skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Panasonic, İş İletişimi Bölümünü Kapatıyor

Panasonic’in İş Ortaklarına gönderdiği E-posta, santral ve tümleşik iletişim birimlerini kapatacağını ortaya çıkardı.

Panasonic, önümüzdeki iki yıl içinde İş İletişimi kolunu kapatmaya karar verdi.

Japon devi, kararını iş iletişim kolundaki düşüşte kilit bir faktör olarak bulut tabanlı çözümlerdeki artışı gerekçe göstererek dün ortaklarına gönderdiği bir e-postayla duyurdu.

Panasonic İş İletişimi İş Birimi Başkanı Carlos Osuna‘dan gelen e-postada , Panasonic’in işin geleceğinin “savunulamaz ve öngörülemez” olduğunu hissettiği belirtildi ve fabrika varlıkları ile pazar talepleri ve Ar-Ge faaliyetleri arasında bir “uyumsuzluk” olduğunu ekledi. Rakiplerinden “geride kaldığı”, işletmenin “sürekli bir mali açık” ile çalıştığı anlamına geliyordu dedi.

UC Today’e yakın kaynaklara göre Panasonic Business Communications, Asya ve ABD’deki rakiplerine karşı “gücünü kaybediyordu”, ancak EMEA’nın “nispeten iyi” olduğunu söyledi. Üretim 2022’ye kadar devam edecek ve 2029’a kadar ortaklara “şimdilik her zamanki gibi iş yapıyor” mesajını veren bir yedek parça ve destek programı kurulacak.

İş İletişimi kolundaki tüm çalışanlar, önümüzdeki hafta başlayacak danışma süreci ile işlerini kaybetme riskiyle karşı karşıya. İşin yapısı, mali yılın başında Nisan ayında açıklanacak.

E-postada Osuna şunları söyledi;

“İşimizi, özellikle onlarca yıllık geçmişi ve güvene sahip olanı, büyük bir üzüntüyle kapatıyoruz”,
“Son yıllarda Panasonic, organizasyonumuzu ve ortaklarla ilişkilerini mümkün olduğunca sürdürülebilir hale getirerek işi sürdürmenin bir yolunu bulmak için çok çalıştı. Ancak, fabrika kaynaklarının sınırlı kapasitesine dayanan mevcut iş ortamı göz önüne alındığında bunun mümkün olmadığı aşikar hale geldi. “

Kaynak: https://www.uctoday.com/unified-communications/panasonic-to-close-business-communications-arm/