir gider takibi gibi işlemlerinizi online ve cep telefonu dahil heryerden takip edebileceğiniz bir uygulama/çözüm/hizmet/servis arıyorsanız en güzel alternatif diyebilirim.

Biz şirket olarak kullanıyoruz ve gayet memnunuz, sürekli geliştirilmeye devam eden bir girişim. Sorularınızı yorum olarak iletirseniz cevaplayacağız.