skip to Main Content

IP Telefon ve IP Santral Distribütörü Nolto Bilişim

Nolto Bilişim, Telekomünikasyon sektöründe IP Santral, IP Telefon ve VoIP Gateway gibi telekomünikasyon, görüntülü ve sesli iletişim ürünleri ve bulut santral ve çağrı merkezi çözümlerinin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Lider Telekom üreticisi Yeastar'ın tek yetkili distribütörüdür. Yeastar, küçük ve orta ölçekli işletmeler için hibrit IP Santral ürünlerinin yanında büyük ölçekli işletmeler için yazılım tabanlı santral ve Bulut Santral ürünleri de bulunmaktadır.

Yealink IP Telefon, IP dect telefon, telekonferans cihazları, video konferans odası çözümlerini avantajlı fiyatlar ile sunmaktadır.

Ses operatörlerinin ve bulut santral satıcılarının ihtiyaç duyduğu FXS, FXO, IP FCT, GSM IP FCT, LTE Router gibi telekomünikasyon ekipmanlarını profesyonel destek ile dağıtmaktadır.

Nolto Google Maps

Bize Ulaşın

Adres: Yukarı Dudullu Mh, Alemdağ Cd, No:806 K:4 D:14 Dalçık İş Merkezi 34775 Ümraniye İstanbul Türkiye

Yol tarifi için tıklayın: https://g.page/NOLTO


İş Başvurusu Formu

bayilik
Satış pazarlama temsilcisi; firmaların yeni müşteri kazanımları için çalışma gösteren, satış ve pazarlama departmanındaki pazar payının genişletilmesini sağlayan, müşteri ilişkileri aşamalarında görev alan kişiye verilen mesleki ünvandır.
Web sitemizi inceleyerek firmamız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Satışını yaptığımız ürünler sektörde lider, kalitesi ve müşteri desteği ile kendisini kanıtlamış markalardır. 
Müşteri, bayi ve potansiyel müşterilerimizi CRM (Müşteri ilişkileri yönetimi) platformunda kayıt altında tutarak yönetmekteyiz. Bu neden bilinmeyen ürünleri bilinmeyen müşterilere ulaştırmak yerine konusunda uzmanı olduğumuz ürünleri, sektörden tanıdığımız ve tanışmak istediğimiz insanlara ulaştırmak hedefindeyiz.  

insan kaynakları sayfamızı, sosyal medyada paylaşarak bize destek olun çevrenizdeki arkadaşlarınıza yeni bir kariyer fırsatından haberdar edin. Nolto Bilişim’i yakından tanımak için  hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bilişim ve telekomünikasyon sektöründe yeni bir kariyer açmak istiyorsanız temiz ve açıklayıcı kısa özgeçmişinizi (CV) formu doldurarak paylaşabilirsiniz. Yeni iş ilanı olduğuna veya değerlendirilebilecek uygun pozisyon açıldığında size dönüş yapalım. https://nolto.zohorecruit.com/careers