Skip to content

Ruijie Networks, Çin’de lider bir ağ çözümü tedarikçisidir. Müşteri faydalarına odaklanıyor ve sürekli teknolojik yenilik yoluyla müşterilerin ağ uygulama deneyimini geliştirmeye çalışıyor. Telekom operatörleri, finansal hizmetler, devlet kurumları, eğitim ve işletmeler için müşteri ağları için değer yaratmak için uçtan uca ağ çözümleri sunar.

Ruijie Networks’ün Asya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’yı kapsayan satış ve servisleri olan 40 şubesi vardır. Şu anda, Fuzhou, Pekin, Şanghay, Chengdu ve Tianjin’de bulunan 5 Ar-Ge merkezinde çalışan 2.000’i Ar-Ge mühendisi olmak üzere 4.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Ruijie Networks, Çin’de yenilikçi bir kuruluş olarak sertifikalandırılan tek veri iletişimi şirketidir. Her yıl, satış gelirinin %15’i Ar-Ge’ye, Ar-Ge fonlarının %30’u ileri teknoloji ön araştırmalarına yatırılmaktadır. 2000 yılında, Çin’de yerli ağ markalarının başarılı yükselişini destekleyen ilk yerli modüler anahtarı ve tam gigabit anahtar takımını tanıttı. 2011’de, Çin’in ilk bulut bilgi işlem veri merkezi anahtar ailesini piyasaya sürdü ve bu da Ruijie Networks’ü bulut bilgi işlem ağ platformunda öncü haline getirdi. Bağımsız Ar-Ge’nin yenilikçi yolundaki sürekli iyileştirme ile Çin’de en son ağ teknolojilerinin geliştirilmesine öncülük eder ve bunları destekler.

Ruijie Ürün Ailesi

Ağ ekonomisi çağında, ağ teknolojisindeki her ilerlemenin insanların yaşamını, işini ve eğitimini değiştirdiğine inanıyoruz. Gelecek odaklı Ruijie Networks, ağ teknolojisi geliştirmeyi teşvik etme, teknoloji ve uygulama yakınsamasını sağlama ve sosyal ilerlemeyi ilerletme misyonlarını benimsiyor ve böylece müşterilerimizin ve ortaklarımızın yeni çağdan faydalanmasına yardımcı oluyor.

Reyee Markası Hakkında

Reyee Türkiye Ürün Ailesi

Reyee, kurumsal üretici Ruijie’nin bir markasıdır. Reyee ürünleri, özelliklerden ödün vermeden uygun maliyetli olan küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) ve küçük ofis ev ofis (SOHO) pazarları için tasarlanmıştır. Ürünler, PoE seçeneklerine sahip kablosuz yönlendiriciler, erişim noktaları ve ağ anahtarları içerir. Yönetilen tüm cihazlar, kullanıcıların bulut üzerinden Reyee ağ cihazlarını ücretsiz olarak yapılandırmasına ve bakımını yapmasına olanak tanıyan Ruijie Cloud ile uyumludur.

Reyee, 2014 yılında Ruijie tarafından piyasaya sürülen ve 4 ana ürün hattını içeren KOBİ alt markasıdır: anahtar, yönlendirici, kablosuz ve ev ürünleri. Markanın amacı, ağı basitleştirmek ve küçük sistem entegratörlerinin/kurulumcularının iş yapmasını kolaylaştırmaktır. Ruijie Cloud for Reyee ürünleri, yüklenicilere tam yaşam döngüsü hizmetleri sağlar. Satış öncesi süreç için, çözüm tasarımı, ayrıntılı başarı vakalarının ve ürün özelliklerinin görüntülenmesi için kullanılabilir. Dağıtım işlemi sırasında, kendi kendini organize eden ağ teknolojisi, çok fazla dağıtım süresi kazandırır ve otomatik yapılandırma ve dağıtım, kurulumcuların yetersiz teknik yetenekleri sorununu da çözer. Satış sonrası süreç için uzaktan çalıştırma ve bakım, akıllı alarm ve tek tuşla ağ izleme sunar.