Skip to content

Kulaklıklar kullanım alanlarına, üretilen malzeme kalitesine, ses şiddeti ve tasarımına göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Mobil hoparlör görevi gören bu ürünleri seçerken öncelikle ne için kullanılacağına karar verilmelidir. Müzik dinleme, oyun oynama ya da DJ performansı gibi kullanım alanlarına göre seçilecek kulaklık türleri farklı fiyatlara sahiptir.

Sıkça kulaklık bozulması problemi yaşıyorsanız ya da dinlediğiniz müziğe uygun kulaklığı bulmak istiyorsanız seçeceğiniz ürünün kablo kalitesine, mikrofon girişine dikkat edilmelidir. Bunların yanı sıra, kaliteli ses iletimi için izolasyon özelliğine, dinlediğiniz müzik türüne göre kulaklık tipine ve kulak konforunuza uygunluğuna da dikkat edilebilir.

Nolto Bilişim, Jabra ve Sennheiser gibi sektörün öncü markalarını avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Kablolu kulaklık kullanımı istemiyorsanız bluetooth kulaklık modellerini tercih ederek serbest bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bunun dışında mikrofonlu kulaklıklarla birlikte ekstra bir ekipmana gerek kalmaksızın mikrofonu kullanabilirsiniz. Oyuncular için üretilmiş olan modellerdeki ses kalitesi oldukça fark gösteriyor. Sesin yüksek kalitede olmasını gerektiren oyunlara kolayca adapte olabilmeniz adına oyuncu kulaklıklarını tercih edebilirsiniz. Bu kulaklıklarda oyun keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Kulak üstü kulaklıkların yanı sıra kulak içi kulaklıklardan yana seçiminizi yapabilirsiniz. Kulak içi kulaklıkların da mikrofonlu modelleri bulunmakla beraber bunları yanınızda kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda kulak içi kulaklıkların bluetooth modellerini edinerek kablo konusunda rahatlama yaşayabilirsiniz.

Telefon kulaklığı modelleri, cep telefonu kullanırken müzik dinleyebilmenizi, izlediğiniz video, film ve dizilerin sesini maksimum kalitede alabilmenizi ve görüşmelerinizi daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Birçok markalar tarafından üretilen cep telefonu kulaklık çeşitleri, hem kablolu hem de kablosuz seçenekler hâlinde tasarlanıyor.

Kablolu telefon kulaklığı modelleri, telefonunuzla kesintisiz bir şekilde iletişim kurabilirken kablosuz telefon kulaklığı modelleri ise size son derece geniş bir hareket alanı sunuyor ve kendinizi daima özgür hissetmenizi sağlıyor. Eğer siz de kulaklık modelleri ile telefon deneyiminizi zenginleştirmek isterseniz Nolto Bilişim’de bulunan seçeneklere hemen göz atabilirsiniz.

Jabra Kulaklık üreticisinin resmi İngilizce web sitesi için  https://www.jabra.com/business/office-headsets adresini ziyaret edin