Skip to content

Issabel, telefon için kullanıcı dostu web tabanlı yapılandırma, yönetim ve raporlama sağlayan açık kaynaklı Birleşik İletişim Telefon Santrali yazılımıdır. Öngörülü arama sağlayan modüller eklenebilir. 3CX, Elastix’i satın aldığında, topluluğu kapattığında, açık kaynaklı sürümlerin dağıtımını ve geliştirmesini durdurduğunda ve özel bir sürüm yayınladığında kullanıcı/geliştirici topluluğu tarafından geliştirilen Elastix’in açık kaynaklı sürümlerinin bir çatalıdır.

Bu ücretsiz telefon santrali yazılımı, Elastix, Asterisk, FreePBX, HylaFAX, Openfire ve Postfix’in açık kaynaklı sürümlerini temel alır ve PBX, faks, anında mesajlaşma ve e-posta sunucusu işlevselliği sağlar.

İletişimlerinizi istediğiniz ihtiyacı karşılamanıza yardımcı olacak eklentiler ile birleştirmenizi sağlayan Ücretsiz ve Açık Kaynaklı bir Yazılımdır. Kendiniz geliştirebilir veya topluluğun yapmasını bekleyebilirsiniz. Çevresinde toplanan topluluk, bilgi, deneyim ve açık kod tutkusu getiren bilgi ve iletişim teknolojileri pazarını dönüştürmek için açık kaynağın gücüne inanan, farklı ülkelerden bir grup hevesli uzmandan oluşur. Topluluğu, iletişim kurma ve işbirliği yapma şeklimizi değiştirmek için inovasyon ve hayati bilgilerin paylaşımı için zemin hazırlayan bireylerin, toplulukların ve şirketlerin katılımına dayanmaktadır.

Asterisk ile Güçlendirilen Issabel

Issabel, iletişimlerinizi tek bir platformda birleştiren Ücretsiz bir Açık Kaynak Yazılımdır, Asterisk’e (Digium the Asterisk Company) dayalıdır, PBX, postalama ve işbirliği görevlerini entegre ederiz ve ayrıca bir veritabanı sunucusu entegre ederiz.

Hedeflerimizden biri, platformun amaç ne olursa olsun ihtiyaç duyulabilecek herhangi bir şeye dönüşmesini sağlamaktır. Bu platform Açık Kaynak felsefesine dayanmaktadır, topluluğumuz ilk sıradadır çünkü onlar olmadan burada olmazdık. Birleşik İletişimdeki son Açık Kaynak projelerinden biri olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz, bunun nedeni, bu ücretsiz ip santral yazılımını kullanmayı mümkün kılan insanların topluluğumuz olmasıdır.

GitHub

Depolarımızı GitHub’da bulabilirsiniz, böylece onu Daha İyi ve Daha Güçlü Bir Yazılım yapmak için toplulukla işbirliği yapmaya başlayabilirsiniz, ancak bu yalnızca topluluğumuzun ve sponsorlarımızın yardımıyla oluyor.
https://github.com/IssabelFoundation/issabel

Sertifika

Ayrıca kurslarımızdan herhangi birinde Sertifika alabilirsiniz; bu, platform hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı ve topluluğumuzun diğer üyelerine, forumumuzda veya işletmelerinde yardımcı olmanızı sağlar.
http://www.issabel.com/training/

Issabell Özellikleri

  • Kullanıcı sınırı yok
  • Masaüstü veya belirli pencereleri paylaşma yeteneği.
  • Ek yazılım yüklemeye gerek kalmadan web tarayıcısından konferansa erişim.
  • Belgelerin birlikte ve gerçek zamanlı olarak yayınlanması.
  • Entegre sohbet
Issabel Santral Yazılımı
Issabel Santral Yazılımı