skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Ramazan Ayında Tüm Mobil Abonelere 1 GB Ücretsiz İnternet

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, GSM operatörlerinin genel müdürleri ile yaptığı toplantı sonrasında bir açıklama gerçekleştirdi. Bakan Karaismailoğlu, yaptığı açıklamada ramazanda bütün GSM operatörlerinin üyelerine 1 GB internetin ücretsiz olarak sunulacağını duyurdu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, koronavirüs süreci ile ilgili olarak GSM operatörlerinin genel müdürleri ile yaptığı video konferans toplantısının detaylarını ve alınan kararları açıkladı:

Basın toplantısında 2020 yılı itibariyle Türkiye’de mobil abone sayısının 81 milyona ulaştığı duyruldu. Türkiye’nin dünyanın en iyi altyapılarından birine sahip olduğunu açıklayan Bakan Karaismailoğlu, eğitimden çalışma hayatına kadar birçok alanın dijital ortamdan yürütülmesi nedeniyle altyapı talebinin birkaç kat birden artmasına rağmen bir aksama yaşanmadığını söyledi.

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone 1 GB bedava internet nasıl alınır?

Ramazan ayı boyunca, operatörlerin sunduğu mobil uygulamara giriş yaparak bedava internet için başvuruda bulunabilirsiniz.