skip to Main Content

Tegsoft Omni-Channel Çağrı Merkezi Yazılımı

Tegsoft, 2008 yılında IP Santral ve İletişim Merkezi (contact center) ürünlerinin geliştirilmesine odaklanan bir Telekomünikasyon Yazılım Geliştirme Şirketi olarak kurulmuştur.

İhtiyaç, gelen çağrıyı yönetmenin veya giden çağrılarla hizmet sunmanın ötesine geçer. İletişim Merkezleri bugün, web tabanlı arama ve sohbet uygulamalarının SMS metin, faks, e-posta ve sosyal medya kanalları kullanılarak yönetildiği artan satış performansı sunan çok kanallı iletişim noktalarıdır.

Burada önemli olan, sistemin müşteri odaklı, zaman ve mekandan bağımsız ve çözüm odaklı bir temas noktası olarak yönetilebilmesidir.

Birçok uluslararası Çağrı Merkezi geliştirici şirketinin aksine, Tegsoft, geliştirme sürecinin ilk başından itibaren modüler bir yapıda web tabanlı çözümler sunmaktadır.

tegsoft

İNANIYORUZ Kİ; DÜZGÜN TASARLANMIŞ BİR İLETİŞİM MERKEZİ YAZILIMI, DOĞRU BİR ŞEKİLDE ÇALIŞAN İLETİŞİM MERKEZİ’NİN ANAHTARIDIR. DÜZGÜN ÇALIŞAN BİR İLETİŞİM MERKEZİ, KURULUŞ İÇİN ÖNEMLİ BİR GELİR KAYNAĞIDIR VE AYNI ZAMANDA İTİBARIN BİR SİMGESİDİR.

reporting analytics

CIO Review Magazine, 2015 yılında Avrupa, Amerika ve Orta Doğu’yu kapsayan geniş bir bölgede Çağrı Merkezi teknoloji çözüm sağlayıcı teknoloji şirketlerini aradı. Yenilikçi teknolojileri ve rakipsiz müşteri deneyimi ile Tegsoft, 500’den fazla şirket arasında En Çok Umut Veren 20 İletişim Merkezi Sağlayıcısı’ndan biri olarak seçildi.

Bugün Tegsoft %60 yerel pazar payı ile Web Tabanlı Çağrı Merkezi Yazılımı Sağlayıcısı alanında lider. Sadece 9 yıldır çalışıyor ve sadece Ar-Ge’ye odaklanıyor. Her yıl denizaşırı pazar hedeflerini yükseltiyor ve 25 dil desteği ve güçlü stratejik ortaklıklar yardımıyla “yazılım” ihraç ediyor.

Tegsoft Cloud ile işinizi güvence altına alın

İletişim merkezlerinizin yüksek hacimli çağrı trafiğini yönetebilmesi için gerçek bir kurumsal bulut sağlamak şarttır. Bu sadece iş gücünüzün esnekliğini en üst düzeye çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda şirketinizin muazzam entegrasyon özellikleriyle müşteri memnuniyeti hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur. Ve bununla, IBM bulut üzerinde gururla oluşturulmuş Bulut hizmetlerimizi size sunuyoruz!

built on ibm cloud