skip to Main Content


İş Başvurusu Formu

bayilik
Satış pazarlama temsilcisi; firmaların yeni müşteri kazanımları için çalışma gösteren, satış ve pazarlama departmanındaki pazar payının genişletilmesini sağlayan, müşteri ilişkileri aşamalarında görev alan kişiye verilen mesleki ünvandır.
Web sitemizi inceleyerek firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Satışını yaptığımız ürünler sektörde lider, kalitesi ve müşteri desteği ile kendisini kanıtlamış markalardır. 
Müşteri, bayi ve potansiyel müşterilerimizi CRM (Müşteri ilişkileri yönetimi) platformunda kayıt altında tutarak yönetmekteyiz. Bu neden bilinmeyen ürünleri bilinmeyen müşterilere ulaştırmak yerine konusunda uzmanı olduğumuz ürünleri, sektörden tanıdığımız ve tanışmak istediğimiz insanlara ulaştırmak hedefindeyiz.  

insan kaynakları sayfamızı, sosyal medyada paylaşarak bize destek olun çevrenizdeki arkadaşlarınıza yeni bir kariyer fırsatından haberdar edin. Nolto Bilişim’i yakından tanımak için  hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bilişim ve telekomünikasyon sektöründe yeni bir kariyer açmak istiyorsanız temiz ve açıklayıcı kısa özgeçmişinizi (CV) formu doldurarak paylaşabilirsiniz. Yeni iş ilanı olduğuna veya değerlendirilebilecek uygun pozisyon açıldığında size dönüş yapalım. https://nolto.zohorecruit.com/careers