skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Microsoft Teams 75 Milyon Aktif Kullanıcıya Ulaştı

Microsoft CEO’su Satya Nadella, şirketin Çarşamba günü yaptığı açıklamalarda, Microsoft’un işyeri sohbet uygulaması Teams’in şu anda günlük 75 milyon aktif kullanıcısı olduğunu söyledi. Sadece 6 hafta önce günlük 44 milyon aktif kullanıcısı bulunan Microsoft Teams, böylelikle kullanıcı sayısını yüzde 70 oranında artırmış oldu.

Nadella konuşmasında, “COVID-19 işimizin ve hayatımızın her alanını etkilediğinden, iki ay içinde iki yıllık dijital dönüşüm gördük.” Dedi. Microsoft Teams’i, Office 365 bulut paketinin geri kalanıyla bütünleşmesi nedeniyle toplantıları, çağrıları, sohbeti ve işbirliğini tek bir yerde birleştiren tek araç olarak lanse etti.

Microsoft, bu ay, günde 200 milyon toplantı katılımcısı olduğunu söylüyor. İki metrik arasındaki fark, “günlük toplantı katılımcıları” nın birden fazla toplantıda sayılmasıdır: Bir günde beş Zoom veya Teams toplantısı yaparsanız, beş kez sayılırsınız.

Microsoft, Slack ve Zoom gibi rakipleri yenmek için Teams’e yeni özellikler eklemeye ve yoğun çalışmalarına devam ediyor.

Corona virus pandemisinin işletmeleri uzaktan çalışmaya için Microsoft Teams gibi video konferans ve uzaktan iletişim sağlayan uygulamalarda genel olarak artış devam ediyor.