skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO

Karel Elektronik Telesis A.Ş’yi Satın Aldı

Karel Elektronik, dünyanın ilk otonom IP telefon santrali ve dokunmatik renkli ekran sayısal telefon setini yapan Telesis Telekomünikasyon’u 533 bin 784 dolar karşılığında satın aldı.
1983 yılında Ankara’da kurulan ve telefon santrallerinde tasarım da yapan önemli üreticilerden olan Telesis için Ahmet Kudat Kara, Kudat Olca Kara ve Alca Kara ile yapılan anlaşma sonucunda şirketin yüzde 100’ü için 533 bin 784 dolar ödendi.
Satın alma işlemiyle ilgili ayrıntıları Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) açıklayan Karel, Telesis Telekomünikasyon Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin sermayesinin yüzde 100’üne karşılık gelen 7.907.000 adet payı 533.784 USD karşılığında peşin olarak satın alındığı belirtildi.

“GÜÇ BİRLİĞİ AVANTAJI GETİRECEK”
Bu satın alma sonrasında Telesis A.Ş.’nin tüzel kişiliği ve operasyonu devam edeceğinin bildirildiği açıklamada, ürün, teknoloji ve dağıtım kanalı alanında oluşacak güç birliğinin her iki firmaya da rekabet avantajı sağlayacağı ifade edildi. Toplam pazar etkinliğinin artmasını beklediklerini belirten Karel, her iki firmanın teknolojik birikimi ve Ar-Ge yeteneklerinin bir araya gelmesinin ürün ve güç birliği getireceğini söyledi.

Turkey’s Karel telco equipment maker buys local peer Telesis for $0.5mn

Turkish telco equipment maker Karel Elektronik (KAREL) has bought 100% of local peer Telesis for $0.5mn in cash, Karel said on December 15 in a stock exchange filing.

Norway’s sovereign wealth fund, Norges Bank Investment Management, had a 0.58% stake in Karel at end-2019.